Guardian TR Maxicep

Sponsorlu Bağlantılar

-LiveYourLife-

-LiveYourLife-

Üye
    Konu Sahibi
iLginc.. X-Ploreden Guardianın CaLısmasını SagLayan *exe Dosyasını siLmeniz yeterLiydi :ehe

efeyüp

efeyüp

Üye
bi deniycem usta emeğine teşekkürler

bayraktarhany

Üye
bu proğramı kesinlikle yüklemeyin ben 6630 yükledim hem silemedim hemde bir sürü konturumu yedi

-LiveYourLife-

-LiveYourLife-

Üye
    Konu Sahibi
bu proğramı kesinlikle yüklemeyin ben 6630 yükledim hem silemedim hemde bir sürü konturumu yedi
Silmesi Cok Kolay. Exeyi Silip Kaldırmak Yeterli.
Kontör Yemesine Gelince: Yemez :)

Ben Kullandım, Çevirdim, Düzenledim Vs Hiç Kontörüm Gitmedi.

Konuyu Baltalamayalım Lutfen.

piyanisttanju

piyanisttanju

Üye
sagol..

djargent67

Üye
arkadaşlar bu programıdan uzak durun virüs varrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

zelihanur

zelihanur

Üye
çok sağol inşallah çalışır.eline sağlık

ZaZuM

ZaZuM

Üye
yanLış duymuşsun Dostum :) Hiç bir şekiLde kontör gitmiuor :) güLe güLekuLLanın..
kontür yemiyor ama 3355713230 no ya msj stıyor nasıl kaldıracaz bi bilgisi olan var mi???????

triatum

Üye
Arkadaşlar ben bu programı yükledim ama çok pişman oldum telefondan kaldırdıktan çok uzun bir süre sonra karşıma çıktı mesaj göndermeye başladı önce farkına varmadim faturaya yansıdı programı silemiyorsunuz virüs lu bir program hafıza kartından başka telefonlara bulaşıyor silmek isteyenlere tavsiyem hem telefona format atın hemde hafıza kartına format atın yoksa silemiyorsunuz

----------Eklendi @ 18:23:49 ---------- Yazıldı @ 18:19:51 ----------

kontür yemiyor ama 3355713230 no ya msj stıyor nasıl kaldıracaz bi bilgisi olan var mi???????

Arkadaşım benim başımada geldi aynı olay bu programı silmenin tek yolu hem telefonuna hemde hafıza kartına format atmaktır yoksa silemiyorsun saygılar

Üst Alt