Guardian TR Maxicep

Sponsorlu Bağlantılar

-LiveYourLife-

-LiveYourLife-

Üye
    Konu Sahibi
Guardian TR Maxicep
Program GüvenLik Programıdır. ve tarafımdan maxicep için türkçeleştirilmiş.
başka bir yerde kuLLanıLamaz.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: Sametgurr, osmantaner44, sari yegen ve 12 diğerleri

silop_kms

silop_kms

Üye
paylaşım için teşekkürler eline sağlık

by_demiryurek

by_demiryurek

Üye
teşekkürler

efeyüp

efeyüp

Üye
ustam bu pronun kontör yediğini duymuştum doğrumudur,teşekkür

yasinzanbak

Üye
sagol kardeş,

Ma®TiNs

Üye
TeşekkürLer kanki GüzeL Paylasım Emeğine SağLık ;)

zibidi39

zibidi39

Üye
elıne emegıne saglık

skyhan06

Üye
EYYYVAALLAH...........GÜZELLLLLLLLL
:oke:

burakoksuz

burakoksuz

Üye
Emeğine sağlık çok güzel olmuş

mummya

Üye
sağolasın.

jackalx_06

jackalx_06

Üye
eline sağlık.

[DeathstorM]

[DeathstorM]

Üye
Sağol

-LiveYourLife-

-LiveYourLife-

Üye
    Konu Sahibi

mesut74

Üye
İkinci el aldığım bir nokia 6600 telefonunda Guardian v1.01 yüklü program var. Ancak programı silmek vs hiç para etmedi. Program açılmıyorda ama mesajın gönderildiğine ilişkin yukarı ok işareti beliriyor ve ilk simkartı taktığımda bir mesaj gönderdiğini biliyorum.Bu program telefonunuza başka bir sim kart takıldığı zaman önceden belirlediğiniz bir telefon numarasına, takılı olan hattın numarasını, telefonun IMEI numarasını, hattın operatörünü, takılı olan SIM kartın seri numarasını vs. bilgileri SMS olarak otomatik gönderiyor. Bu programı tamamen ceptelefonundan yok etmek istiyorum. yardım lütfen...

--------------- Ekleme ---------------

kendi yaptığım uygulamaya göre guardian programını kaldırdım önce guardian programını cep telefonu hafızasına yeniden kur sonra burada bütün ayarları yeniden düzenle ve sonra kaldır yani programı sil yap burada senden telefon numarası isteyecektir burada belirlediğin bir telefon numarasını yaz sonra telefon resetle resetlemek için *#7370# de ve sonra kilit kodu isteyecek ve fabrika ayarlarına dönmek için kodu gir değiştirilmediyse 12345

Üst Alt