GTA San Andreas Modern Mod Mobile 2016 (Cleo Modlu Rootsuz Yeni Versiyon)

Sponsorlu Bağlantılar

Terzoo98

Terzoo98

Üye
@Z@gor
Selamün aleyküm arkadaşlar bi türlü oyunu açamadım indirme işlemlerini yaptım söylenilen yerlere attım fakat durduruldu hatası alıyorum telefon ise z2 obb dosyaları mevcut degil data dosyalarınıda obb sdcarda data dahili hafıza data her yeri denedim olmadı daha önce gta yüklü değildi yardımcı olacak arkadaşlar mesaj alıntısı yaparak cevap verirseler sevinirim.
Şimdiden teşekkürler iyi forumlar....

Kardeşim oyunu çalıştırabilmen için OBB dosyasını android/Obb kısmına yapistirmalisin yoksa data ile açılmaz durdu hatası vermesi normal çünkü obb yok

Aliii ihsan

Üye
Teşekürler

Talha.Akbulut

Talha.Akbulut

Üye
Zagor tum araclar beyaz oluyor ne:sos yapmalıyım ne olur yardım et
Her şey i yaptım ama olmuyor
Durdu hatası aliyorum

55EnGizli

Üye
Ekran kartın yetmio olabilir

03-ŞAHİN

03-ŞAHİN

Üye
ellerine sağlık teşekkür ederim

Talha.Akbulut

Talha.Akbulut

Üye
Sonunda başardım eline sağlık

GT-I9301Q ile uygulamasından gönderildi.

Teks@s

Teks@s

Üye
Türkçe Yama sadece Türk City Mobil v3 ile uyumludur ve sadece bu mod ile birlikte çalışır ayrıca kurulduğunda çalışmaz. Yamayı tekrar sıfırdan oyunun orj. sürümü için uyarlamak gerekir bu da haftalar süren bir çalışma demek. Ben böyle bir projeye başlamayı düşünmüyorum yapabilecek birileri çıkarsa benim ve diğer çevirmen arkadaşımın bilgisi dahilinde bizim çalışmamız üzerinden uyarlama yapabilirler.
Ben yaptımda noldu,bakan yok turkcity v3 ü v1.0.8 gta sa uyarladım tam karakter türkçe neyse

• Beğen
Tepkiler: 'Şeref'

Sariderler123

Üye
Usta bunları bilgisayara kopyalamaya falan gerek var mı

ByBlaCk4

ByBlaCk4

Üye
sa modu indirdim kurdum kapanmaya zorladı cihazım android 6.0 acaba 6.0 da uyumlu hale getirebilirmisiniz modu.normal gta sa çalışıyor.cihazım xperia m5

55EnGizli

Üye
Lütfen bir yardımsever bana yardım etsin lütfeeen gta sa da ki bi skini nasıl gta sa mobile portlarım bir türlü yapamadım lütfen biri yardım etsin

omerboz54

omerboz54

Üye
Sadece apk verirmisin data var şuan bende

Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
Redmi Note 3 Pro'da 5.1.1 sürümünde turuncu ekrandan sonra tepki yok. Açılmıyor.

omertepe

Üye
Hocamoyun icinde mod menusunh teleportu araba spawnlama kismini nasil aciyoruz ?

• Beğen
Tepkiler: Ahmet_ogz

Mucahit811

Üye
Admin oflineye tikladiktan sonra atiyo

KELGER

KELGER

Üye
zenfone 2 de açılmıyor. türkçe yapmazsam açılıyor ama türkçe yapınca açılmıyor.

ahmet.220

Üye
note 3 de durdu hatası alıyorum bunun bir çözümü varmıdır acaba

sevgiseli50

Üye
türkçe pakette bir sorun var galiba ben ingilizce oynuyorum.

ahmet.220

Üye
ingilizce apk hangisi kardeşim bende klasorun içinden çıkan apk var onda da aynı sorun oluyor

KELGER

KELGER

Üye
kolay gelsin

Üst Alt