Öneri gta san andreas kasma sorunu, s 3 neo

Sponsorlu Bağlantılar

-_BuRHaN_-

-_BuRHaN_-

Üye
    Konu Sahibi
gta san andreas kasma sorunu, s 3 neo
slm cihazim galaxy s3 neo. fakat bu oyunda kalma oluyor. ayarları düşürünce anca oynanıyor. fakat düşük ayar pek hoş değil yardım lütfen

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
ramı sıfırlayıp oyuna öyle girmek biraz fps farkını hissedersin onun dışında g2 de bile full ayarlarda biraz kasıyor ama ben ayarları biraz düşürüp fpsye tercih ediyorum onun dışında telefonu değiştirmek dışında pek bir yol yok bir de Overclock denen olay var ama o biraz riskli

MaxipmaN

Üye
S3 neo performans canavarı bi telefon degil,orta ayar idare eder herhalde ama lowda tadi cikmaz

PriZm

PriZm

Üye
Overclockun mobil cihazlarda riskinin minimal olduğunu belirtmek isterim. Aylardır telefonu 1920 Mhz cpu ve 700 mhz gpu o.c ile kullanıyorum herhangi bir sorun yok..

• Beğen
Tepkiler: YaşlıTaşCocuk54 ve lazye
caps6

caps6

Üye
düşük ayarda oynatması kötü.Bendeki telefonda daha düşük işlemci ve ram var orta ayarlarda oyananabiliyor.

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
Aynen. Overclock yapmaya çalışın.

-_BuRHaN_-

-_BuRHaN_-

Üye
    Konu Sahibi
o nasıl oluyor

The Shadow

The Shadow

Üye
@Siycey sana yardım edebilir :islik

• Beğen
Tepkiler: Siycey
Siycey

Siycey

Üye
Bendede kasıyor bu işlemcinin dört çekirdekli olmasından kaynaklanıyor adreno 305 dört çekirdekle düşük performans veriyor zaten youtube'dan videolara bakınca anlarsın, malesef gta sa oynanmıyor telefonda

The Shadow

The Shadow

Üye
Bendede kasıyor bu işlemcinin dört çekirdekli olmasından kaynaklanıyor adreno 305 dört çekirdekle düşük performans veriyor zaten youtube'dan videolara bakınca anlarsın, malesef gta sa oynanmıyor telefonda
i9300 :cool

-_BuRHaN_-

-_BuRHaN_-

Üye
    Konu Sahibi
bi boka yaramıyor

MaxipmaN

Üye
Overclockun mobil cihazlarda riskinin minimal olduğunu belirtmek isterim. Aylardır telefonu 1920 Mhz cpu ve 700 mhz gpu o.c ile kullanıyorum herhangi bir sorun yok..
Mali400 normalde 450mhz miydi

-_BuRHaN_-

-_BuRHaN_-

Üye
    Konu Sahibi
abime 100 kere dedim bana zenfone al diye fakat gidip bana bunu aldi yaa

killer53

killer53

Üye
Gltools diye bir uygulama var eger cihazınız rootlu ıse oyun grafıklerınde az bıraz oyanama yapıp FPS artısı saglayabilrisiniz. Bende s3 neo kullaıyordum I9301Q modelını ben okadar oyun oynadım republıque asphalt 7-8 gta serısı modern combat serısı oynadım dıger fps turu oyunlar oynadım kasma yaşamadım sizden neden böyle bir sorun yaşandı bilemiyorum stock rom kullandıgım halde garip :/

• Beğen
Tepkiler: muhammettvurucu

Üst Alt