Gt-s7500 Yardım

 • 11 Ekim 2013
 • 913 Okunma
 • 10 Cevap

 1. Arkadaşlar Ben Samsung Galaxy Ace Plus[GT-S7500] Kullanıyorum Bu Cihazı Kullanan Çoğ Kişide Bu Sorundan Mağdur... Bu Cihaza Android Yazılım Güncelleme Gelmeyecekmi Arkadaş Bütün Cihazlara Geldi.Bilgisi Olan Varsa Paylaşırsa Herkesi Aydınlığa Kavuşturursunuz Simdiden Tesekkurler.
   


  Yazan: kaplanselim
 2. Dostum ben GT-S7500 Kullanıyorum ne yazıkki güncellemenin geleceği yok gelene gelmiş durumda zaten biz anlıcağın elizabeth!! :( ama cyanogenmod 10.1.2 Master Key Rom'u var onunda tek sorunu Camcorder buda demek oluyoki video çekemezsin :( Ama süper bir rom benim kullanmamamın tek sebebi video çekilememesi :(
   
 3. Abicim şu yondende dusun. 2.3.6 ace plusta cok stabil calisan bi surum. Bende ace plus kullabicisiyimda romdan da yazilim beklemektende sıkıldım :)
   
 4. Kardeş stabil ona söz yok ama belli bir zaman sonra birazda olsa düşüyor stabillikten özellikle uygulama fln. yükleyince ama CM10.1.2 çok stabil her türlü ama işte video problemi var :( o yüzden Stock rom'dayım :(
   
 5. Kardes herzaman videomu cekiceksin sanki bide o acidan dusun :)
   
 6. Ya sende haklısında yani biri birden dese düşün o anı rezil olursun yani ama çok stabil ya telefon 2,3 kat hızlanıyor rahat ama işte tek o yönden yüklemiyorum :( Ha birde ben Touchwiz'i çok seferim Mesela menüye giriyorsun siyah arka plan ben isterimki saydam olsun S3 veya S4'n Touchwizi gibi bunlar internettende bulunabilir aslında :)
   
 7. Kameram bozuk dersin gecersin rezil olcak bisey yok bunda. Ben suanda rom indiriyorum. Stockdan customa gecicem :)
   
 8. Ne indirdin peki ??
   
 9. Cm 10.1.2 galaxy mod rom indrdimde geri stock a döndüm ya vazgectim :)
   
 10. Neden vazgeçtin :D tek sorun video kamera ???
   
 11. Bi nedeni yok. Video kamerada onemli degil. Stock ihtiyacimi karsiliyo :)
   
Yüklüyor...
19/11/2018 - 04:09