Gt-s7500 Yardım

Sponsorlu Bağlantılar

kaplanselim

Üye
    Konu Sahibi
Gt-s7500 Yardım
Arkadaşlar Ben Samsung Galaxy Ace Plus[GT-S7500] Kullanıyorum Bu Cihazı Kullanan Çoğ Kişide Bu Sorundan Mağdur... Bu Cihaza Android Yazılım Güncelleme Gelmeyecekmi Arkadaş Bütün Cihazlara Geldi.Bilgisi Olan Varsa Paylaşırsa Herkesi Aydınlığa Kavuşturursunuz Simdiden Tesekkurler.

rustemteksoy

rustemteksoy

Üye
Dostum ben GT-S7500 Kullanıyorum ne yazıkki güncellemenin geleceği yok gelene gelmiş durumda zaten biz anlıcağın elizabeth!! :( ama cyanogenmod 10.1.2 Master Key Rom'u var onunda tek sorunu Camcorder buda demek oluyoki video çekemezsin :( Ama süper bir rom benim kullanmamamın tek sebebi video çekilememesi :(

LattAsdfasdf

Üye
Abicim şu yondende dusun. 2.3.6 ace plusta cok stabil calisan bi surum. Bende ace plus kullabicisiyimda romdan da yazilim beklemektende sıkıldım :)

rustemteksoy

rustemteksoy

Üye
Abicim şu yondende dusun. 2.3.6 ace plusta cok stabil calisan bi surum. Bende ace plus kullabicisiyimda romdan da yazilim beklemektende sıkıldım :)
Kardeş stabil ona söz yok ama belli bir zaman sonra birazda olsa düşüyor stabillikten özellikle uygulama fln. yükleyince ama CM10.1.2 çok stabil her türlü ama işte video problemi var :( o yüzden Stock rom'dayım :(

LattAsdfasdf

Üye
Kardeş stabil ona söz yok ama belli bir zaman sonra birazda olsa düşüyor stabillikten özellikle uygulama fln. yükleyince ama CM10.1.2 çok stabil her türlü ama işte video problemi var :( o yüzden Stock rom'dayım :(
Kardes herzaman videomu cekiceksin sanki bide o acidan dusun :)

rustemteksoy

rustemteksoy

Üye
Kardes herzaman videomu cekiceksin sanki bide o acidan dusun :)
Ya sende haklısında yani biri birden dese düşün o anı rezil olursun yani ama çok stabil ya telefon 2,3 kat hızlanıyor rahat ama işte tek o yönden yüklemiyorum :( Ha birde ben Touchwiz'i çok seferim Mesela menüye giriyorsun siyah arka plan ben isterimki saydam olsun S3 veya S4'n Touchwizi gibi bunlar internettende bulunabilir aslında :)

LattAsdfasdf

Üye
Ya sende haklısında yani biri birden dese düşün o anı rezil olursun yani ama çok stabil ya telefon 2,3 kat hızlanıyor rahat ama işte tek o yönden yüklemiyorum :( Ha birde ben Touchwiz'i çok seferim Mesela menüye giriyorsun siyah arka plan ben isterimki saydam olsun S3 veya S4'n Touchwizi gibi bunlar internettende bulunabilir aslında :)
Kameram bozuk dersin gecersin rezil olcak bisey yok bunda. Ben suanda rom indiriyorum. Stockdan customa gecicem :)

Üst Alt