Gt-i8150 Nee (norveç) I8150xxlmb Orjinal Rom. Performans Süper Şarji Oldukça Tavsiye Ederim

Sponsorlu Bağlantılar

Kerim.

Kerim.

Üye
normal turkiye romuna kiyasla fark var mi hakkaten?

napolno

Üye
Ya kaydirmaya cozum yokmu vede şarj hemen bitiyor vede romu yukledikten sonra bataryam şişti :( ram kullanimi cok su anda 318 mb kullaniyor herseyi kapatip temizleyince 253 e dusuyor o kadar program yukledim internet kotali oldugu icin onlari geri yuklememek icin turkiye romunada donemiyorum :(((((

MEVLÜT KARAN

MEVLÜT KARAN

Üye
arkadaşlar romu bende yükledim rami çok fazla kullanıyo tekar türkiye romunu tekrar yükledim bence en iyisi türkiye romu

en-sel

en-sel

Üye
Bu orjinal rom sa direk odinle mi kurcaz cwm den falan room atar gibi mi yüklicez yardımlarınızı bekliyoruzz

NovaTR14

NovaTR14

Üye
Odinle kurucaksın arkadaşım

Mücteba

Mücteba

Üye
Bu rom o kadarda iyi deil bunda buglar sonra rehberi bi kaydiriyosun a dan zye gidiyo bence en iyisi slovakya romu

mürteza16

mürteza16

Üye
tesekkurler

NovaTR14

NovaTR14

Üye
Bu rom o kadarda iyi deil bunda buglar sonra rehberi bi kaydiriyosun a dan zye gidiyo bence en iyisi slovakya romu
Evet Bende Slovakya romunu kullanıyorum. Arada kasma yapabiliyor ama sorun olmuyor gayet hızlı :)

enginizmir

enginizmir

Üye
Tüm romları denemiş biri olarak türkiye romunu tavsiye ederim hem şarj hem daha sorunsuz.

ALpH4CK

ALpH4CK

Üye
oyun performansi nasil cm9 göre

eren yasin

Üye
orjinal romları beğenmiyorum diğer romlarda olan geri tuşuna basılı tutarak kapat seçeneği olmadığı için bütün programlar altta açık kalıyor ve şarj çok gidiyor + kasıyor telefon task managerlerinde bi işe yaradıkları yok..

hamit5757

Üye
Arkadaşlar şimdiye kadar 11 tane custom rom denedim en iyisi remİCS-UX. şuanda onu kullanıyorum fakat telefonun bataryası ile ilgili bi sorunum var garantiye yolluycam fakat stock romu odin ile bu rom yüklüyken yüklüyorum odinde reset yazıyo telefon sürekli samsung açılış animasyonunu tekrarlıyor. Yani telefon açılmıyor. Tekrar recovery moda girip remİCS-UX u yüklüyorum ancak öyle kullanabiliyorum. Yardım edin lütfen odin ile yüklerken neyi yanlış yapıyorum da telefon açılmıyor?

erdi_s

erdi_s

Üye
En son cikan avrupa romu sanirim bulgaristan romu. Deneyen oldu mu hic arkadaslar?

ALpH4CK

ALpH4CK

Üye
usta ben onceden ekran sifresi koymustum yukledim sifreyi soruyo defalarca denedim olmadi unutmusum herhalde nasil haldebilirim sifre isini

ddsrhtdd

Üye
öncelikle teşekkürler. yükledim. tr romuna göre pek bir fark göremedim hız açısından. yalnız bir sorunum var arkadaşlar whatsapp yükledim, numaramı giriyorum ilerle diyorum başlatılıyor diyor ve sonra programdan atıyor. bu sorunu nasıl çözerim?

edit: sorunu çözdüm. whatsappı kendi sitesinden indirip kurdum bu sefer çalıştı.

zaryopman

Üye
recovery moda gir factory reset yap halletmiş olursun şifre işini

tarık_07

Üye
Arkadaşlar şimdiye kadar 11 tane custom rom denedim en iyisi remİCS-UX. şuanda onu kullanıyorum fakat telefonun bataryası ile ilgili bi sorunum var garantiye yolluycam fakat stock romu odin ile bu rom yüklüyken yüklüyorum odinde reset yazıyo telefon sürekli samsung açılış animasyonunu tekrarlıyor. Yani telefon açılmıyor. Tekrar recovery moda girip remİCS-UX u yüklüyorum ancak öyle kullanabiliyorum. Yardım edin lütfen odin ile yüklerken neyi yanlış yapıyorum da telefon açılmıyor?
Odinle flasladıktan sonra, telefon sürekli samsung yazısında kalıyosa, kurtarma moduna alıp telefonu factory reset yap düzelir.

bayfeat

bayfeat

Üye
odinle ancorayı opss u indiremedim linkler yenilenebilirmi ?

bayfeat

bayfeat

Üye
PEKİ SAĞOL :)

Üst Alt