GSM mod önerisi "scknsckn"

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ozan

Ozan

Admin
Bu arkadasla özelden su an görüşmemiz çok erken ve görüşemeyiz izmir de de olsa ancak test yöneticiligi teklif edip verirsek bu süreçte kendisiyle bir araya gelirim bir sekilde ve yöneticilge adım atması konusunda tartısırız ve ikna ederiz ilerleyen zamanlarda. Ben şu an tekrar mesajlarına baktım ve bence oldukça güvenilir samimi. Zaten avea kurumsal da falan calismis yazıyor mesajlarında, bilgisi de yerinde gibi. Yöneticilik verirsek zevk ve hobi için uradıgı buraya daha çok urayacak ve insanlara daha çok yardım etmeye bilgi vermeye calisacaktır

Sizler de son kez bir inceleyin ve bence özelden direkt test yöneticiligi konusunda arkadasla görüşeyim kabul ederse yapalım bir süre deneriz. Güven açısından riskimiz yok diye düşünüyorum. İzmir de oldugumdan ben zaten o ciddiyette bir muhabbetten girecegim izmir de nerde ne iş yapar bir ögreneyim ondan sonra düşündüğüm şeyi iletirim ve görüşecegimizi söylerim yanlıs birşey yapma ihtimali kalmamıs olur.

Kimseye güvenmeden bölümün başarısını koruyamayacagiz yoksa. Oldukça önemli bir bölüm.

Not olarak ekleyeyim içime sinmeyen kısımları :
mail adresi [email protected]
Daha önce bizden 3 uyarı almıs
26 Eylül uygunsuz konusma -ben
9 Ekim Uygunsuz konusma -praetor
23 Ekim hafif hakaret ve 1 hafta ban-praetor

Ben nedenini hatırlamıyorum ama Ata belki hatırlar.

minoo

minoo

Üye
Ya ne gerek var o zaman adamın sicil temiz değil :hmmm
Mustafa abi yetki aldı ya ordan, tamam işte. Gerek yok bence başka birine.

• Beğen
Tepkiler: EroL
Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
Ya ne gerek var o zaman adamın sicil temiz değil :hmmm
Mustafa abi yetki aldı ya ordan, tamam işte. Gerek yok bence başka birine.

Arkadaşlar pc bölümü riskli bir yer, pek yoğun değil ama yavaş yavaş yoğunluk alıyor, özelden gelen yardım istekleri vs pc bölümünü fazlasıyla idare edebiliyorum. Android bölümünde mesajları konuları okuyarak takipteyim,lütfullah da bayağı koşturuyor yardım konularına sağolsun, gsm bölümünede sıkça uğrar bölüme hakim olmaya çalışırım, şimdilik bölüm başı boş değil ama ozan da haklı birinin sabit kalması gerek, ancak acele etmemek'de gerek işi sağlama alalım. Rambo_Ft için düşüncelerinizi erol un konusuna aktarın, webmaster ve bilgisayar tecrübesi var gsm hakkında da bilgisi var ise yane en azından yönetim ili ilgili tecrübesi var adamın konu taşır mesajları denetler neyin ne olduğunu az çok bilir. Size göre neresi için uygun olur? konuşmak lazım bir iki bölüm verilebilir, şimdilik boşlukları dolduralım geriside hayırlısı olsun diyelim.

• Beğen
Tepkiler: EroL
Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
bizde ramboya modifikasyon bölümünü düşünüyoruz :D

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
Başka bir bölüme uğradığı yok sabitlenmiş oraya bir ik mesaj hariç. Olumlu yanları var geçmişteki olumsuzlıkları ise ozanın dediğine göre "uygunsuz konuşma" bu durumda üyenin bu yazdığı mesaj şunu belirtiyor. Tekrarı olmayacak forum kurallarına saygı göstermiş arkadaş. Site üyeliği çok hepsine 2009 da üye olmuş bir kaçı dışında hiç birine uğramamış, gerçek isim yok gerçek mail yok ozan belirtmiş ya hani mail i maile spam gelmesin diye güvenceye almış.

gölgee_65 http://www.maxicep.com/vodafone-kam...-yetkililer-cevapladi-562289.html#post3994983

aynen :oke:
bu ders olur da sozum ona bazilari artik verilen firsatlari suistimal etmez :)
zaten boyle devam etseydi sebekede cok ciddi sorunlar cikabilirdi

----------Eklendi @ 23:05:32 ---------- Yazıldı @ 22:45:14 ----------

Artık Vodafone'da internet çok daha hızlı ve kaliteli olacaktır

scknsckn Evet dostum millet doymak bilmiyor. Paşam 20 GB sınırsız kullanıyor bide paket hız sınırı kalkar diye beklerken paketi bitirmişler. Bak bak o sınırda kalksın istiyo :D Birşey derdim ya forum kuralları içinde terbiyem el vermiyor ama neyse :D

Sert çıktığı bir iki mesaj olmuş küfür değil sert çıkmış sadece bir iki silinen mesajı var, 3 operatörüde kullanıyor ne yoğun birisi bu arkadaş, ozan'ın konuşması yerinde olur en iyisi öyle.

EroL

EroL

Emekli Yönetici
Başka bir bölüme uğradığı yok sabitlenmiş oraya bir ik mesaj hariç. Olumlu yanları var geçmişteki olumsuzlıkları ise ozanın dediğine göre "uygunsuz konuşma" bu durumda üyenin bu yazdığı mesaj şunu belirtiyor. Tekrarı olmayacak forum kurallarına saygı göstermiş arkadaş. Site üyeliği çok hepsine 2009 da üye olmuş bir kaçı dışında hiç birine uğramamış, gerçek isim yok gerçek mail yok ozan belirtmiş ya hani mail i maile spam gelmesin diye güvenceye almış.

gölgee_65 http://www.maxicep.com/vodafone-kam...-yetkililer-cevapladi-562289.html#post3994983

aynen :oke:
bu ders olur da sozum ona bazilari artik verilen firsatlari suistimal etmez :)
zaten boyle devam etseydi sebekede cok ciddi sorunlar cikabilirdi

----------Eklendi @ 23:05:32 ---------- Yazıldı @ 22:45:14 ----------

Artık Vodafone'da internet çok daha hızlı ve kaliteli olacaktır

scknsckn Evet dostum millet doymak bilmiyor. Paşam 20 GB sınırsız kullanıyor bide paket hız sınırı kalkar diye beklerken paketi bitirmişler. Bak bak o sınırda kalksın istiyo :D Birşey derdim ya forum kuralları içinde terbiyem el vermiyor ama neyse :D

Sert çıktığı bir iki mesaj olmuş küfür değil sert çıkmış sadece bir iki silinen mesajı var, 3 operatörüde kullanıyor ne yoğun birisi bu arkadaş, ozan'ın konuşması yerinde olur en iyisi öyle.

Şimdi şunu anlamadım. Bu ney abi :D ne yazıyor burda :ehe

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici

Şimdi şunu anlamadım. Bu ney abi :D ne yazıyor burda :ehe

:hmmm karşılıklı konuşmada "Birşey derdim ya forum kuralları içinde terbiyem el vermiyor ama neyse" dediği için forum kurallarını ciddiye alması iyi birşey, ondan dolayı konuşmayı tam aldım buraya.

Onun dışında yazdıklarımı dersen biraz üyeyi inceleyeyim dedim, aceleye geldi karışık oldu sanırım.

Ozan

Ozan

Admin
Mustafa, scksckn in GSM de oldukça yararlı oldugunu düşünerek artık test yöneticiligi ile göreve baslamaya hazır oldugunu ve layığıyla yapabilecegini düşünüyor ? Ne dersiniz ? Olumsuz birşey diyen yoksa ben tekrar inceledim, deneyelim gsm de bu arkadası. Zaten RECEP de taa ne zaman önermisti ..

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
Biliyorum biz de konuştuk.
Alabiliriz :oke:

Ozan

Ozan

Admin
I VERDIM

Ozan

Ozan

Admin
Seçkin Tamam

Pazartesi evine dönecek pazartesi gününden itibaren gsm deneme yöneticisi olarak aramızda

minoo

minoo

Üye
Hayırlısı.

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
Hayırlı olsun diyelim inşallah forum adına güzel izlenimler bırakır.

Ozan

Ozan

Admin
Gsm i de hallettik simdilik, sırada BADA ve sonra Blackberry bölümünde ...

Gözünüz açık kulağınız delik olsun :)

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
Gsm i de hallettik simdilik, sırada BADA ve sonra Blackberry bölümünde ...

Gözünüz açık kulağınız delik olsun :)
Bada ya fullwar'ı verdikki ? ihtiyaç varmı hala:hmmm

Ozan

Ozan

Admin
Var gercekten evet, gecen burada Özsüt ün sahibi beni biliyor adam Samsung kullanıyormus, Bada bölümün yetersiz seklinde bizzat konu açtı :) Dikkate alacağımı söyledim . Orada konulara ve mesajlara müdehaleden çok konuya hakim arkadaslar da atamamız gerekiyor o yüzden teknik anlamda biraz açık var görünüyor .. Zaten sınırımız yok ki keske her bölümde 3-4 yönetici olsa ...

Şehriyar

Şehriyar

Üye
Abi bada sistemi de yaygın kullanılan bir sistem değil ki.. Bence olup olacağı da bu kadardır heralde.. Yetersiz çünkü yok program yok firmalar yazılım çıkarırken bada yı düşünmüyorlar ya da arka planda tutuyorlar..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt