GS derbiye hazır değil!...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
greenmile

greenmile

Üye
Kardeş sen şaka mısın yahu?2000dan sonra nerde ne başarın var?
her maç yenilmeye alışmışsın.Tarihte arenada ilk yenildiğin takım senin kabusun Fenerbahçe,bu nasıl değiştireceksin?
Onu geçtim siz Feneri ne zaman yeneceksiniz:ehe

arslansem

arslansem

Üye
Navy Blue birader boşver ben çok denedim olmadı he de haklısın de geç :ehe

greenmile

greenmile

Üye
onu bırakında kitapta direk kırmızının cezası ne?:ehe

India

India

Üye
[video=youtube;FODE2laF9Pg]http://www.youtube.com/watch?v=FODE2laF9Pg[/video]

bundanmı bahsediyorsun :D

• Beğen
Tepkiler: arslansem
arslansem

arslansem

Üye
Evet :ehe Sabri'den de bahsediyordu ama onu paylaşmadı daha merakla bekliyoruz du bakalım :ehe

arslansem

arslansem

Üye
Her ne ise diyip konunu özüne yorum yapacak olursak;çarşamba günü hep birlikte göreceğiz

greenmile

greenmile

Üye
Her ne ise diyip konunu özüne yorum yapacak olursak;çarşamba günü hep birlikte göreceğiz

semih sunu kabul ediyorsunuz degil mi birbirimize muhtaciz :D

(Bu mesaj Galaxy Mini ile gönderilmiş olabilir.)

Navy Blue

Navy Blue

Üye
Asıl şaka olan sensin herhalde :D
Şampiyonluklar eğer başarı değilse ve başarı sadece avrupa için geçerli ise o zaman Fenerin tarihinde tek bir başarı yok :)
2000 yılından bu yana 3 lig şampiyonluğu, 1 Türkiye kupası şampiyonluğu ve birkaç kupa daha kazanan Galatasaraya ne çok kötüdür ne iyidir...
Ama siz bunlara çok kötü diyorsanız evet bunda haklısınız Çünkü Türkiye'nin en büyük en çok başarı kazanan takımı olarak bunlar gerçekten çerez bize :)
Bak sizler bile alışmışsınız Galatasarayın büyük zaferlerine az kaldı merak etmeyin biraz sabır :)

Navy Blue

Navy Blue

Üye
O birkaç kupada 2 TFF süper kupası 1 Atatürk Kupası (2000) yani şimdi çıkar onlarda neymiş diye sorarsın şimdiden vereyim cevabımı :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt