GS derbiye hazır değil!...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
GS derbiye hazır değil!...

Galatasaray maçlarında tempo yok, pozisyon yok, heyecan yok. Oysa Fatih Terim’in iddialı mesajları ve transferleri nedeniyle herkes daha farklı bir takım beklentisi içine girmişti.
Ligdeki konumuna rağmen Galatasaray’ın bu manada büyük bir hayal kırıklığı olduğunu söylememiz lazım.
Futbol seyircisinin azlığından ve dizilere olan meraktan dem vuranların haklılığı bir kez daha meydana çıktı.
Fatmagül’ün Suçu Ne? dizisi bile Galatasaray’ın oynadığı futboldan daha fazla heyecan barındırıyor. Öyleyse maç yerine dizi izleyenler haklı…
Gelelim maça...
Galatasaray hiç oynamadan 3 puanın sahibi oldu.
Galatasaray’ın kanatlarında oynayan oyuncuları maalesef başta Riera olmak üzere efektif değil. Topu ileriye taşıyacak oyuncu azlığı var.
Melo, Selçuk bile topu sadece yanlamasına oynuyorlar.
Ani ve organize gelişen bir Galatasaray atağı izlemek için haftalardır bekliyoruz. Ama bu konuda Galatasaray ışık bile vermiyor, geleceği bile karanlık görünüyor.
Devre arasında forvet takviyesinden söz ediliyor. Bu takımın geri dörtlüsü ve özellikle orta sahası topu forvet oyuncularına taşıyamadıktan sonra 3 tane Drogba alsanız ne yazar?
Bu takımın golcüsü olmak bir eziyet. Yoksa kimse Baros veya Elmander’e kötü golcü diyemez.
Sercan’a ise iyi oyuncu demek mümkün değil!...
71’inci dakikada gelen galibiyet golünden sonra Fatih Terim’den Sercan’ı çıkartıp defansif bir orta saha oyuncusuyla takımın defansif gücünü arttırmasını bekledik ama Fatih hoca 87’inci dakikaya kadar maalesef bu değişikliği yapmadı.
Değişiklik ise Baros tercihi ile gerçekleşti ki buna da çok fazla itiraz edemeyiz.
Bu maç Galatasaray için bir ölçü mü bilinemez ama 4 gün sonraki derbide böylesine durağan oynayan bir Galatasaray’ın galibiyete yakın taraf olmadığı kesin.
Hoş Fenerbahçe de ahım şahım bir futbol oynamıyor ama sarı lacivertlilerde en azından meşin yuvarlağı çerçeveye yollama özelliği olan daha fazla isim var.
Fatih Hocanın derbiye ne şekilde hazırlanacağı merak konusu. Bu takım anlayışıyla hazırlanacaksa hiç hazırlanmasın derim.

arslansem

arslansem

Üye
Sen mi yazdın Gökhan?

• Beğen
Tepkiler: Kingmortall
arslansem

arslansem

Üye
Anladım.İsim vereydin iyiydi

Samsun55''

Samsun55''

Üye
hazırlanın bekliyoruz :ehe

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
İyi hazırlansınlar , söyleyin şunlara :) Gerçi hazırlandıkları zaman da birşey değişmiyor ki :D

greenmile

greenmile

Üye
mantalite olarak galatasaray fener maçlarına hiçbir zaman hazır olmadı ki:D

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Fatih Terim var ya , imparator namı değer :ehe , en iyi şekilde takımını hazırlar o :D

greenmile

greenmile

Üye
6-0ın başında da bu imparator vardı demi:ehe

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Onu karıştırmayalım canım ...:ehe

• Beğen
Tepkiler: greenmile
arslansem

arslansem

Üye
Ulen yine mi 6-0 :D bu taraftarın dünyada eşi benzeri görülmemiştir.7-0'ı görmediği için inkar eden bir taraftar topluluğu :ehe Uefa kupasına 2000'de olduğu için eski diyen ama 2002'deki 6-0'ı her fırsatta söyleyen bir taraftar grubu :ehe ilahi fenerbahçeliler :ehe

• Beğen
Tepkiler: India ve Revengeful
DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Ulen yine mi 6-0 :D bu taraftarın dünyada eşi benzeri görülmemiştir.7-0'ı görmediği için inkar eden bir taraftar topluluğu :ehe Uefa kupasına 2000'de olduğu için eski diyen ama 2002'deki 6-0'ı her fırsatta söyleyen bir taraftar grubu :ehe ilahi fenerbahçeliler :ehe

Benim umrumda değil açıkcası 6-0 falan ...
Biz yeni rekorlar peşindeyiz ... :pro: Anladın sen onu ? :D

arslansem

arslansem

Üye
greenmile

greenmile

Üye

sözün bittiği yer abdürrahim beye dikkat:ehe

arslansem

arslansem

Üye
Ayhan'ın hazırlık maçındaki kırmızısını da paylaşsana Murat ne zamandır bahsetmiyorsun unuttum :kop:

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator

Umrunda değilse burada facede ondan mı yazmadığın yer kalmadı yeğen :D

Face de amaç bir arkadaşımı kızdırmak ... Onun için paylaşıyorum koçuummm ...:)
Sadece 1 kişi için yani ...

Yoksa benim için 6-0 tarih olmuştur ... Yaşandı ve yaşatıldı ...:) Bitti ...

arslansem

arslansem

Üye
İşine gelmediğinde biter tabi :) harbiden sen de 7-0'ı kabul etmiyor muydun Ali :hmmm ciddi soruyorum

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
7-0 diye birşeyi bana kanıtlasana Semih ?
Video , şahıslar , görgü tanığı vs vs ...! Sadece bir kanıt göstermen yeterli ?

Üstelik 7 kişiyle 7-0 bitmiş ... Yok oyuncular maça yetişememiş vs vs bir sürü sorun ... Bizim o fazla dan 4 adam ne iş yapıyormuş .. Sence mantıklı mı ?

arslansem

arslansem

Üye
Tamam normal cevap alındı :ehe

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Lafı saptırma ? .
Cevap ver bakalım ? Bekliyoruz ...!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt