GreenPois0n Jailbreak İPHONE 4

Sponsorlu Bağlantılar

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
offf offf çıksa şu unlock artık.:hmmm

bizahmet

Üye
Nihayet!! Resmi çıkış tarihi Amerika Saati ile 10-10-2010 saat 10:10'da yayınlanacakmış arkadaşlar...Türkiye için bu Pazar 17:10 tekabül ediyor...

Cs***MaN

Cs***MaN

Üye
n pzrı ya smdı glp 1 gun vr dmyn bu admlr oyun oynyo gcn gndede cmrtsi gce 00-00 demşlrdi şimdi uzttlr blmem kc eyll demişlrdi uzttlr 3 ekim dmşlrdi uzttılar bşlrm ckrtcklrı jb ye

cmlkrc

cmlkrc

Üye
Limera1n?????nedir arkadaslar ne ise yarayacak ne zaman çıkar???

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
limera1n Geohot adlı hacker ın çıkaracağı jailbreak programının adı.3gs ve alt telefonlar için 4.1 jailbreak yapacağı söyleniyor.

cmlkrc

cmlkrc

Üye
Tesk de greenpaison ne için ozaman yarın çıkacak olan ne bu ne???

--------------- Ekleme ---------------

Ya arkadaslar bende 3gs 16gb yurtdışı var ben greenposion mü kullancmm limena1n mı?

hakankurban

hakankurban

Üye
    Konu Sahibi
senin cihaz yeni bootromm du ayrıca unlock çıkmadı sen greenposion jailbreak i bekleyeceksin

cmlkrc

cmlkrc

Üye
Tesk hakan

bizahmet

Üye

> Cihazınızı USB kablosu ile bilgisayarınıza bağlayın.
> Linkten indirdiğiniz Limera1n uygulamasını çalıştırın ve “male it ra1n” e tıklayın.
> Bu işlemden sonra uygulama ne yapmanız gerektiği konusunda sizi yönlendirecektir.
> Öncelikle cihaz “Recovery Mode” a otomatik girecek.
> “Recovery Mode” da iken uygulama “Power” ve “Home” tuşlarına aynı anda basmanızı isteyecek.
> Daha sonra “Power” dan parmağınızı kaldırmanızı ama “Home” tuşuna basılı tutmanızı isteyecek.
> İşlemleri doğru bir şekilde yaptıysanız “DFU Mode” a girmiş olacaksınız.
> “DFU Mode” a girdikten 10 – 15 saniye sonra Jailbreak işlemi tamamlanmış olacak.
> Cihazınızı açtığınızda menüsünde “limera1n” ikonu belirmiş olacak.

Limera1n ikonu cihazınızın menünüzde belirdikten sonra tıklayıp uygulamayı açıyoruz. Biraz bekledikten sonra Cydia kurulumu işlemlerini yapıyoruz ve cihazı bir kere kapatıp açıyoruz. Cydia kurulmuş olcaktır. Cihazı tekrar kapatıp açtıktan sonra Cydia ‘yı çalıştırıp güncelliyoruz.

elizkundura

elizkundura

Üye
her 3gs modeline oluyor mu bu

hakankurban

hakankurban

Üye
    Konu Sahibi
evet oluyor tüm 3gs modellerine uyumlu

elizkundura

elizkundura

Üye
yurt içi alınmış turkcellden alınma olurmu baseband falan farkeder mi yada bootroom falan

hakankurban

hakankurban

Üye
    Konu Sahibi
hayır farketmez yapabilirsin yurtdışı olmasın yeter unlock yok..ilk seferde yapamayabilirsin bir kaç defa dene

elizkundura

elizkundura

Üye
yok ben yaparım daha önce spirit ile de yaptım redsnow da yaptım jb yi elim alışık ama greenpois0n cıkaraırsa ne olacak şimdi aceleci mi davranıyoruz yoksa yapalım mı greenpois0n fos cıktı galiba

hakankurban

hakankurban

Üye
    Konu Sahibi
greenposion 3gs yi desteklemiyor limerain ile yapacaksın benimde telefonunm 3gs 32 gb turkcellden alınma ben yaptım sıkıntı yok şu ana kadar ekrana limera1n simgesi geliyor içinde cydia var wiriless ile bağlanıp cydiayı yükleyeceksin sonra limeraını silebilirsin kaldır yani

elizkundura

elizkundura

Üye
saolasın hallederim ben kolay gelsin sana son kez itunes 10 la yapacam dimi

hakankurban

hakankurban

Üye
    Konu Sahibi
evet itunes 10 kurulu olacak limera1nı çalıştıracaksın seni yönlendirir zaten

elizkundura

elizkundura

Üye
restore etmeden direk update etsem bi sıkıntı olurmu acaba ya fazla vaktim yok biliyo musun pc de cok agır bende ki direk update etsem olur dimi elle teldeki appları silerim olmazsa vakit sıkıntıs var bende o yüzden

--------------- Ekleme ---------------

3.1.3 ten 4.1 eyükseltirken dostum

Üst Alt