GPS Aids - Yok böyle bir program.. Saniyeler içinde tüm uydulara bağlanın. v3.1.415

Sponsorlu Bağlantılar

Şehriyar

Şehriyar

Üye
    Konu Sahibi
GPS Aids - Yok böyle bir program.. Saniyeler içinde tüm uydulara bağlanın. v3.1.415
Programın amacı GPS inizden en iyi performansı almanızdır.

Ben kendim kullanıyorum gerçekten süper bişey programı açıyorum ardından menüden i go simgesine tıklamamla uydunun bağlanması bir oluyor. Şimdi son konum kayıtlıdır ondan öyle hızlı bağlanıyordur falan derseniz onu da denedim son konumum Eskişehirdi Bursa ya gitmiştim orda bi açıyım dedim ve yine saniyeler içinde bağlandı...

Program root istemektedir.

Açılışta birtakım şeyler indirmek isteyecektir bir defaya mahsus. Programı açmadan önce internet bağlantınızı açın ve indirmesine izin verin.

İndirmek için

Güle güle kullanın arkadaşlar.

Telefon modellerine göre performansı yazın arkadaşlar her telefonda aynı performansı vermeyebilir. i9003 XXKPE romunda durum böyle.

• Beğen
Tepkiler: yesilyol22, ledayi2000, emmi ve 5 diğerleri

futbol123

futbol123

Üye
sağolasın..

Şehriyar

Şehriyar

Üye
    Konu Sahibi
sende sağolasın o kadar kişi bakmış tek yorum yapan sensin..

• Beğen
Tepkiler: yesilyol22
.BlueTR

.BlueTR

Üye
keşke root gerekmeseydi :(

onurgunay35

onurgunay35

Üye
Teşekkürler

Şehriyar

Şehriyar

Üye
    Konu Sahibi
keşke root gerekmeseydi :(

Sisteme erişim için lazım malesef gps driverina erişip değişiklik yaptığı için hızlı bağlanıyor..

Root yapmanın bir sakıncası yok bence yani romu tekrardan kurunca root kalkıyor ortadan..

.BlueTR

.BlueTR

Üye

Sisteme erişim için lazım malesef gps driverina erişip değişiklik yaptığı için hızlı bağlanıyor..

Root yapmanın bir sakıncası yok bence yani romu tekrardan kurunca root kalkıyor ortadan..
ya root yaparken tele bişey olursa bidaha açılmaz deyip korkutuyolar beni :D
starda olduğu gibi 1 hafta telefonsuz kalmak istemem.

1907ulas

Üye
sorunla karşılaşacağınızı sanmiyorum. root olayina girin bence :) program için teşekkür ederim :)

Şehriyar

Şehriyar

Üye
    Konu Sahibi
Önemli değil güle güle kullanın arkadaşlar:D hiç deneyen oldu mu? özellikle galaxy telefonlar haricinde ?

mole70

Üye
teşekkür ederim kurdum ama programdan ayar gerekiyormu

ferhat068

Üye
linler silinmis ustat
bakablirmisin bi cagresine

arslan3536

Üye
link silinmiş...

Şehriyar

Şehriyar