Göz Renginize Göre Kişilik Özellikleriniz

Sponsorlu Bağlantılar

Sidretül Münteha

Üye
    Konu Sahibi
Tamam :)

Speedy

Speedy

Üye
Benimkide öyle çok ışıklı ortamda örneğin sokak ortamında masmavi eve geliyorum yemyeşil :)

Benimkiler kalıcı sağ göz mavi solda mavi ama çok az bir yeşil görünme durumu var dediğin gb ışıklı ortam etkilemesede o kadar en çok güneşli günlere belirgin oluyor kimi lensmi taktın diyor ama hayır orjinalim böyle:)

resmigenc

resmigenc

Üye
Açık kahverengi gözlüler:
Her ortamda özel hayatlarına ait detayları anlatmaktan çekinmeyen kahverengi gözlüler, art niyetsiz insanlar. En büyük olumsuz yanları dünyaya kapalı gözle bakmaları. Çoğu kez hayal kırıklığı yaşayabiliyorlar…

bu ne ya bi tane güzel şey yazmamış küfretmedği kalmış vala:@ gerçekte değil ya:@
kızılmıcak gibi değil gerçekten

-YARINIYOK-

-YARINIYOK-

Üye
™мγdяєaм;1490045' Alıntı:
…

Ela gözlüler:
Ela gözlü insanların, sezgileri son derece kuvvetli. Yumuşak başlı ve anlayışlı olan ela gözlüler, gururlarına aşırı düşkünler ve gururları incindiğinde ne olursa olsun asla affetmiyorlar…

…
:oke::oke:

fodder

fodder

Üye
Açık kahverengi gözlüler:
Her ortamda özel hayatlarına ait detayları anlatmaktan çekinmeyen kahverengi gözlüler, art niyetsiz insanlar. En büyük olumsuz yanları dünyaya kapalı gözle bakmaları. Çoğu kez hayal kırıklığı yaşayabiliyorlar…

bu ne ya bi tane güzel şey yazmamış küfretmedği kalmış vala:@ gerçekte değil ya:@
ewet:vur:vur:bann::D

zibidi39

zibidi39

Üye
benım gozler gıydıgım kıyafete gore degısıyo

Sidretül Münteha

Üye
    Konu Sahibi
Perfcet ;)

EroL

EroL

Emekli Yönetici
Sevdiklerimi kırmayan bir yapıya sahibim, çok sinirli olmama karşın bunu bastırabilmeyi başarıyorum ve kırıcı olmamaya özen gösteren bir kişiyim. Duygularımı, kontrol altına almayı başarabiliyorum. :oke:

Marchegiani

Marchegiani

Üye
™ мγdяєaм;1490045' Alıntı:
Ela gözlüler:
Ela gözlü insanların, sezgileri son derece kuvvetli. Yumuşak başlı ve anlayışlı olan ela gözlüler, gururlarına aşırı düşkünler ve gururları incindiğinde ne olursa olsun asla affetmiyorlar…
Bu benmişim :)

Sidretül Münteha

Üye
    Konu Sahibi
Öylesin Mi Kie :ehe

Marchegiani

Marchegiani

Üye
Evet :ehe

TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
Koyu kahverengi gözlüler:
Olaylar karşısında çabuk heyecanlanan siyah gözlü insanlar duygusal yapılarıyla bu olumsuzluğu her zaman yaşıyorlar. Hem sevgisi hem de kindarlığı çok fazla olan siyah gözlüler, hassas bir kalbe sahipler…

ya bu yazılar yalan ya da ben göz rengimi bilmiyorum :ehe

Nillowa

Üye
emeğine sağlık :)

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Olaylar karşısında çabuk heyecanlanan siyah gözlü insanlar duygusal yapılarıyla bu olumsuzluğu her zaman yaşıyorlar. Hem sevgisi hem de kindarlığı çok fazla olan siyah gözlüler, hassas bir kalbe sahipler…

Gayet doğru bir tesbit.

Sidretül Münteha

Üye
    Konu Sahibi
Bılmıyosun Bencede Enes :)

Tesekkurler Bözüküm :)

Sağol Doğuş :)

tatlı çilek

tatlı çilek

Üye

ee başka bu kadarmı =)

Dawn

Dawn

Emekli Yönetici

hımmmmmmmmmmm innanayımmı acaba

Sidretül Münteha

Üye
    Konu Sahibi
İnanmak İnanmamak Sizlere Kalmış Ben Paylaşmak İstedim :)

Üst Alt