Gözlerinizin rengi bakalım size neler söyleyecek :)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
minoo

minoo

Üye
    Konu Sahibi
Gözlerinizin rengi bakalım size neler söyleyecek :)
Mavi Gözlü Insanlar :
Duragan olmayi sevmeyen, enerji dolu, karar verme kabiliyeti olarak pozitif yönde gelismis olan, eli açik, degisimlerin
kendilerini korkutmadigi kisilerdir. Biraz hayalperesttirler. Bu yapilari nedeniyle de gerçekleri görmekte zorlanirlar.

Siyah Gözlü Insanlar :
Olaylar karsisinda çok çabuk heyecanlanan, disiplinli, düzenli kisilerdir. Duygu yüklü olan bu insanlarin, gerek sevgisi,
gerek de kindarligi oldukça çok güçlüdür. Onlar karsilarindaki insanlari daima idare etmek isterler.

Yesil Gözlü Insanlar :
Sevdiklerini kirmak istemeyen bir yapilari vardir. Kirici olmamaya çok dikkat ederler, çok asabi yaradilis da olmalarina
ragmen bu böyledir. Bu yüzden hislerine hakim olmayi bilirler.

Gözleri Ela Olanlar :
Sezgisel güçleri yüksektir, oldukça hassas bir kalbe sahip insanlardir. Gururlarina olabildigince çok düskün kisilerdir,
gururlari kirildigi zaman asla ve asla aflari yoktur. Aslinda çok daha yumusak basli, daha anlayisli olmalari gerekmektedir.

Kahverengi Gözlü Insanlar:
Aslinda bu insanlar kendilerini idare ettirmek konusunda isteksizdirler. Bir kötü yönleri de her yerde sirlarini
açiklamalaridir. Dünyaya kapali gözlerle bakarlar adeta, gerçekte hayal kirikliklari yasamamalari realiteleri görme yolunu seçmelerinde yarar vardir

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
yeşil..

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Pınar sen hangisi oluyorsun şimdi :kop:

endometozon

endometozon

Üye
Gözleri Ela Olanlar :
Sezgisel güçleri yüksektir, oldukça hassas bir kalbe sahip insanlardir. Gururlarina olabildigince çok düskün kisilerdir,
gururlari kirildigi zaman asla ve asla aflari yoktur. Aslinda çok daha yumusak basli, daha anlayisli olmalari gerekmektedir.

cok dogru ...

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici

Siyah Gözlü Insanlar :
Olaylar karsisinda çok çabuk heyecanlanan, disiplinli, düzenli kisilerdir. Duygu yüklü olan bu insanlarin, gerek sevgisi,
gerek de kindarligi oldukça çok güçlüdür. Onlar karsilarindaki insanlari daima idare etmek isterler.

teşekkürler minoo saol

minoo

minoo

Üye
    Konu Sahibi
rica ederim..ben de bilmiyorum ama kahverengiye baktım Mert :D
bana da uydu kahverengi özellikleri

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Gözleri Ela Olanlar :

Aslinda bu insanlar kendilerini idare ettirmek konusunda isteksizdirler. Bir kötü yönleri de her yerde sirlarini
açiklamalaridir. Dünyaya kapali gözlerle bakarlar adeta, gerçekte hayal kirikliklari yasamamalari realiteleri görme yolunu seçmelerinde yarar vardir

ikisinden biri işte ben :D

minoo

minoo

Üye
    Konu Sahibi

bu bana tam uyuyor :hmmm

TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
Siyah Gözlü Insanlar :

Doğru çıktı yalnız heyecanlanmam :)

minoo

minoo

Üye
    Konu Sahibi
Duygu yüklü olan bu insanlarin, gerek sevgisi,
gerek de kindarligi oldukça çok güçlüdür.

Yasminozz

Yasminozz

Üye
çok açık kahve ya da bal sarısı derler genelde göz rengim için...kendime uygun olanı bulamadım...kahverengi olan da bana uymuyo ztn pek... :)

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
Siyah Gözlü Insanlar :

Doğru çıktı yalnız heyecanlanmam :)
evet bende heyecanlanmam unutmuşum yazmayı

TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
Duygu yüklü olan bu insanlarin, gerek sevgisi,
gerek de kindarligi oldukça çok güçlüdür.

Kindarlktan yana kullanırım genelde ...

Umarım tüm kara gözlüler benim gibi değildir ...

PhyscoDevil

PhyscoDevil

Üye
siyah:D

minoo

minoo

Üye
    Konu Sahibi
doğru mu peki?

PhyscoDevil

PhyscoDevil

Üye
yani :D

minoo

minoo

Üye
    Konu Sahibi
nerden biliyorlar yahu :ehe benimki de doğru :D

greenmile

greenmile

Üye
Gözleri Ela Olanlar :

evet çok doğru kesinlikle ... son kısımda daha yumuşak başlı ve anlayışlı olmam gerekiyormuş ama olamam

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...