Göz Renginize Göre Kişilik Özellikleriniz

Sponsorlu Bağlantılar

Sidretül Münteha

Üye
    Konu Sahibi
Göz Renginize Göre Kişilik Özellikleriniz
Mavi gözlüler:
Durağan olmayı sevmeyen, enerji dolu, karar verme yeteneğine sahip, pozitif, eli açık kişilerdir. En büyük kusurları gerçeği görmekte zorlanıp hayalperest oluşlarıdır. Çevreleri tarafından da çok sevilirler…

Yeşil gözlüler:
Sevdiklerini kırmayan bir yapıya sahip olan yeşil gözlüler, çok sinirli olmalarına karşın bunu bastırabilmeyi başaran ve kırıcı olmamaya özen gösteren kişilerdir. Duygularını, kontrol altına almayı başarabiliyorlar…

Ela gözlüler:
Ela gözlü insanların, sezgileri son derece kuvvetli. Yumuşak başlı ve anlayışlı olan ela gözlüler, gururlarına aşırı düşkünler ve gururları incindiğinde ne olursa olsun asla affetmiyorlar…

Koyu kahverengi gözlüler:
Olaylar karşısında çabuk heyecanlanan siyah gözlü insanlar duygusal yapılarıyla bu olumsuzluğu her zaman yaşıyorlar. Hem sevgisi hem de kindarlığı çok fazla olan siyah gözlüler, hassas bir kalbe sahipler…

Açık kahverengi gözlüler:
Her ortamda özel hayatlarına ait detayları anlatmaktan çekinmeyen kahverengi gözlüler, art niyetsiz insanlar. En büyük olumsuz yanları dünyaya kapalı gözle bakmaları. Çoğu kez hayal kırıklığı yaşayabiliyorlar…

Speedy

Speedy

Üye
Bende hem mavi biraz da yeşil var demek gözler çok şey ifade ediyor:)

Sidretül Münteha

Üye
    Konu Sahibi
Yeşil Gözü Cok Sevıyorum Ben Lens Alıcam :)

oguziverson

oguziverson

Üye
Her ortamda özel hayatlarına ait detayları anlatmaktan çekinmeyen kahverengi gözlüler, art niyetsiz insanlar. En büyük olumsuz yanları dünyaya kapalı gözle bakmaları. Çoğu kez hayal kırıklığı yaşayabiliyorlar…
:hmmm

aLone

aLone

Üye

bu ne ya bi tane güzel şey yazmamış küfretmedği kalmış vala:@ gerçekte değil ya:@

Catty

Catty

Emekli Yönetici
Ben yeşil gözlüyüm :)

! AhmeT !

! AhmeT !

Üye

Sidretül Münteha

Üye
    Konu Sahibi

bu ne ya bi tane güzel şey yazmamış küfretmedği kalmış vala:@ gerçekte değil ya:@

Nee Kızıyosun Yaa Sakin Ol :D:D:D

Lina_TR

Lina_TR

Üye
Benim gözlerim her ortama göre değişir :D

turkordu

turkordu

Üye
Koyu kahve ama orada siyah rengi anlatmış.

Salihyet

Salihyet

Üye
yeşil gözlüden çekinrim arkadaş, çok fena oluyorlar ben basit insan severim..

-LiveYourLife-

-LiveYourLife-

Üye
™мγdяєaм;1490045' Alıntı:
Koyu kahverengi gözlüler:
Olaylar karşısında çabuk heyecanlanan siyah gözlü insanlar duygusal yapılarıyla bu olumsuzluğu her zaman yaşıyorlar. Hem sevgisi hem de kindarlığı çok fazla olan siyah gözlüler, hassas bir kalbe sahipler…

Siyah GözLüLer iLe karıstırıLmıs sanırım..

Sidretül Münteha

Üye
    Konu Sahibi
Üzüldüm Bak Şimdi :D

Koyu Kahve Siyaha Yakındır Zaten İdare Edin

Kahve Gözlüler :D

Salih Baba™

Salih Baba™

Üye
Yok daha neler göz rengine göre kişilik anlamak.....:D

-LiveYourLife-

-LiveYourLife-

Üye
™мγdяєaм;1491960' Alıntı:
Üzüldüm Bak Şimdi :D

Koyu Kahve Siyaha Yakındır Zaten İdare Edin

Kahve Gözlüler :D

öyLe oLsun hade :P:
yesiLLerden Bende Çekinirim biraz fena oLuyorLar :ehe
herzaman tutmuyor ama bazen tuttuğuda oLuyor :)

Sidretül Münteha

Üye
    Konu Sahibi
:D Ben Sevıyorum Yeşil Gözü

aquSTine^

aquSTine^

Üye
çok saçma

Sidretül Münteha

Üye
    Konu Sahibi
Zevkler Ve Renkler Tartışılmaz Diyorum ;)

aLone

aLone

Üye
kızmadım ben ya öle pek ezmiş bizide ondan:D

Üst Alt