Haber Göz Atma Ekranı Bildirimleri Resmi Olarak Doğrulandı

Sponsorlu Bağlantılar

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Göz Atma Ekranı Bildirimleri Resmi Olarak Doğrulandı

Daha önceki haberlerimizde internete sızan bilgiler doğrultusunda Nokia'nın gelecek guncellemesinde göz atma ekranında bildirimlere yer vereceğini belirtmiştik.

Bugün yapılan Nokia World etkinliğinde bu özellik de resmi olarak doğrulanmış oldu. Resimde de görüldüğü üzere kilit ekranı bildirimleri gibi göz atma ekranından da bildirimlere bakılabilecek. Bu özelliğin ne zaman aktif edileceği açıklanmasa da Lumia Black guncellemesiyle aktif edilmesi bekleniyor.

• Beğen
Tepkiler: Invoke

skynet

Üye
:tşk:

Dexter Morgan

Dexter Morgan

Üye
Nokia fena geliyor haberlere bak

4MaGuS

4MaGuS

Üye
umarım kilit ekranındaki gibi sadece gösteriş degilde tıklamaya falan izin verilir zaten öyle gelmesi düşünüyordu aslında ama

kaygisiz43

kaygisiz43

Üye
umarım kilit ekranındaki gibi sadece gösteriş degilde tıklamaya falan izin verilir zaten öyle gelmesi düşünüyordu aslında ama
nasıl yani kilit ekranındayken gelen bildirime tıklayıncada drek o ilgili kısmı açılması gibi mi? Mesaj gelince yukardan tıkladığımızda direk mesajları açması gibimi

4MaGuS

4MaGuS

Üye
nasıl yani kilit ekranındayken gelen bildirime tıklayıncada drek o ilgili kısmı açılması gibi mi? Mesaj gelince yukardan tıkladığımızda direk mesajları açması gibimi
normalde aşagıda duran kısımlarda tıkladıgımızda bir şey açılmıyor ancak bu sorun düzeltilicek dendi ben niyede bir sorayım dedim bununla ilgili bir açıklama varmı diye üste gelenlere tıklıyarak geçiyor ancak üst kısımda belirli bir süre sonra açılmıyor mesela bende insider da piil göstergesi var tıkladıgımda insider açılması gerekiyor bence

mesutcinik

mesutcinik

Üye
dediğniz olay da seçilebilir olsa çok güzel olur gerçekten

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
abi yeni bi kamera uygulaması daha tanıtılacaktı tanıtıldımı acaba

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
sey birde demin facebookda okudumda nokia kamera yani pro kamera diğer lumialarada gelecekmiş ölemi abi gelirse bu lumia 620yide gelirmi acaba

PureFood

PureFood

Üye
çılgın atıyorum resmen bilgisayar başında :yuru seviyorum seni Nokia

4MaGuS

4MaGuS

Üye
Nokia'nın Smart cam ve Pro Cam uygulamaları Nokia Camera adıyla tek uygulamada birleştiriliyor.
birleştirme geldi bile magaza şuan indirile bilir hatta ben indirdim pro camera kısmında biraz iyileştirme var gibi

Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
WP adam olmaya başladı

Üst Alt