Google Yasak Geliyor !

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
alemburda

alemburda

Üye
    Konu Sahibi

Google hakkında dava açıldı ve Youtube gibi kapanma tehlikesiyle karşı karşıya.
Youtube sitesinin sürekli kapanmasıyla birlikte artık sansürün nereye gideceği konuşulurken gelen haberler gelinen durumu daha iyi açıklıyor.

Google aramlarında çıkan ***** görüntüler sebebiyle hakkında dava açılmış durumda ve şayet mahkeme Google alehinde karar verirse dünyanın en çok ziyaret edilen sitesine erişim engellenecek.

Kullanıcıların internette gezinmek için Google'da arama yaptığı düşünülürse Google'ın engellenmesi aslında tüm internete erişimin ciddi şekilde kısıtlanması anlamına geliyor ve bundan da yine en çok internet kullanıcıları etkilenecek.

Dava devam etmekte ve önümüzde ki günlerde sonuçlanması bekleniyor.

Kaynak : Chip
 


Hellboy®

Hellboy®

Üye
Yorumsuz !!!
 
DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Saçmalık. İnternet isteyen istediğini yapıyor nasıl olsa.
 
mservank

mservank

Üye
yahoo ve live search var ama tabiki google ın yerini tutmaz
 
Pure Life

Pure Life

Üye
bence iyi olur bir süre yasaklanır ama tekrar açılır nede olsa tamam yine isteyen istedigini yapıyor ama düşünsenize bilmeyen pekçok insan birsey aradıgında spamlı sitelere tıklayabiliyor
 
Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
Sansür olmamalı...
 
Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
Zaten Tüm İnternet KafeLerde oLduğu Gibi Artık EvLerdeki BiLgisayarLarda da Bu Gibi SiteLere Girişi EngeLLeyen ProgramLar Var.. "Google" Gibi Büyük ve FaydaLı Bir Sitenin Erişiminin EngeLLenmesi Çok Saçma.. Sonuçta Bütün Arama MotorLarında Çıkmıyor mu Böyle SiteLer..?? İşin KoLayını BuLmuşLar.. Hemen EngeLLeyeLim..
 
red_dragon_70

red_dragon_70

Üye
bulmuşlar kolay yolu hemen yasaklayalım:@
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt