Oyun Google playden alisveris yaptiysan parani geri al aldigin sende kalsin buyur videosu

Sponsorlu Bağlantılar

xx11xx11

xx11xx11

Üye
    Konu Sahibi
Google playden alisveris yaptiysan parani geri al aldigin sende kalsin buyur videosu
Arkadaslar google playden uygulama yada oyun veya uygulama ici alisveris yaptiysan paranizi geri alabilirsiniz buyrun ben clas of clansta yaptim bug dedigime bakmayin tamamen legaldir

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

• Beğen
Tepkiler: Bağdatlı778, ghstr ve BLade AzraiL

turancen

turancen

Üye
Ben yaptım para iadesi 14 iş günü içinde geri ödenecek diyor, tahminim bu olayı otomatiğe bağlamışlar, her gelen geçeni kabul ediyor :D

mhendiz

Üye
Yaptım çalışıor sanırım :D Çok abarmayın arkadaşlar çakmasınlar. Her gün alın. birden almayın.

Shay-Patrick-Cormac

Shay-Patrick-Cormac

Üye
hirsizlikmi yapalim

• Beğen
Tepkiler: DeV/AsA
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
1-2 kere iade olabilir ama daha fazlası suistimal ve dolandırıcılığa girer yani iade 1-2 işlem için geçerli olabilir sonrasında önlemini almadığınız için iade yapılmayacaktır tahminimce.

xx11xx11

xx11xx11

Üye
    Konu Sahibi
8 defa yaptim ben 9. Da kaldi hırsızlık yapmiyorsunki kendileri veriyor yani hersey yasal
Parasi gelen foto atarsa sevinirim

GURUR06

Üye
Paraniz iade olacaktır diye iade maili gelen varmı

xx11xx11

xx11xx11

Üye
    Konu Sahibi
Ustteki arkadas yapmis mail gelmis ama daha yazmadi buraya

BLade AzraiL

BLade AzraiL

Üye
kendi kredi kartından alınan üründe dahil mi ?

xx11xx11

xx11xx11

Üye
    Konu Sahibi
Evet butun alisverisler dahil tavsiyem 6 dan fazla yapmauin ama kredi karti bi defa yapiliyor cunku o karttan bidaha datis yapmiyor iptal oldugu zaman

xmustx

xmustx

Üye
Kontürlü hattan da mümkün mü?

xx11xx11

xx11xx11

Üye
    Konu Sahibi
Evet video da ben mobil odemeyle yaptim 6 7 defa ama kredi karti bi defa verdi okadar

Enisina

Üye
kesin oluyormu bu yöntem

xx11xx11

xx11xx11

Üye
    Konu Sahibi
Evet video kanitli dostum guvenmeyen arkadaslar benim elime gecen bisi yok zaten hersey google play ile aenin oyunun arasinda geciyor denemek amacli en ucuz alisverisi yap dene bisi kaybetmessin ama tavsiyem direk yuksekten alki bi hakkin bosuna gitmesin

GURUR06

Üye
bana hala iade mesajı gelmedi.
5. güne geldim

xx11xx11

xx11xx11

Üye
    Konu Sahibi
Eminmisin yapabildigine yada dogru maile mailde spam kutuauna falan iyi bak cünkü olumlu olumsuz direk mesaj geliyor

BLade AzraiL

BLade AzraiL

Üye
bana cevap bu şekilde geldi

sebo7

sebo7

Üye
ben bildirim yapamıyorum sola kaydırma çıkmıyor malesef :S

xmustx

xmustx

Üye
bana cevap bu şekilde geldi

Doğru olanı yazmış.Anladılar galiba.Satın alımlarda problem yaşama diye her yarım saatte bi şifre koymanı önermişler. :D

Üst Alt