Google Play'de operatör ile ödeme devri

Sponsorlu Bağlantılar

slmi1905

slmi1905

Üye
    Konu Sahibi
Google Play'de operatör ile ödeme devri
Arkadaşlar bu sabah farkettim artık Türkiye'de google play'den içerik satın alırken faturalandırmayı direk olarak hattan yapabiliyorsunuz, bilen bilir eskiden turkcell-im servisi vardı bişeyler alırken parasini faturaya eklerdi yada kontör den çekerdi, kredi kartı zorunluluğu yoktu, google playde artık böyle bi servisi kullanmaya başladı, servis bi süredir vardı ama türkiyede yeni kullanima girdi sanırım, güle güle kullanın

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
Uygulama, bilinçli kullanıcılar için güzel, Ama telefon afacan bir çocugunuzun eline düşerse tahmin etmek bile istemez insan. Bu yüzden ben telefonda her zaman bir güvenlik uygulaması ile Google Play'ı kilitlemenizi tavsiye ederim.

Bahsettiğin özellik ayrıca şu anda sadece Turkcell için var.
Vodafone kullanıcılarında öyle bir seçenek şu anda yoktur.

Bilgilendirme için :tşk:

slmi1905

slmi1905

Üye
    Konu Sahibi
Uygulama, bilinçli kullanıcılar için güzel, Ama telefon afacan bir çocugunuzun eline düşerse tahmin etmek bile istemez insan. Bu yüzden ben telefonda her zaman bir güvenlik uygulaması ile Google Play'ı kilitlemenizi tavsiye ederim.

Bahsettiğin özellik ayrıca şu anda sadece Turkcell için var.
Vodafone kullanıcılarında öyle bir seçenek şu anda yoktur.

Bilgilendirme için :tşk:
Aynen sanırım sadece turkcell için var, aveali arkadaşlarım da yok dediler, bilmiyorum acaba vodafone veya aveada turkcell gibi hattı online cüzdan olarak kullanıma acma varmı

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
Aynen sanırım sadece turkcell için var, aveali arkadaşlarım da yok dediler, bilmiyorum acaba vodafone veya aveada turkcell gibi hattı online cüzdan olarak kullanıma acma varmı

İlerde büyük ihtimalle olur. çünkü bu özellik, kullanıcıları kredi kartı kullanmaktan kurtaracaktır.

SHS

SHS

Üye
Pttcell olur mu :ehe

• Beğen
Tepkiler: Bab-ı Umut

crazy0067

Üye
Turkcell de ücretli bi uygulama almaya çalıştım ama maalesef alamadım Hattiniz su anda Google Play icin Turkcell Mobil Odeme islemi yapmaya uygun degildir. Lutfen daha sonra tekrar deneyiniz. Diye mesaj geldi

slmi1905

slmi1905

Üye
    Konu Sahibi
Turkcell de ücretli bi uygulama almaya çalıştım ama maalesef alamadım Hattiniz su anda Google Play icin Turkcell Mobil Odeme islemi yapmaya uygun degildir. Lutfen daha sonra tekrar deneyiniz. Diye mesaj geldi
Ya eğer faturaliysa direk almali, eğer faturasız hat ise hattın mobil ödemeye açık ve bakiyesinin satın alma dahil - tl de olmamasi lazım

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Son düzenleme:
lazye

lazye

Üye
Haber icin tesekkurler gercekten iyi oldu bu :)

kralberk13

kralberk13

Üye
tşk bilgilendirme için

AssasinSia

Üye
Beyler mobil odemem vs herseyimi qctirdim turkcell ibaradim soyledim cozum bulamadilar.Hattiniz su anda Google Play icin Turkcell Mobil Odeme islemi yapmaya uygun degildir. Lutfen daha sonra tekrar deneyiniz. Hatasi banada geliyor Yokmu Bilen biri acil beyler

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Beyler mobil odemem vs herseyimi qctirdim turkcell ibaradim soyledim cozum bulamadilar.Hattiniz su anda Google Play icin Turkcell Mobil Odeme islemi yapmaya uygun degildir. Lutfen daha sonra tekrar deneyiniz. Hatasi banada geliyor Yokmu Bilen biri acil beyler

Arkadaşlar Bugün Turkcell İletişim Merkezine Gittim (Avm İçinde) Sistemden Kaynaklanıyor Yakında Düzelir Dedi Kaç Gündür Böyle Dedim Ama Malesef Bizim Başka Yapabileceğimiz Birşey Yok Dedi :(

Son düzenleme:
kralberk13

kralberk13

Üye
ben denedim oldu oyun indiriyorum

kralberk13

kralberk13

Üye
operatörle indirdim hattım turkcell buda kanıtları

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
@kralberk13 Kardeşim Oyun İçi Paket Vs Bişi Almaya Çalışınca Alabiliyormu ?

Üst Alt