Google play Bu sürüm uyumsuzdur hatası

Sponsorlu Bağlantılar

kralour

kralour

Üye
    Konu Sahibi
Google play Bu sürüm uyumsuzdur hatası
Ace 2 (I8160) telefonum var 4.1.2 güncellemede snapchat uygulamasını google play den indirip kuruyordum kullanıyordum ama jb kastığı için GB geri döndüm ama google play da indirme seceneği yoktu benim isdediğim google play da isdediğim uygulamayı indirmek uyumsuz hatasını kaldırmak nasıl yapabilirim ? (google play dan indirmem gerek apk ile denedim çalışmıyor )

falconn00

falconn00

Üye
Başka apk ler deneyin belki işe yarar :)

kralour

kralour

Üye
    Konu Sahibi
Kardeşim snapchat artık 2.3.6 platformunda yasaklamış heralde apk açılıyorum oturum açarken güncelleyiniz diyor ve giriş yapıp kullanamıyorum

Rygebin

Rygebin

Üye
Android 2.3.6 Gingerbread'in desteği çogu uygulama tarafından kesilmiş bulunmakta. Mini 2 kullanırken bile uygulama bulmak zordu.

kralour

kralour

Üye
    Konu Sahibi
google play uyumsuz hatasını kaldırsalar indirilcek uygulama varda yada yazılımı yüksek gözüktürçek

Rygebin

Rygebin

Üye
google play uyumsuz hatasını kaldırsalar indirilcek uygulama varda yada yazılımı yüksek gözüktürçek
Ben 2 sene önce telefonu başka bir cihaz olarak göstererek alabildiğimi keşfetmiştim. Ama nasıl olduğunu şu an hatırlayamıyorum.

falconn00

falconn00

Üye
Bende galaxy ace s5830 var google play dan sorunsuz indiriyorum... 2.3.6 ( apk de sıkıntısız kuruyorum )

kralour

kralour

Üye
    Konu Sahibi
Kardeşim nasıl oluyor ?

kralour

kralour

Üye
    Konu Sahibi
Snapchat çalıştırıyor mu hocam ?

falconn00

falconn00

Üye
hocam sosyal medya vb kullanmıyorum...

kralour

kralour

Üye
    Konu Sahibi
Sen konuyu anladın mı ?

• Beğen
Tepkiler: kaankulahli
Rygebin

Rygebin

Üye
Sen konuyu anladın mı ?
Hocam sorunu çozdum şu makaleyi okuyun. Multi dpi Google Play kullanmanız gerekiyor. 2 sene önce bende yapmıştım. Buyrun makale :

Son düzenleme:
falconn00

falconn00

Üye
Hocamız snapchati yüklemek istiyor. Uyumsuz diyor siz de bu tip uygulamaları kullanmıyorum diyorsunuz .
Hayoır hocam onurgungor98 isimli üye '' snapchat çalışıyormu diye sordu (snapchat sosyal medyaya giriyor galiba) bende snapchat vb sosyal medya kullanmıyorum ynai bilmiyorum çalışıp çalışmadığını bilmiyorum.. onu demek istdedim...

Rygebin

Rygebin

Üye
Hayoır hocam onurgungor98 isimli üye '' snapchat çalışıyormu diye sordu (snapchat sosyal medyaya giriyor galiba) bende snapchat vb sosyal medya kullanmıyorum ynai bilmiyorum çalışıp çalışmadığını bilmiyorum.. onu demek istdedim...
Tamam hocam. Giriyor sosyal medya ya . Hayır uyumlu değilse özel bir Google Play sistemi var onu indirmesini öneririm. :)

yaytas

yaytas

Üye
kardeş o bence GB olmasıyla alakalı değil rom varsa stock at stock varsa bi format at recoveryden tekrar dene

H0lligan

Üye
kesin android sürümündense atın apk yı hallederim :sirit:

• Beğen
Tepkiler: Jus7ice ve kaankulahli

Üst Alt