Google Play Bedava Gold,Cash,Premium Almak /// BOMBA PAYLAŞIM //// Root Gerektirir// freedom-0.9.0

Sponsorlu Bağlantılar

lyon_69

lyon_69

Üye
indirdik usta :tşk:

- - - Eklendi - - -

indirdik usta :tşk:

ENES250

Üye
program başas,rılı saolun tesekkürler

mamomi

mamomi

Üye
Google playden uygulama alma yokmu acaba??

relentless34

Üye
online oyunlarda işe yaramıyor(normal olarak :D) ama offline oyunlarda işe yarıyor.teşekkürler dostum güzel konu.

admag

go launcher'De tema alıp yüklüyorum süper çok :alkis:tşk:

sonergin113

Üye
eywallah çok güzel ama playdeki ücretli oyunları indirsek daha iyi olur:)

Türe

Türe

Üye
Her programda işe yaramıyor ama uygulama içi alım olan fotoğraf uygulamalarının çoğunda işe yarıyor. :cool

- - - Eklendi - - -

eywallah çok güzel ama playdeki ücretli oyunları indirsek daha iyi olur:)

Onu zaten google'dan aratarak yapabilirsiniz.

dogukan-

dogukan-

Üye
:tşk: Top elevende denedim olmayacağını bile bile olmadı zaten :D

The Shadow

The Shadow

Üye
:tşk: artık oyunlardan gold fışkırıyor :)

thenry79

thenry79

Üye
uygulamayı kaldırıp restart yapınca google play bağlantı hatası alırsınız. ve formattan başka çarenizde yok, bilginize...

Samet.25

uygulamayı kaldırıp restart yapınca google play bağlantı hatası alırsınız. ve formattan başka çarenizde yok, bilginize...

system etc host dosyasini sil yeter formata gerek yok

The Shadow

The Shadow

Üye
Joker

Joker

Emekli Yönetici
Hostu silmeye gerek yok.Uygulamada stop düğmesi var ona basın.Ben sorunsuz kullanıyorum :oke:

bunyas_1907

bunyas_1907

Üye
İlk yüklediğimden beri hiçbir sıkıntı yaşamadım. Bir ton içerik aldım hiç sıkıntı yaşamadım google playde. Uygulama ile işiniz bitince stopla programı kapatın....

Samet.25

oyuna girerken hata verdi uygulama da alirken odeme yapildi dio uygulama hata veriyo

Atacan-

Atacan-

Üye

ben daha once silmiştim o dosyayı silmeden once hile yapamıyodum zaten :D

host dosyasını silsende tekrar bir uygulama indirip hile yaptığında tekrar oluşuyor host dosyası.

- - - Eklendi - - -

oyuna girerken hata verdi uygulama da alirken odeme yapildi dio uygulama hata veriyo

Bazı uygulamalarda gecerli olmuyor Program. o yüzden böyle bir hata ile karşılasirsin.

Turan

Turan

Üye
Ulkenizde calismiyo dyo?:-) herhalde bu hatayi tek ben aldim:-) nedeni ne olabilir

Üst Alt