Freedom v1.0.7j Google Play in-App Purchase

Sponsorlu Bağlantılar

ali1288

Üye
Hala aynı :))
Clash of klans ama bu :) ban yicem :)

emreli01

emreli01

Üye
Neden her oyunda çalışmiyor mesela reel basketbol oyununda birşey satın alımında internete ayriyeten bağladığı için oyun alım gerçekleşmiyor ??

KAAN METE

KAAN METE

Üye
Candy crush saga da işe yariyormu

karansa

karansa

Üye
Teşekkürler. Freedom online oyunlar da çalışmıyor bilginize...

• Beğen
Tepkiler: Bahadir_fb
ismailozcn

ismailozcn

Üye
retricada denedim çalışıyor

karansa

karansa

Üye

Bahadır konuya şunu da ekler misin

Gereksinimler : Androıd 2.2+, 4.0+, 5.0+, ROOT

Uygulama öncelikle root gerektirir rootsuz hiç bir şekilde kullanmaya çalışmayın. Kurduktan sonra root izin ister ok diyin internet bağlantınız açık olsun bu arada. Program daha sonra telefonunuzda yüklü olan oyunları bulacak ve ekranda gözükecek ekrandaki oyun simgesinden bağlanalım oyuna daha sonra oyundaki altın alma bölümüne girelim ve istediğimiz miktar altını alalım daha sonra google play ödeme seçemeği gelecek tamam diyelim büyük olasılıkla // Ödeme Başarılı Oldu// yazacaktır. Bağlantı yok hatası alırsanız programdan çıkın tekrar girin.

Bahadır konuya şunu da ekler misin? Freedom lisans denetimi yapan ***** bir uygulama veya oyunu patch yapıp lisans denetimini sonlandırabiliyor. Örnek; Earn to Die orjinal Apksında satın alınmamış diyerek kendini kapatıyor Freedomla üstüne tıklayarak patch yaptık mı açılıyor. :) Lucky Patcher kullanmak istemeyenler in ideal...

ayaztuncay

ayaztuncay

Üye
Ben Mesela Earn to Die 2 oyununa girdim ama böyle bir hata aldım BILLING_ERROR_ALREADY_OWNED Sorun nedir sizce

ayaztuncay

ayaztuncay

Üye
soyupakhasan

soyupakhasan

Üye
Program bir süre sonra google play baglanti hatasi veriyodu önceki surumlerde bundada veriyor mu

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
Vermemesi gerek bende hiç sorun cikartmadi.

Bende bir iki denemeden sonra bağlantı hatası verdi. ama google play'e yine bağlandı. o hatadan sonra kaldırdım. Uzun süreli kullanımda bilemem.

• Beğen
Tepkiler: Bahadir_fb
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: Bab-ı Umut
bozok_tr

bozok_tr

Üye
Teşekkürler emeğine sağlık

sat s3 al

sat s3 al

Üye
bende hep sorunlu play store bağlanmıyoo

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
bende hep sorunlu play store bağlanmıyoo

Bende de bir keresinde öyle oldu. öyle olunca, Freedom uygulamasından çıkış yapmayı unutma. Ama çıkış yapmak da bazen işe yaramıyor malesef. :cool

Üst Alt