Google Maps 3.0.2 (Samsung Wave Tam Ekran)

Sponsorlu Bağlantılar

akdenizx

akdenizx

Üye
    Konu Sahibi

Uydu resimleriyle haritaları ve yönleri kombine ederek sizlere yardımcı olmaya çalışan Google Mapsfor Mobile ücretsiz olarak netten indirilebiliyor ve şehirde bulunduğunuz yerdeki veya öbür tarafındaki yerel işyerlerini ve mekanları sizlere palm treolarınız ve cep bilgisayarınız üzerinden görme imkanı sağlıyor.

Detaylı ekran görüntüleri için
tıklayınız.

Her nereye yürümek veya arabayla gitmek isterseniz isteyin rotanız haritanın üzerinde sizlere gösteriliyor, tabiki yoldaki mekanların isimlerini bilgilerini de cep bilgisayarınızın üzerinde görmeniz mümkün. Kolayca gezebilceğiniz haritalar ve sürükle bırak teknolojisinin etkin olduğu bu programda haritaya zoom in ve zoom out imkanınız bile var.

Gerçek zamanlı trafik takibi gibi yeni bir yenilik getiren Google Maps for mobile kuş bakışı şehir haritalarıyla hayatınızda kolaylık sağlamak için tasarlanmış süper bir program.

Notlar :
* Program samsung wave'e göre düzenlenmiştir.
* Ekran boyutu 480x800.
* %100 sorunsuz çalışmaktadır.
* Program telefon menülerinden " Oyunlar" altında bulunmaktadır.
* Düzenleme tamamen bana aittir...
* Google Maps haritaları internet'e bağlanarak çalışır.

• Beğen
Tepkiler: custi ve kdr1903

cewikkuwwet01

cewikkuwwet01

Üye
ellerine sağlık güzel paylaşım olmuş

akdenizx

akdenizx

Üye
    Konu Sahibi
ellerine sağlık güzel paylaşım olmuş

Teşekkürler, ben gibi navigasyon özelliğini ayda yılda bir defa kullanlar için ; biçilmiş kaftan. Günlük ,50 kurus vererek bu güzel uygulamadan sınırsızca yararlanabilirler. ,50 KR GPRS yada 3G internet için. Google maps telefonunuzda GPS özelliği varsa ve internet'e bağlanabiliyorsanız işinizi hayli hayli görür. :sarıl:

bumin__

Üye
Arkadaşlar 2010 başarsoft haritasında bir gelişme yokmu, harita acil lazım..

kdr1903

kdr1903

Üye
teşekkür

mustapha2105

Üye
hocam ben kuruyorum ama sürekli para ister diye uyarı eriyor. anlayamadım ???

akdenizx

akdenizx

Üye
    Konu Sahibi
hocam ben kuruyorum ama sürekli para ister diye uyarı eriyor. anlayamadım ???

yukarıda görüldüğü üzere samsung wave 2 telefon uzerınde kurulu. 4 gundur kullanıyorum ve hıc dedıgınız sekılde bır uyarı almadım. sızde neden boyle bır uyarı verdıgı konusunda bır bılgıye malesef sahıp degılım.. :bilmm

kamikaze482222

Üye
artık olmuyor maalesef promosyon süresi doldu diyor ve paralı versiyonu satın alın şeklinde uyarı veriyor

akdenizx

akdenizx

Üye
    Konu Sahibi
Son güncelleme ile, bada sistemini yanıltarak sisteme enteğre etme işlemi gecerliliğini yitirdi. Boşuna denemeyin derim. yeni bir yöntem cıkıncaya kadar beklemekten baska yapabileceğimiz birşey yok

programmer2

programmer2

Üye
Hocam ortalama ne kadar sürede Gps 'e bağlanıyor? Normal süresi nedir ?

muzebir

Üye
kardeş aynı sorun bende de var.Other açıyorum hiçbirşey gözükmüyor.nasıl hallettin?

hortlak1456

Üye
5253 için geçerli bir navigasyon yok mu?

bluering

Üye
Arkadaslar opera ile dosya indirirken operayi arkaplana attigimda(no tusuna veya menu tusuna basarak) dosya indirmesi kesiliyor ve tekrar bastan baslatmam gerekiyor. buna bi cozumu olan varmi

akdenizx

akdenizx

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaslar opera ile dosya indirirken operayi arkaplana attigimda(no tusuna veya menu tusuna basarak) dosya indirmesi kesiliyor ve tekrar bastan baslatmam gerekiyor. buna bi cozumu olan varmi

malesef bir çözüm yok. daha öncekli kullandığımız opera programlarında'da aynıydı. Eger ki çözüm bulursam yada bulursak burada paylaşacağız.. :evet:

idiz

Üye
valla bana yardımcı olacak kimse yok sanırım kactır yazıyorum ama herkes aynı seyleri kopyalayıp yapıstırıyor sonra hzılı bağlanmak için 4097 muhabbetleri falan yok abi yaptık hepsini aynen program acılıyor gayet güzel ama gps yok yazıyo ekranda hadi bakalım ne yapıcaz ?
1 hafta falan olmuş yazalı ama, yeni gördüm.

Ndrive açılıpta GPS yok yazıyor ise, GPS i etkinleştirmemişsinizdir muhtemelen. Ndrive açıldığında GPS otomatik etkinleşmiyor.
Ayarlar->Bağlantılar->Konum dan Konum Servislerini Etkinleştir i tıklayın.
Sanırım sorununuz çözülür.

ardaaa__22

Üye
ya linke tıkladıktan sonra sitede nereden indirecez çok karışık site

akdenizx

akdenizx

Üye
    Konu Sahibi
bunları tele nasıl yüklüyoruz acaba anlatırmısınız

dosayı bilgisayarınıza indirin.
rar'dan çıkartın.
telefonuzu kablo ile pc'ye bağlayın ve cıkarttıgınız google maps dosyasını telefunun bellegıne atın (kart yada telefon bellegi fark etmez) daha sonra telefondan üzerine tıklayıp kurun.
aynı işlemi bluetooth ile'de yapabilirsiniz.

akdenizx

akdenizx

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar bunu tele nasıl yüklüyoruz kiesten mi biri anlatabilirmi?

--------------- Ekleme ---------------

birde ben direk telden indirdim operyı açtığımda altta ok işaretleri çıkıyor onu nasıl kaldırıcazz. sinir bozuyor ekranın yarısını kaplıyor

alt menüye tıklayınca yarlar butonu var oraya tıklayın ve tam ekran yap deyin. bu şekilde tam ekran olarak çalışacaktır.

mfisik

Üye
telin belleğini nerden görüyoruz samsung yeni aldım acemiyim

Üst Alt