Google Chrome Sorun

Sponsorlu Bağlantılar

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
    Konu Sahibi
Google Chrome Sorun
Öncelikle konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim. Size de danışmak istedim. Google Chrome son bir iki haftadır sapıtmaya başladı. Kendi kendine pencere açıp duruyor. Özellikle bu forumda bir konuya tam mesaj yazacakken kendi kendine pencere açıyor. Adguard kurulu, antimalware ve antivirüs programları ile de tarattım bir şey çıkmadı. Chrome'u silip yükledim yine aynı şekilde devam ediyor. Windows 10 64 bit kullanıyorum ve sistemim şu anda en güncel halinde. Tüm güncelleştirmeleri kurulu. Chrome'u sıfırlamakta çare değil. En basit örnek google'da resim aratıp resme tıklayacakken de birden kendi kendine pencere açılıyor. Bu sorunu olan kardeşlerimden yardım rica ediyorum.

kralberk13

kralberk13

Üye
diyeceğim şeyleri yapmışsın zaten @cihanata_1 fikrin var mı kardeşim

cihanata_1

cihanata_1

Üye
Öncelikle konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim. Size de danışmak istedim. Google Chrome son bir iki haftadır sapıtmaya başladı. Kendi kendine pencere açıp duruyor. Özellikle bu forumda bir konuya tam mesaj yazacakken kendi kendine pencere açıyor. Adguard kurulu, antimalware ve antivirüs programları ile de tarattım bir şey çıkmadı. Chrome'u silip yükledim yine aynı şekilde devam ediyor. Windows 10 64 bit kullanıyorum ve sistemim şu anda en güncel halinde. Tüm güncelleştirmeleri kurulu. Chrome'u sıfırlamakta çare değil. En basit örnek google'da resim aratıp resme tıklayacakken de birden kendi kendine pencere açılıyor. Bu sorunu olan kardeşlerimden yardım rica ediyorum.
Boş pencere mi virüs reklam vb. mi açılıyor?

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
    Konu Sahibi
20 senelik bilgisayar kullanıcısıyım. Bilgisayar ile ilgili bilmediğim şey kalmadı zaten. Ama Chrome'un durduk yere bozulması beni kanser etti. Belki tarayıcıları tarayabilen bir program vardır bildiğiniz?
Boş pencere mi virüs reklam vb. mi açılıyor?
Kendi kendine sayfa açıyor işte durduk yere. Çoğunlukla da Adblock engelliyor zaten. Windows 10 kaynaklı bir sorun da olabilir. Çünkü hiçbir sorun yoktu. 1 hafta kadar oluyor bu problem başlayalı

Son düzenleme:
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
    Konu Sahibi
ben 64 bit kurdum online oyunda ve skypede sorun oluştu 32 bite geri döndüm

böyle bir ptogram olacağını hiç sanmıyorum :)
adwcleaner denedin mi ?
Denemedim deneyeceğim. Bazı antivirüs programlarının tarayıcıları da tarama özellikleri var.

kralberk13

kralberk13

Üye
evet adwcleaner tarayıcı ve toolbar kalddırıcı

bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
Maxthon Browser 'i denemenizi öneririm.
Belki de Chrome deki bu sorun sizin için bir vesile olur.
Chrome'ye de çok benziyor.

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
    Konu Sahibi
Ya tarayıcı sorun degil sisteme format attigim zaman oturum acinca tarayicida butun kullanci adlari ve sifreleri otomatik senkronize ediyor ben tekrar tekrar ugrasmiyorum. Yoksa firefox kurulu zaten

cihanata_1

cihanata_1

Üye
20 senelik bilgisayar kullanıcısıyım. Bilgisayar ile ilgili bilmediğim şey kalmadı zaten. Ama Chrome'un durduk yere bozulması beni kanser etti. Belki tarayıcıları tarayabilen bir program vardır bildiğiniz?

Kendi kendine sayfa açıyor işte durduk yere. Çoğunlukla da Adblock engelliyor zaten. Windows 10 kaynaklı bir sorun da olabilir. Çünkü hiçbir sorun yoktu. 1 hafta kadar oluyor bu problem başlayalı
yinede virüs olabilir,AdwCleaner deneyin bir:)

Son düzenleme:
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
    Konu Sahibi
yinede virüs olabilir,AdwCleaner deneyin bir:)

Adw'yi denedim temizlik yaptı ama tarayıcı ile ilgili tek bir dosya sildi geri kalanlar hep ASC dosyası idi. Onları neden sildi anlamdım. Kaç senedir kullandığım programda virüs mü vardı yani.

cihanata_1

cihanata_1

Üye
Adw'yi denedim temizlik yaptı ama tarayıcı ile ilgili tek bir dosya sildi geri kalanlar hep ASC dosyası idi. Onları neden sildi anlamdım. Kaç senedir kullandığım programda virüs mü vardı yani.
silmiş ise birşey vardır,sorun düzeldimi?:)

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
    Konu Sahibi
silmiş ise birşey vardır,sorun düzeldimi?:)
Bu siteye giripte bir şey yazmak isterken durduk yere iki tane boş sayfa açıyor. Neyse bir süre daha kullanayım olmazsa şifre hatırlatıcı program kullanıcam.

cihanata_1

cihanata_1

Üye
Bu siteye giripte bir şey yazmak isterken durduk yere iki tane boş sayfa açıyor. Neyse bir süre daha kullanayım olmazsa şifre hatırlatıcı program kullanıcam.
İntelin böyle bir programi vardi adobe flashla birlikte önerilen:)

poyrazhilal

Üye
Öncelikle Chrome internet tarayıcısını kaldırın ve son sürümünü indirip bilgisayarınıza kurmadan önce programını bilgisayarınızda çalıştırın daha sonra kaldırın, bilgisayarı yeniden başlatın ve yeni indirilen google chrome tarayıcısını kurun. aynısı bende de oldu söylediklerimi yaptım şuan bir sorun yok.

Son düzenleme:
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
    Konu Sahibi
O kadar uğraşmaya gerek kalmadı formatladım sistemi düzelttim. Yine de teşekkürler.

poyrazhilal

Üye
Rica ederim silemediğiniz virüsler olursa mutlaka malwarebytes programını deneyin format atmak ile uğraşmayın :)

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
    Konu Sahibi
Valla ben sistemime öyle kolay kolay virüs bulaştırabilecek birisi değilim yıllardır bilgisayarlar kullanıyorum. Bugüne kadar virüs bulaştırmadım gereken ne önlem varsa da hepsini aldım. :)

Üst Alt