göğüs ağrısı

Sponsorlu Bağlantılar

ümran

Üye
    Konu Sahibi
göğüs ağrısı
arkadaşlar göğsümde yaklasık 2 aydır ağrı ve çarpıntı vardı .kardiyolojiye gttim anjio olmalısın dedi. Anjio oldum temiz çıktı .ama göğsumde iğne gbi batmalar oluyor .göğüs cerrahıda bışey yok dedi .özele gittim panik atak olabilirsin dedi .kafam iyice karıştı .holter ekg oko efor derken kafayı yicem .ne olur yardım arkadaşlar göğsümde yaklasık 2 aydır ağrı ve çarpıntı vardı .kardiyolojiye gttim anjio olmalısın dedi. Anjio oldum temiz çıktı .ama göğsumde iğne gbi batmalar oluyor .göğüs cerrahıda bışey yok dedi .özele gittim panik atak olabilirsin dedi .kafam iyice karıştı .holter ekg oko efor derken kafayı yicem .ne olur yardım arkadaşlar göğsümde yaklasık 2 aydır ağrı ve çarpıntı vardı .kardiyolojiye gttim anjio olmalısın dedi. Anjio oldum temiz çıktı .ama göğsumde iğne gbi batmalar oluyor .göğüs cerrahıda bışey yok dedi .özele gittim panik atak olabilirsin dedi .kafam iyice karıştı .holter ekg oko efor derken kafayı yicem .ne olur yardım arkadaşlar göğsümde yaklasık 2 aydır ağrı ve çarpıntı vardı .kardiyolojiye gttim anjio olmalısın dedi. Anjio oldum temiz çıktı .ama göğsumde iğne gbi batmalar oluyor .göğüs cerrahıda bışey yok dedi .özele gittim panik atak olabilirsin dedi .kafam iyice karıştı .holter ekg oko efor derken kafayı yicem .ne olur yardım arkadaşlar göğsümde yaklasık 2 aydır ağrı ve çarpıntı vardı .kardiyolojiye gttim anjio olmalısın dedi. Anjio oldum temiz çıktı .ama göğsumde iğne gbi batmalar oluyor .göğüs cerrahıda bışey yok dedi .özele gittim panik atak olabilirsin dedi .kafam iyice karıştı .holter ekg oko efor derken kafayı yicem .ne olur yardım arkadaşlar göğsümde yaklasık 2 aydır ağrı ve çarpıntı vardı .kardiyolojiye gttim anjio olmalısın dedi. Anjio oldum temiz çıktı .ama göğsumde iğne gbi batmalar oluyor .göğüs cerrahıda bışey yok dedi .özele gittim panik atak olabilirsin dedi .kafam iyice karıştı .holter ekg oko efor derken kafayı yicem .ne olur yardım arkadaşlar göğsümde yaklasık 2 aydır ağrı ve çarpıntı vardı .kardiyolojiye gttim anjio olmalısın dedi. Anjio oldum temiz çıktı .ama göğsumde iğne gbi batmalar oluyor .göğüs cerrahıda bışey yok dedi .özele gittim panik atak olabilirsin dedi .kafam iyice karıştı .holter ekg oko efor derken kafayı yicem .ne olur yardım arkadaşlar göğsümde yaklasık 2 aydır ağrı ve çarpıntı vardı .kardiyolojiye gttim anjio olmalısın dedi. Anjio oldum temiz çıktı .ama göğsumde iğne gbi batmalar oluyor .göğüs cerrahıda bışey yok dedi .özele gittim panik atak olabilirsin dedi .kafam iyice karıştı .holter ekg oko efor derken kafayı yicem .ne olur yardım arkadaşlar göğsümde yaklasık 2 aydır ağrı ve çarpıntı vardı .kardiyolojiye gttim anjio olmalısın dedi. Anjio oldum temiz çıktı .ama göğsumde iğne gbi batmalar oluyor .göğüs cerrahıda bışey yok dedi .özele gittim panik atak olabilirsin dedi .kafam iyice karıştı .holter ekg oko efor derken kafayı yicem .ne olur yardım arkadaşlar göğsümde yaklasık 2 aydır ağrı ve çarpıntı vardı .kardiyolojiye gttim anjio olmalısın dedi. Anjio oldum temiz çıktı .ama göğsumde iğne gbi batmalar oluyor .göğüs cerrahıda bışey yok dedi .özele gittim panik atak olabilirsin dedi .kafam iyice karıştı .holter ekg oko efor derken kafayı yicem .ne olur yardım arkadaşlar göğsümde yaklasık 2 aydır ağrı ve çarpıntı vardı .kardiyolojiye gttim anjio olmalısın dedi. Anjio oldum temiz çıktı .ama göğsumde iğne gbi batmalar oluyor .göğüs cerrahıda bışey yok dedi .özele gittim panik atak olabilirsin dedi .kafam iyice karıştı .holter ekg oko efor derken kafayı yicem .ne olur yardım arkadaşlar göğsümde yaklasık 2 aydır ağrı ve çarpıntı vardı .kardiyolojiye gttim anjio olmalısın dedi. Anjio oldum temiz çıktı .ama göğsumde iğne gbi batmalar oluyor .göğüs cerrahıda bışey yok dedi .özele gittim panik atak olabilirsin dedi .kafam iyice karıştı .holter ekg oko efor derken kafayı yicem .ne olur yardım arkadaşlar göğsümde yaklasık 2 aydır ağrı ve çarpıntı vardı .kardiyolojiye gttim anjio olmalısın dedi. Anjio oldum temiz çıktı .ama göğsumde iğne gbi batmalar oluyor .göğüs cerrahıda bışey yok dedi .özele gittim panik atak olabilirsin dedi .kafam iyice karıştı .holter ekg oko efor derken kafayı yicem .ne olur yardım arkadaşlar göğsümde yaklasık 2 aydır ağrı ve çarpıntı vardı .kardiyolojiye gttim anjio olmalısın dedi. Anjio oldum temiz çıktı .ama göğsumde iğne gbi batmalar oluyor .göğüs cerrahıda bışey yok dedi .özele gittim panik atak olabilirsin dedi .kafam iyice karıştı .holter ekg oko efor derken kafayı yicem .ne olur yardım arkadaşlar göğsümde yaklasık 2 aydır ağrı ve çarpıntı vardı .kardiyolojiye gttim anjio olmalısın dedi. Anjio oldum temiz çıktı .ama göğsumde iğne gbi batmalar oluyor .göğüs cerrahıda bışey yok dedi .özele gittim panik atak olabilirsin dedi .kafam iyice karıştı .holter ekg oko efor derken kafayı yicem .ne olur yardım arkadaşlar göğsümde yaklasık 2 aydır ağrı ve çarpıntı vardı .kardiyolojiye gttim anjio olmalısın dedi. Anjio oldum temiz çıktı .ama göğsumde iğne gbi batmalar oluyor .göğüs cerrahıda bışey yok dedi .özele gittim panik atak olabilirsin dedi .kafam iyice karıştı .holter ekg oko efor derken kafayı yicem .ne olur yardım arkadaşlar göğsümde yaklasık 2 aydır ağrı ve çarpıntı vardı .kardiyolojiye gttim anjio olmalısın dedi. Anjio oldum temiz çıktı .ama göğsumde iğne gbi batmalar oluyor .göğüs cerrahıda bışey yok dedi .özele gittim panik atak olabilirsin dedi .kafam iyice karıştı .holter ekg oko efor derken kafayı yicem .ne olur yardım arkadaşlar göğsümde yaklasık 2 aydır ağrı ve çarpıntı vardı .kardiyolojiye gttim anjio olmalısın dedi. Anjio oldum temiz çıktı .ama göğsumde iğne gbi batmalar oluyor .göğüs cerrahıda bışey yok dedi .özele gittim panik atak olabilirsin dedi .kafam iyice karıştı .holter ekg oko efor derken kafayı yicem .ne olur yardım arkadaşlar göğsümde yaklasık 2 aydır ağrı ve çarpıntı vardı .kardiyolojiye gttim anjio olmalısın dedi. Anjio oldum temiz çıktı .ama göğsumde iğne gbi batmalar oluyor .göğüs cerrahıda bışey yok dedi .özele gittim panik atak olabilirsin dedi .kafam iyice karıştı .holter ekg oko efor derken kafayı yicem .ne olur yardım arkadaşlar göğsümde yaklasık 2 aydır ağrı ve çarpıntı vardı .kardiyolojiye gttim anjio olmalısın dedi. Anjio oldum temiz çıktı .ama göğsumde iğne gbi batmalar oluyor .göğüs cerrahıda bışey yok dedi .özele gittim panik atak olabilirsin dedi .kafam iyice karıştı .holter ekg oko efor derken kafayı yicem .ne olur yardım arkadaşlar göğsümde yaklasık 2 aydır ağrı ve çarpıntı vardı .kardiyolojiye gttim anjio olmalısın dedi. Anjio oldum temiz çıktı .ama göğsumde iğne gbi batmalar oluyor .göğüs cerrahıda bışey yok dedi .özele gittim panik atak olabilirsin dedi .kafam iyice karıştı .holter ekg oko efor derken kafayı yicem .ne olur yardım arkadaşlar göğsümde yaklasık 2 aydır ağrı ve çarpıntı vardı .kardiyolojiye gttim anjio olmalısın dedi. Anjio oldum temiz çıktı .ama göğsumde iğne gbi batmalar oluyor .göğüs cerrahıda bışey yok dedi .özele gittim panik atak olabilirsin dedi .kafam iyice karıştı .holter ekg oko efor derken kafayı yicem .ne olur yardım arkadaşlar göğsümde yaklasık 2 aydır ağrı ve çarpıntı vardı .kardiyolojiye gttim anjio olmalısın dedi. Anjio oldum temiz çıktı .ama göğsumde iğne gbi batmalar oluyor .göğüs cerrahıda bışey yok dedi .özele gittim panik atak olabilirsin dedi .kafam iyice karıştı .holter ekg oko efor derken kafayı yicem .ne olur yardım arkadaşlar göğsümde yaklasık 2 aydır ağrı ve çarpıntı vardı .kardiyolojiye gttim anjio olmalısın dedi. Anjio oldum temiz çıktı .ama göğsumde iğne gbi batmalar oluyor .göğüs cerrahıda bışey yok dedi .özele gittim panik atak olabilirsin dedi .kafam iyice karıştı .holter ekg oko efor derken kafayı yicem .ne olur yardım arkadaşlar göğsümde yaklasık 2 aydır ağrı ve çarpıntı vardı .kardiyolojiye gttim anjio olmalısın dedi. Anjio oldum temiz çıktı .ama göğsumde iğne gbi batmalar oluyor .göğüs cerrahıda bışey yok dedi .özele gittim panik atak olabilirsin dedi .kafam iyice karıştı .holter ekg oko efor derken kafayı yicem .ne olur yardım arkadaşlar göğsümde yaklasık 2 aydır ağrı ve çarpıntı vardı .kardiyolojiye gttim anjio olmalısın dedi. Anjio oldum temiz çıktı .ama göğsumde iğne gbi batmalar oluyor .göğüs cerrahıda bışey yok dedi .özele gittim panik atak olabilirsin dedi .kafam iyice karıştı .holter ekg oko efor derken kafayı yicem .ne olur yardım arkadaşlar göğsümde yaklasık 2 aydır ağrı ve çarpıntı vardı .kardiyolojiye gttim anjio olmalısın dedi. Anjio oldum temiz çıktı .ama göğsumde iğne gbi batmalar oluyor .göğüs cerrahıda bışey yok dedi .özele gittim panik atak olabilirsin dedi .kafam iyice karıştı .holter ekg oko efor derken kafayı yicem .ne olur yardım arkadaşlar göğsümde yaklasık 2 aydır ağrı ve çarpıntı vardı .kardiyolojiye gttim anjio olmalısın dedi. Anjio oldum temiz çıktı .ama göğsumde iğne gbi batmalar oluyor .göğüs cerrahıda bışey yok dedi .özele gittim panik atak olabilirsin dedi .kafam iyice karıştı .holter ekg oko efor derken kafayı yicem .ne olur yardım arkadaşlar göğsümde yaklasık 2 aydır ağrı ve çarpıntı vardı .kardiyolojiye gttim anjio olmalısın dedi. Anjio oldum temiz çıktı .ama göğsumde iğne gbi batmalar oluyor .göğüs cerrahıda bışey yok dedi .özele gittim panik atak olabilirsin dedi .kafam iyice karıştı .holter ekg oko efor derken kafayı yicem .ne olur yardım arkadaşlar göğsümde yaklasık 2 aydır ağrı ve çarpıntı vardı .kardiyolojiye gttim anjio olmalısın dedi. Anjio oldum temiz çıktı .ama göğsumde iğne gbi batmalar oluyor .göğüs cerrahıda bışey yok dedi .özele gittim panik atak olabilirsin dedi .kafam iyice karıştı .holter ekg oko efor derken kafayı yicem .ne olur yardım arkadaşlar göğsümde yaklasık 2 aydır ağrı ve çarpıntı vardı .kardiyolojiye gttim anjio olmalısın dedi. Anjio oldum temiz çıktı .ama göğsumde iğne gbi batmalar oluyor .göğüs cerrahıda bışey yok dedi .özele gittim panik atak olabilirsin dedi .kafam iyice karıştı .holter ekg oko efor derken kafayı yicem .ne olur yardım arkadaşlar göğsümde yaklasık 2 aydır ağrı ve çarpıntı vardı .kardiyolojiye gttim anjio olmalısın dedi. Anjio oldum temiz çıktı .ama göğsumde iğne gbi batmalar oluyor .göğüs cerrahıda bışey yok dedi .özele gittim panik atak olabilirsin dedi .kafam iyice karıştı .holter ekg oko efor derken kafayı yicem .ne olur yardım arkadaşlar göğsümde yaklasık 2 aydır ağrı ve çarpıntı vardı .kardiyolojiye gttim anjio olmalısın dedi. Anjio oldum temiz çıktı .ama göğsumde iğne gbi batmalar oluyor .göğüs cerrahıda bışey yok dedi .özele gittim panik atak olabilirsin dedi .kafam iyice karıştı .holter ekg oko efor derken kafayı yicem .ne olur yardım arkadaşlar göğsümde yaklasık 2 aydır ağrı ve çarpıntı vardı .kardiyolojiye gttim anjio olmalısın dedi. Anjio oldum temiz çıktı .ama göğsumde iğne gbi batmalar oluyor .göğüs cerrahıda bışey yok dedi .özele gittim panik atak olabilirsin dedi .kafam iyice karıştı .holter ekg oko efor derken kafayı yicem .ne olur yardım arkadaşlar göğsümde yaklasık 2 aydır ağrı ve çarpıntı vardı .kardiyolojiye gttim anjio olmalısın dedi. Anjio oldum temiz çıktı .ama göğsumde iğne gbi batmalar oluyor .göğüs cerrahıda bışey yok dedi .özele gittim panik atak olabilirsin dedi .kafam iyice karıştı .holter ekg oko efor derken kafayı yicem .ne olur yardım arkadaşlar göğsümde yaklasık 2 aydır ağrı ve çarpıntı vardı .kardiyolojiye gttim anjio olmalısın dedi. Anjio oldum temiz çıktı .ama göğsumde iğne gbi batmalar oluyor .göğüs cerrahıda bışey yok dedi .özele gittim panik atak olabilirsin dedi .kafam iyice karıştı .holter ekg oko efor derken kafayı yicem .ne olur yardım arkadaşlar göğsümde yaklasık 2 aydır ağrı ve çarpıntı vardı .kardiyolojiye gttim anjio olmalısın dedi. Anjio oldum temiz çıktı .ama göğsumde iğne gbi batmalar oluyor .göğüs cerrahıda bışey yok dedi .özele gittim panik atak olabilirsin dedi .kafam iyice karıştı .holter ekg oko efor derken kafayı yicem .ne olur yardım arkadaşlar göğsümde yaklasık 2 aydır ağrı ve çarpıntı vardı .kardiyolojiye gttim anjio olmalısın dedi. Anjio oldum temiz çıktı .ama göğsumde iğne gbi batmalar oluyor .göğüs cerrahıda bışey yok dedi .özele gittim panik atak olabilirsin dedi .kafam iyice karıştı .holter ekg oko efor derken kafayı yicem .ne olur yardım arkadaşlar göğsümde yaklasık 2 aydır ağrı ve çarpıntı vardı .kardiyolojiye gttim anjio olmalısın dedi. Anjio oldum temiz çıktı .ama göğsumde iğne gbi batmalar oluyor .göğüs cerrahıda bışey yok dedi .özele gittim panik atak olabilirsin dedi .kafam iyice karıştı .holter ekg oko efor derken kafayı yicem .ne olur yardım arkadaşlar göğsümde yaklasık 2 aydır ağrı ve çarpıntı vardı .kardiyolojiye gttim anjio olmalısın dedi. Anjio oldum temiz çıktı .ama göğsumde iğne gbi batmalar oluyor .göğüs cerrahıda bışey yok dedi .özele gittim panik atak olabilirsin dedi .kafam iyice karıştı .holter ekg oko efor derken kafayı yicem .ne olur yardım arkadaşlar göğsümde yaklasık 2 aydır ağrı ve çarpıntı vardı .kardiyolojiye gttim anjio olmalısın dedi. Anjio oldum temiz çıktı .ama göğsumde iğne gbi batmalar oluyor .göğüs cerrahıda bışey yok dedi .özele gittim panik atak olabilirsin dedi .kafam iyice karıştı .holter ekg oko efor derken kafayı yicem .ne olur yardım arkadaşlar göğsümde yaklasık 2 aydır ağrı ve çarpıntı vardı .kardiyolojiye gttim anjio olmalısın dedi. Anjio oldum temiz çıktı .ama göğsumde iğne gbi batmalar oluyor .göğüs cerrahıda bışey yok dedi .özele gittim panik atak olabilirsin dedi .kafam iyice karıştı .holter ekg oko efor derken kafayı yicem .ne olur yardım arkadaşlar göğsümde yaklasık 2 aydır ağrı ve çarpıntı vardı .kardiyolojiye gttim anjio olmalısın dedi. Anjio oldum temiz çıktı .ama göğsumde iğne gbi batmalar oluyor .göğüs cerrahıda bışey yok dedi .özele gittim panik atak olabilirsin dedi .kafam iyice karıştı .holter ekg oko efor derken kafayı yicem .ne olur yardım arkadaşlar göğsümde yaklasık 2 aydır ağrı ve çarpıntı vardı .kardiyolojiye gttim anjio olmalısın dedi. Anjio oldum temiz çıktı .ama göğsumde iğne gbi batmalar oluyor .göğüs cerrahıda bışey yok dedi .özele gittim panik atak olabilirsin dedi .kafam iyice karıştı .holter ekg oko efor derken kafayı yicem .ne olur yardım arkadaşlar göğsümde yaklasık 2 aydır ağrı ve çarpıntı vardı .kardiyolojiye gttim anjio olmalısın dedi. Anjio oldum temiz çıktı .ama göğsumde iğne gbi batmalar oluyor .göğüs cerrahıda bışey yok dedi .özele gittim panik atak olabilirsin dedi .kafam iyice karıştı .holter ekg oko efor derken kafayı yicem .ne olur yardım arkadaşlar göğsümde yaklasık 2 aydır ağrı ve çarpıntı vardı .kardiyolojiye gttim anjio olmalısın dedi. Anjio oldum temiz çıktı .ama göğsumde iğne gbi batmalar oluyor .göğüs cerrahıda bışey yok dedi .özele gittim panik atak olabilirsin dedi .kafam iyice karıştı .holter ekg oko efor derken kafayı yicem .ne olur yardım arkadaşlar göğsümde yaklasık 2 aydır ağrı ve çarpıntı vardı .kardiyolojiye gttim anjio olmalısın dedi. Anjio oldum temiz çıktı .ama göğsumde iğne gbi batmalar oluyor .göğüs cerrahıda bışey yok dedi .özele gittim panik atak olabilirsin dedi .kafam iyice karıştı .holter ekg oko efor derken kafayı yicem .ne olur yardım arkadaşlar göğsümde yaklasık 2 aydır ağrı ve çarpıntı vardı .kardiyolojiye gttim anjio olmalısın dedi. Anjio oldum temiz çıktı .ama göğsumde iğne gbi batmalar oluyor .göğüs cerrahıda bışey yok dedi .özele gittim panik atak olabilirsin dedi .kafam iyice karıştı .holter ekg oko efor derken kafayı yicem .ne olur yardım arkadaşlar göğsümde yaklasık 2 aydır ağrı ve çarpıntı vardı .kardiyolojiye gttim anjio olmalısın dedi. Anjio oldum temiz çıktı .ama göğsumde iğne gbi batmalar oluyor .göğüs cerrahıda bışey yok dedi .özele gittim panik atak olabilirsin dedi .kafam iyice karıştı .holter ekg oko efor derken kafayı yicem .ne olur yardım arkadaşlar göğsümde yaklasık 2 aydır ağrı ve çarpıntı vardı .kardiyolojiye gttim anjio olmalısın dedi. Anjio oldum temiz çıktı .ama göğsumde iğne gbi batmalar oluyor .göğüs cerrahıda bışey yok dedi .özele gittim panik atak olabilirsin dedi .kafam iyice karıştı .holter ekg oko efor derken kafayı yicem .ne olur yardım arkadaşlar göğsümde yaklasık 2 aydır ağrı ve çarpıntı vardı .kardiyolojiye gttim anjio olmalısın dedi. Anjio oldum temiz çıktı .ama göğsumde iğne gbi batmalar oluyor .göğüs cerrahıda bışey yok dedi .özele gittim panik atak olabilirsin dedi .kafam iyice karıştı .holter ekg oko efor derken kafayı yicem .ne olur yardım arkadaşlar göğsümde yaklasık 2 aydır ağrı ve çarpıntı vardı .kardiyolojiye gttim anjio olmalısın dedi. Anjio oldum temiz çıktı .ama göğsumde iğne gbi batmalar oluyor .göğüs cerrahıda bışey yok dedi .özele gittim panik atak olabilirsin dedi .kafam iyice karıştı .holter ekg oko efor derken kafayı yicem .ne olur yardım arkadaşlar göğsümde yaklasık 2 aydır ağrı ve çarpıntı vardı .kardiyolojiye gttim anjio olmalısın dedi. Anjio oldum temiz çıktı .ama göğsumde iğne gbi batmalar oluyor .göğüs cerrahıda bışey yok dedi .özele gittim panik atak olabilirsin dedi .kafam iyice karıştı .holter ekg oko efor derken kafayı yicem .ne olur yardım arkadaşlar göğsümde yaklasık 2 aydır ağrı ve çarpıntı vardı .kardiyolojiye gttim anjio olmalısın dedi. Anjio oldum temiz çıktı .ama göğsumde iğne gbi batmalar oluyor .göğüs cerrahıda bışey yok dedi .özele gittim panik atak olabilirsin dedi .kafam iyice karıştı .holter ekg oko efor derken kafayı yicem .ne olur yardım arkadaşlar göğsümde yaklasık 2 aydır ağrı ve çarpıntı vardı .kardiyolojiye gttim anjio olmalısın dedi. Anjio oldum temiz çıktı .ama göğsumde iğne gbi batmalar oluyor .göğüs cerrahıda bışey yok dedi .özele gittim panik atak olabilirsin dedi .kafam iyice karıştı .holter ekg oko efor derken kafayı yicem .ne olur yardım arkadaşlar göğsümde yaklasık 2 aydır ağrı ve çarpıntı vardı .kardiyolojiye gttim anjio olmalısın dedi. Anjio oldum temiz çıktı .ama göğsumde iğne gbi batmalar oluyor .göğüs cerrahıda bışey yok dedi .özele gittim panik atak olabilirsin dedi .kafam iyice karıştı .holter ekg oko efor derken kafayı yicem .ne olur yardım arkadaşlar göğsümde yaklasık 2 aydır ağrı ve çarpıntı vardı .kardiyolojiye gttim anjio olmalısın dedi. Anjio oldum temiz çıktı .ama göğsumde iğne gbi batmalar oluyor .göğüs cerrahıda bışey yok dedi .özele gittim panik atak olabilirsin dedi .kafam iyice karıştı .holter ekg oko efor derken kafayı yicem .ne olur yardım arkadaşlar göğsümde yaklasık 2 aydır ağrı ve çarpıntı vardı .kardiyolojiye gttim anjio olmalısın dedi. Anjio oldum temiz çıktı .ama göğsumde iğne gbi batmalar oluyor .göğüs cerrahıda bışey yok dedi .özele gittim panik atak olabilirsin dedi .kafam iyice karıştı .holter ekg oko efor derken kafayı yicem .ne olur yardım arkadaşlar göğsümde yaklasık 2 aydır ağrı ve çarpıntı vardı .kardiyolojiye gttim anjio olmalısın dedi. Anjio oldum temiz çıktı .ama göğsumde iğne gbi batmalar oluyor .göğüs cerrahıda bışey yok dedi .özele gittim panik atak olabilirsin dedi .kafam iyice karıştı .holter ekg oko efor derken kafayı yicem .ne olur yardım arkadaşlar göğsümde yaklasık 2 aydır ağrı ve çarpıntı vardı .kardiyolojiye gttim anjio olmalısın dedi. Anjio oldum temiz çıktı .ama göğsumde iğne gbi batmalar oluyor .göğüs cerrahıda bışey yok dedi .özele gittim panik atak olabilirsin dedi .kafam iyice karıştı .holter ekg oko efor derken kafayı yicem .ne olur yardım arkadaşlar göğsümde yaklasık 2 aydır ağrı ve çarpıntı vardı .kardiyolojiye gttim anjio olmalısın dedi. Anjio oldum temiz çıktı .ama göğsumde iğne gbi batmalar oluyor .göğüs cerrahıda bışey yok dedi .özele gittim panik atak olabilirsin dedi .kafam iyice karıştı .holter ekg oko efor derken kafayı yicem .ne olur yardım arkadaşlar göğsümde yaklasık 2 aydır ağrı ve çarpıntı vardı .kardiyolojiye gttim anjio olmalısın dedi. Anjio oldum temiz çıktı .ama göğsumde iğne gbi batmalar oluyor .göğüs cerrahıda bışey yok dedi .özele gittim panik atak olabilirsin dedi .kafam iyice karıştı .holter ekg oko efor derken kafayı yicem .ne olur yardım arkadaşlar göğsümde yaklasık 2 aydır ağrı ve çarpıntı vardı .kardiyolojiye gttim anjio olmalısın dedi. Anjio oldum temiz çıktı .ama göğsumde iğne gbi batmalar oluyor .göğüs cerrahıda bışey yok dedi .özele gittim panik atak olabilirsin dedi .kafam iyice karıştı .holter ekg oko efor derken kafayı yicem .ne olur yardım arkadaşlar göğsümde yaklasık 2 aydır ağrı ve çarpıntı vardı .kardiyolojiye gttim anjio olmalısın dedi. Anjio oldum temiz çıktı .ama göğsumde iğne gbi batmalar oluyor .göğüs cerrahıda bışey yok dedi .özele gittim panik atak olabilirsin dedi .kafam iyice karıştı .holter ekg oko efor derken kafayı yicem .ne olur yardım arkadaşlar göğsümde yaklasık 2 aydır ağrı ve çarpıntı vardı .kardiyolojiye gttim anjio olmalısın dedi. Anjio oldum temiz çıktı .ama göğsumde iğne gbi batmalar oluyor .göğüs cerrahıda bışey yok dedi .özele gittim panik atak olabilirsin dedi .kafam iyice karıştı .holter ekg oko efor derken kafayı yicem .ne olur yardım arkadaşlar göğsümde yaklasık 2 aydır ağrı ve çarpıntı vardı .kardiyolojiye gttim anjio olmalısın dedi. Anjio oldum temiz çıktı .ama göğsumde iğne gbi batmalar oluyor .göğüs cerrahıda bışey yok dedi .özele gittim panik atak olabilirsin dedi .kafam iyice karıştı .holter ekg oko efor derken kafayı yicem .ne olur yardım arkadaşlar göğsümde yaklasık 2 aydır ağrı ve çarpıntı vardı .kardiyolojiye gttim anjio olmalısın dedi. Anjio oldum temiz çıktı .ama göğsumde iğne gbi batmalar oluyor .göğüs cerrahıda bışey yok dedi .özele gittim panik atak olabilirsin dedi .kafam iyice karıştı .holter ekg oko efor derken kafayı yicem .ne olur yardım arkadaşlar göğsümde yaklasık 2 aydır ağrı ve çarpıntı vardı .kardiyolojiye gttim anjio olmalısın dedi. Anjio oldum temiz çıktı .ama göğsumde iğne gbi batmalar oluyor .göğüs cerrahıda bışey yok dedi .özele gittim panik atak olabilirsin dedi .kafam iyice karıştı .holter ekg oko efor derken kafayı yicem .ne olur yardım arkadaşlar göğsümde yaklasık 2 aydır ağrı ve çarpıntı vardı .kardiyolojiye gttim anjio olmalısın dedi. Anjio oldum temiz çıktı .ama göğsumde iğne gbi batmalar oluyor .göğüs cerrahıda bışey yok dedi .özele gittim panik atak olabilirsin dedi .kafam iyice karıştı .holter ekg oko efor derken kafayı yicem .ne olur yardım arkadaşlar göğsümde yaklasık 2 aydır ağrı ve çarpıntı vardı .kardiyolojiye gttim anjio olmalısın dedi. Anjio oldum temiz çıktı .ama göğsumde iğne gbi batmalar oluyor .göğüs cerrahıda bışey yok dedi .özele gittim panik atak olabilirsin dedi .kafam iyice karıştı .holter ekg oko efor derken kafayı yicem .ne olur yardım arkadaşlar göğsümde yaklasık 2 aydır ağrı ve çarpıntı vardı .kardiyolojiye gttim anjio olmalısın dedi. Anjio oldum temiz çıktı .ama göğsumde iğne gbi batmalar oluyor .göğüs cerrahıda bışey yok dedi .özele gittim panik atak olabilirsin dedi .kafam iyice karıştı .holter ekg oko efor derken kafayı yicem .ne olur yardım arkadaşlar göğsümde yaklasık 2 aydır ağrı ve çarpıntı vardı .kardiyolojiye gttim anjio olmalısın dedi. Anjio oldum temiz çıktı .ama göğsumde iğne gbi batmalar oluyor .göğüs cerrahıda bışey yok dedi .özele gittim panik atak olabilirsin dedi .kafam iyice karıştı .holter ekg oko efor derken kafayı yicem .ne olur yardım arkadaşlar göğsümde yaklasık 2 aydır ağrı ve çarpıntı vardı .kardiyolojiye gttim anjio olmalısın dedi. Anjio oldum temiz çıktı .ama göğsumde iğne gbi batmalar oluyor .göğüs cerrahıda bışey yok dedi .özele gittim panik atak olabilirsin dedi .kafam iyice karıştı .holter ekg oko efor derken kafayı yicem .ne olur yardım arkadaşlar göğsümde yaklasık 2 aydır ağrı ve çarpıntı vardı .kardiyolojiye gttim anjio olmalısın dedi. Anjio oldum temiz çıktı .ama göğsumde iğne gbi batmalar oluyor .göğüs cerrahıda bışey yok dedi .özele gittim panik atak olabilirsin dedi .kafam iyice karıştı .holter ekg oko efor derken kafayı yicem .ne olur yardım arkadaşlar göğsümde yaklasık 2 aydır ağrı ve çarpıntı vardı .kardiyolojiye gttim anjio olmalısın dedi. Anjio oldum temiz çıktı .ama göğsumde iğne gbi batmalar oluyor .göğüs cerrahıda bışey yok dedi .özele gittim panik atak olabilirsin dedi .kafam iyice karıştı .holter ekg oko efor derken kafayı yicem .ne olur yardım arkadaşlar göğsümde yaklasık 2 aydır ağrı ve çarpıntı vardı .kardiyolojiye gttim anjio olmalısın dedi. Anjio oldum temiz çıktı .ama göğsumde iğne gbi batmalar oluyor .göğüs cerrahıda bışey yok dedi .özele gittim panik atak olabilirsin dedi .kafam iyice karıştı .holter ekg oko efor derken kafayı yicem .ne olur yardım arkadaşlar göğsümde yaklasık 2 aydır ağrı ve çarpıntı vardı .kardiyolojiye gttim anjio olmalısın dedi. Anjio oldum temiz çıktı .ama göğsumde iğne gbi batmalar oluyor .göğüs cerrahıda bışey yok dedi .özele gittim panik atak olabilirsin dedi .kafam iyice karıştı .holter ekg oko efor derken kafayı yicem .ne olur yardım arkadaşlar göğsümde yaklasık 2 aydır ağrı ve çarpıntı vardı .kardiyolojiye gttim anjio olmalısın dedi. Anjio oldum temiz çıktı .ama göğsumde iğne gbi batmalar oluyor .göğüs cerrahıda bışey yok dedi .özele gittim panik atak olabilirsin dedi .kafam iyice karıştı .holter ekg oko efor derken kafayı yicem .ne olur yardım arkadaşlar göğsümde yaklasık 2 aydır ağrı ve çarpıntı vardı .kardiyolojiye gttim anjio olmalısın dedi. Anjio oldum temiz çıktı .ama göğsumde iğne gbi batmalar oluyor .göğüs cerrahıda bışey yok dedi .özele gittim panik atak olabilirsin dedi .kafam iyice karıştı .holter ekg oko efor derken kafayı yicem .ne olur yardım arkadaşlar göğsümde yaklasık 2 aydır ağrı ve çarpıntı vardı .kardiyolojiye gttim anjio olmalısın dedi. Anjio oldum temiz çıktı .ama göğsumde iğne gbi batmalar oluyor .göğüs cerrahıda bışey yok dedi .özele gittim panik atak olabilirsin dedi .kafam iyice karıştı .holter ekg oko efor derken kafayı yicem .ne olur yardım arkadaşlar göğsümde yaklasık 2 aydır ağrı ve çarpıntı vardı .kardiyolojiye gttim anjio olmalısın dedi. Anjio oldum temiz çıktı .ama göğsumde iğne gbi batmalar oluyor .göğüs cerrahıda bışey yok dedi .özele gittim panik atak olabilirsin dedi .kafam iyice karıştı .holter ekg oko efor derken kafayı yicem .ne olur yardım arkadaşlar göğsümde yaklasık 2 aydır ağrı ve çarpıntı vardı .kardiyolojiye gttim anjio olmalısın dedi. Anjio oldum temiz çıktı .ama göğsumde iğne gbi batmalar oluyor .göğüs cerrahıda bışey yok dedi .özele gittim panik atak olabilirsin dedi .kafam iyice karıştı .holter ekg oko efor derken kafayı yicem .ne olur yardım arkadaşlar göğsümde yaklasık 2 aydır ağrı ve çarpıntı vardı .kardiyolojiye gttim anjio olmalısın dedi. Anjio oldum temiz çıktı .ama göğsumde iğne gbi batmalar oluyor .göğüs cerrahıda bışey yok dedi .özele gittim panik atak olabilirsin dedi .kafam iyice karıştı .holter ekg oko efor derken kafayı yicem .ne olur yardım arkadaşlar göğsümde yaklasık 2 aydır ağrı ve çarpıntı vardı .kardiyolojiye gttim anjio olmalısın dedi. Anjio oldum temiz çıktı .ama göğsumde iğne gbi batmalar oluyor .göğüs cerrahıda bışey yok dedi .özele gittim panik atak olabilirsin dedi .kafam iyice karıştı .holter ekg oko efor derken kafayı yicem .ne olur yardım arkadaşlar göğsümde yaklasık 2 aydır ağrı ve çarpıntı vardı .kardiyolojiye gttim anjio olmalısın dedi. Anjio oldum temiz çıktı .ama göğsumde iğne gbi batmalar oluyor .göğüs cerrahıda bışey yok dedi .özele gittim panik atak olabilirsin dedi .kafam iyice karıştı .holter ekg oko efor derken kafayı yicem .ne olur yardım arkadaşlar göğsümde yaklasık 2 aydır ağrı ve çarpıntı vardı .kardiyolojiye gttim anjio olmalısın dedi. Anjio oldum temiz çıktı .ama göğsumde iğne gbi batmalar oluyor .göğüs cerrahıda bışey yok dedi .özele gittim panik atak olabilirsin dedi .kafam iyice karıştı .holter ekg oko efor derken kafayı yicem .ne olur yardım arkadaşlar göğsümde yaklasık 2 aydır ağrı ve çarpıntı vardı .kardiyolojiye gttim anjio olmalısın dedi. Anjio oldum temiz çıktı .ama göğsumde iğne gbi batmalar oluyor .göğüs cerrahıda bışey yok dedi .özele gittim panik atak olabilirsin dedi .kafam iyice karıştı .holter ekg oko efor derken kafayı yicem .ne olur yardım arkadaşlar göğsümde yaklasık 2 aydır ağrı ve çarpıntı vardı .kardiyolojiye gttim anjio olmalısın dedi. Anjio oldum temiz çıktı .ama göğsumde iğne gbi batmalar oluyor .göğüs cerrahıda bışey yok dedi .özele gittim panik atak olabilirsin dedi .kafam iyice karıştı .holter ekg oko efor derken kafayı yicem .ne olur yardım arkadaşlar göğsümde yaklasık 2 aydır ağrı ve çarpıntı vardı .kardiyolojiye gttim anjio olmalısın dedi. Anjio oldum temiz çıktı .ama göğsumde iğne gbi batmalar oluyor .göğüs cerrahıda bışey yok dedi .özele gittim panik atak olabilirsin dedi .kafam iyice karıştı .holter ekg oko efor derken kafayı yicem .ne olur yardım arkadaşlar göğsümde yaklasık 2 aydır ağrı ve çarpıntı vardı .kardiyolojiye gttim anjio olmalısın dedi. Anjio oldum temiz çıktı .ama göğsumde iğne gbi batmalar oluyor .göğüs cerrahıda bışey yok dedi .özele gittim panik atak olabilirsin dedi .kafam iyice karıştı .holter ekg oko efor derken kafayı yicem .ne olur yardım arkadaşlar göğsümde yaklasık 2 aydır ağrı ve çarpıntı vardı .kardiyolojiye gttim anjio olmalısın dedi. Anjio oldum temiz çıktı .ama göğsumde iğne gbi batmalar oluyor .göğüs cerrahıda bışey yok dedi .özele gittim panik atak olabilirsin dedi .kafam iyice karıştı .holter ekg oko efor derken kafayı yicem .ne olur yardım arkadaşlar göğsümde yaklasık 2 aydır ağrı ve çarpıntı vardı .kardiyolojiye gttim anjio olmalısın dedi. Anjio oldum temiz çıktı .ama göğsumde iğne gbi batmalar oluyor .göğüs cerrahıda bışey yok dedi .özele gittim panik atak olabilirsin dedi .kafam iyice karıştı .holter ekg oko efor derken kafayı yicem .ne olur yardım arkadaşlar göğsümde yaklasık 2 aydır ağrı ve çarpıntı vardı .kardiyolojiye gttim anjio olmalısın dedi. Anjio oldum temiz çıktı .ama göğsumde iğne gbi batmalar oluyor .göğüs cerrahıda bışey yok dedi .özele gittim panik atak olabilirsin dedi .kafam iyice karıştı .holter ekg oko efor derken kafayı yicem .ne olur yardım arkadaşlar göğsümde yaklasık 2 aydır ağrı ve çarpıntı vardı .kardiyolojiye gttim anjio olmalısın dedi. Anjio oldum temiz çıktı .ama göğsumde iğne gbi batmalar oluyor .göğüs cerrahıda bışey yok dedi .özele gittim panik atak olabilirsin dedi .kafam iyice karıştı .holter ekg oko efor derken kafayı yicem .ne olur yardım arkadaşlar göğsümde yaklasık 2 aydır ağrı ve çarpıntı vardı .kardiyolojiye gttim anjio olmalısın dedi. Anjio oldum temiz çıktı .ama göğsumde iğne gbi batmalar oluyor .göğüs cerrahıda bışey yok dedi .özele gittim panik atak olabilirsin dedi .kafam iyice karıştı .holter ekg oko efor derken kafayı yicem .ne olur yardım arkadaşlar göğsümde yaklasık 2 aydır ağrı ve çarpıntı vardı .kardiyolojiye gttim anjio olmalısın dedi. Anjio oldum temiz çıktı .ama göğsumde iğne gbi batmalar oluyor .göğüs cerrahıda bışey yok dedi .özele gittim panik atak olabilirsin dedi .kafam iyice karıştı .holter ekg oko efor derken kafayı yicem .ne olur yardım arkadaşlar göğsümde yaklasık 2 aydır ağrı ve çarpıntı vardı .kardiyolojiye gttim anjio olmalısın dedi. Anjio oldum temiz çıktı .ama göğsumde iğne gbi batmalar oluyor .göğüs cerrahıda bışey yok dedi .özele gittim panik atak olabilirsin dedi .kafam iyice karıştı .holter ekg oko efor derken kafayı yicem .ne olur yardım arkadaşlar göğsümde yaklasık 2 aydır ağrı ve çarpıntı vardı .kardiyolojiye gttim anjio olmalısın dedi. Anjio oldum temiz çıktı .ama göğsumde iğne gbi batmalar oluyor .göğüs cerrahıda bışey yok dedi .özele gittim panik atak olabilirsin dedi .kafam iyice karıştı .holter ekg oko efor derken kafayı yicem .ne olur yardım arkadaşlar göğsümde yaklasık 2 aydır ağrı ve çarpıntı vardı .kardiyolojiye gttim anjio olmalısın dedi. Anjio oldum temiz çıktı .ama göğsumde iğne gbi batmalar oluyor .göğüs cerrahıda bışey yok dedi .özele gittim panik atak olabilirsin dedi .kafam iyice karıştı .holter ekg oko efor derken kafayı yicem .ne olur yardım arkadaşlar göğsümde yaklasık 2 aydır ağrı ve çarpıntı vardı .kardiyolojiye gttim anjio olmalısın dedi. Anjio oldum temiz çıktı .ama göğsumde iğne gbi batmalar oluyor .göğüs cerrahıda bışey yok dedi .özele gittim panik atak olabilirsin dedi .kafam iyice karıştı .holter ekg oko efor derken kafayı yicem .ne olur yardım arkadaşlar göğsümde yaklasık 2 aydır ağrı ve çarpıntı vardı .kardiyolojiye gttim anjio olmalısın dedi. Anjio oldum temiz çıktı .ama göğsumde iğne gbi batmalar oluyor .göğüs cerrahıda bışey yok dedi .özele gittim panik atak olabilirsin dedi .kafam iyice karıştı .holter ekg oko efor derken kafayı yicem .ne olur yardım arkadaşlar göğsümde yaklasık 2 aydır ağrı ve çarpıntı vardı .kardiyolojiye gttim anjio olmalısın dedi. Anjio oldum temiz çıktı .ama göğsumde iğne gbi batmalar oluyor .göğüs cerrahıda bışey yok dedi .özele gittim panik atak olabilirsin dedi .kafam iyice karıştı .holter ekg oko efor derken kafayı yicem .ne olur yardım arkadaşlar göğsümde yaklasık 2 aydır ağrı ve çarpıntı vardı .kardiyolojiye gttim anjio olmalısın dedi. Anjio oldum temiz çıktı .ama göğsumde iğne gbi batmalar oluyor .göğüs cerrahıda bışey yok dedi .özele gittim panik atak olabilirsin dedi .kafam iyice karıştı .holter ekg oko efor derken kafayı yicem .ne olur yardım arkadaşlar göğsümde yaklasık 2 aydır ağrı ve çarpıntı vardı .kardiyolojiye gttim anjio olmalısın dedi. Anjio oldum temiz çıktı .ama göğsumde iğne gbi batmalar oluyor .göğüs cerrahıda bışey yok dedi .özele gittim panik atak olabilirsin dedi .kafam iyice karıştı .holter ekg oko efor derken kafayı yicem .ne olur yardım arkadaşlar göğsümde yaklasık 2 aydır ağrı ve çarpıntı vardı .kardiyolojiye gttim anjio olmalısın dedi. Anjio oldum temiz çıktı .ama göğsumde iğne gbi batmalar oluyor .göğüs cerrahıda bışey yok dedi .özele gittim panik atak olabilirsin dedi .kafam iyice karıştı .holter ekg oko efor derken kafayı yicem .ne olur yardım arkadaşlar göğsümde yaklasık 2 aydır ağrı ve çarpıntı vardı .kardiyolojiye gttim anjio olmalısın dedi. Anjio oldum temiz çıktı .ama göğsumde iğne gbi batmalar oluyor .göğüs cerrahıda bışey yok dedi .özele gittim panik atak olabilirsin dedi .kafam iyice karıştı .holter ekg oko efor derken kafayı yicem .ne olur yardım arkadaşlar göğsümde yaklasık 2 aydır ağrı ve çarpıntı vardı .kardiyolojiye gttim anjio olmalısın dedi. Anjio oldum temiz çıktı .ama göğsumde iğne gbi batmalar oluyor .göğüs cerrahıda bışey yok dedi .özele gittim panik atak olabilirsin dedi .kafam iyice karıştı .holter ekg oko efor derken kafayı yicem .ne olur yardım arkadaşlar göğsümde yaklasık 2 aydır ağrı ve çarpıntı vardı .kardiyolojiye gttim anjio olmalısın dedi. Anjio oldum temiz çıktı .ama göğsumde iğne gbi batmalar oluyor .göğüs cerrahıda bışey yok dedi .özele gittim panik atak olabilirsin dedi .kafam iyice karıştı .holter ekg oko efor derken kafayı yicem .ne olur yardım arkadaşlar göğsümde yaklasık 2 aydır ağrı ve çarpıntı vardı .kardiyolojiye gttim anjio olmalısın dedi. Anjio oldum temiz çıktı .ama göğsumde iğne gbi batmalar oluyor .göğüs cerrahıda bışey yok dedi .özele gittim panik atak olabilirsin dedi .kafam iyice karıştı .holter ekg oko efor derken kafayı yicem .ne olur yardım arkadaşlar göğsümde yaklasık 2 aydır ağrı ve çarpıntı vardı .kardiyolojiye gttim anjio olmalısın dedi. Anjio oldum temiz çıktı .ama göğsumde iğne gbi batmalar oluyor .göğüs cerrahıda bışey yok dedi .özele gittim panik atak olabilirsin dedi .kafam iyice karıştı .holter ekg oko efor derken kafayı yicem .ne olur yardım arkadaşlar göğsümde yaklasık 2 aydır ağrı ve çarpıntı vardı .kardiyolojiye gttim anjio olmalısın dedi. Anjio oldum temiz çıktı .ama göğsumde iğne gbi batmalar oluyor .göğüs cerrahıda bışey yok dedi .özele gittim panik atak olabilirsin dedi .kafam iyice karıştı .holter ekg oko efor derken kafayı yicem .ne olur yardım arkadaşlar göğsümde yaklasık 2 aydır ağrı ve çarpıntı vardı .kardiyolojiye gttim anjio olmalısın dedi. Anjio oldum temiz çıktı .ama göğsumde iğne gbi batmalar oluyor .göğüs cerrahıda bışey yok dedi .özele gittim panik atak olabilirsin dedi .kafam iyice karıştı .holter ekg oko efor derken kafayı yicem .ne olur yardım arkadaşlar göğsümde yaklasık 2 aydır ağrı ve çarpıntı vardı .kardiyolojiye gttim anjio olmalısın dedi. Anjio oldum temiz çıktı .ama göğsumde iğne gbi batmalar oluyor .göğüs cerrahıda bışey yok dedi .özele gittim panik atak olabilirsin dedi .kafam iyice karıştı .holter ekg oko efor derken kafayı yicem .ne olur yardım arkadaşlar göğsümde yaklasık 2 aydır ağrı ve çarpıntı vardı .kardiyolojiye gttim anjio olmalısın dedi. Anjio oldum temiz çıktı .ama göğsumde iğne gbi batmalar oluyor .göğüs cerrahıda bışey yok dedi .özele gittim panik atak olabilirsin dedi .kafam iyice karıştı .holter ekg oko efor derken kafayı yicem .ne olur yardım arkadaşlar göğsümde yaklasık 2 aydır ağrı ve çarpıntı vardı .kardiyolojiye gttim anjio olmalısın dedi. Anjio oldum temiz çıktı .ama göğsumde iğne gbi batmalar oluyor .göğüs cerrahıda bışey yok dedi .özele gittim panik atak olabilirsin dedi .kafam iyice karıştı .holter ekg oko efor derken kafayı yicem .ne olur yardım arkadaşlar göğsümde yaklasık 2 aydır ağrı ve çarpıntı vardı .kardiyolojiye gttim anjio olmalısın dedi. Anjio oldum temiz çıktı .ama göğsumde iğne gbi batmalar oluyor .göğüs cerrahıda bışey yok dedi .özele gittim panik atak olabilirsin dedi .kafam iyice karıştı .holter ekg oko efor derken kafayı yicem .ne olur yardım arkadaşlar göğsümde yaklasık 2 aydır ağrı ve çarpıntı vardı .kardiyolojiye gttim anjio olmalısın dedi. Anjio oldum temiz çıktı .ama göğsumde iğne gbi batmalar oluyor .göğüs cerrahıda bışey yok dedi .özele gittim panik atak olabilirsin dedi .kafam iyice karıştı .holter ekg oko efor derken kafayı yicem .ne olur yardım arkadaşlar göğsümde yaklasık 2 aydır ağrı ve çarpıntı vardı .kardiyolojiye gttim anjio olmalısın dedi. Anjio oldum temiz çıktı .ama göğsumde iğne gbi batmalar oluyor .göğüs cerrahıda bışey yok dedi .özele gittim panik atak olabilirsin dedi .kafam iyice karıştı .holter ekg oko efor derken kafayı yicem .ne olur yardım arkadaşlar göğsümde yaklasık 2 aydır ağrı ve çarpıntı vardı .kardiyolojiye gttim anjio olmalısın dedi. Anjio oldum temiz çıktı .ama göğsumde iğne gbi batmalar oluyor .göğüs cerrahıda bışey yok dedi .özele gittim panik atak olabilirsin dedi .kafam iyice karıştı .holter ekg oko efor derken kafayı yicem .ne olur yardım arkadaşlar göğsümde yaklasık 2 aydır ağrı ve çarpıntı vardı .kardiyolojiye gttim anjio olmalısın dedi. Anjio oldum temiz çıktı .ama göğsumde iğne gbi batmalar oluyor .göğüs cerrahıda bışey yok dedi .özele gittim panik atak olabilirsin dedi .kafam iyice karıştı .holter ekg oko efor derken kafayı yicem .ne olur yardım arkadaşlar göğsümde yaklasık 2 aydır ağrı ve çarpıntı vardı .kardiyolojiye gttim anjio olmalısın dedi. Anjio oldum temiz çıktı .ama göğsumde iğne gbi batmalar oluyor .göğüs cerrahıda bışey yok dedi .özele gittim panik atak olabilirsin dedi .kafam iyice karıştı .holter ekg oko efor derken kafayı yicem .ne olur yardım arkadaşlar göğsümde yaklasık 2 aydır ağrı ve çarpıntı vardı .kardiyolojiye gttim anjio olmalısın dedi. Anjio oldum temiz çıktı .ama göğsumde iğne gbi batmalar oluyor .göğüs cerrahıda bışey yok dedi .özele gittim panik atak olabilirsin dedi .kafam iyice karıştı .holter ekg oko efor derken kafayı yicem .ne olur yardım arkadaşlar göğsümde yaklasık 2 aydır ağrı ve çarpıntı vardı .kardiyolojiye gttim anjio olmalısın dedi. Anjio oldum temiz çıktı .ama göğsumde iğne gbi batmalar oluyor .göğüs cerrahıda bışey yok dedi .özele gittim panik atak olabilirsin dedi .kafam iyice karıştı .holter ekg oko efor derken kafayı yicem .ne olur yardım arkadaşlar göğsümde yaklasık 2 aydır ağrı ve çarpıntı vardı .kardiyolojiye gttim anjio olmalısın dedi. Anjio oldum temiz çıktı .ama göğsumde iğne gbi batmalar oluyor .göğüs cerrahıda bışey yok dedi .özele gittim panik atak olabilirsin dedi .kafam iyice karıştı .holter ekg oko efor derken kafayı yicem .ne olur yardım arkadaşlar göğsümde yaklasık 2 aydır ağrı ve çarpıntı vardı .kardiyolojiye gttim anjio olmalısın dedi. Anjio oldum temiz çıktı .ama göğsumde iğne gbi batmalar oluyor .göğüs cerrahıda bışey yok dedi .özele gittim panik atak olabilirsin dedi .kafam iyice karıştı .holter ekg oko efor derken kafayı yicem .ne olur yardım arkadaşlar göğsümde yaklasık 2 aydır ağrı ve çarpıntı vardı .kardiyolojiye gttim anjio olmalısın dedi. Anjio oldum temiz çıktı .ama göğsumde iğne gbi batmalar oluyor .göğüs cerrahıda bışey yok dedi .özele gittim panik atak olabilirsin dedi .kafam iyice karıştı .holter ekg oko efor derken kafayı yicem .ne olur yardım arkadaşlar göğsümde yaklasık 2 aydır ağrı ve çarpıntı vardı .kardiyolojiye gttim anjio olmalısın dedi. Anjio oldum temiz çıktı .ama göğsumde iğne gbi batmalar oluyor .göğüs cerrahıda bışey yok dedi .özele gittim panik atak olabilirsin dedi .kafam iyice karıştı .holter ekg oko efor derken kafayı yicem .ne olur yardım arkadaşlar göğsümde yaklasık 2 aydır ağrı ve çarpıntı vardı .kardiyolojiye gttim anjio olmalısın dedi. Anjio oldum temiz çıktı .ama göğsumde iğne gbi batmalar oluyor .göğüs cerrahıda bışey yok dedi .özele gittim panik atak olabilirsin dedi .kafam iyice karıştı .holter ekg oko efor derken kafayı yicem .ne olur yardım edin :(

ogzhnoTr

ogzhnoTr

Üye
Şakamısın sen ?

neyle gönderildiyse gönderildi.

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
vah vah ağır tramva

ümran

Üye
    Konu Sahibi
Sağlık çalışan var mı aranızda? Bir kaç soru sormam gerek, varsa yazsın lütfen!