GMD

• 22 Temmuz 2014
  • 463 Okunma
  • 6 Cevap

1. Ben general mobile discovery 16 gb telefon alacam.Herkes bu telefonu eleştiriyor.Biri diyo ölü pixel var,biri dyo şarj yerinde sorun var,biri diyo 3gde sorun var.Biri diyo servisi çok kötü tüketici hatası olmayan sorunlarda bile para alıyolar.Açıkçası telefonu almaktan vazgeçtim bu yorumlar sayesinde.Sizce içim rahat bir şekilde bu telefonu alabilir miyim?

Yazan: cuuc
    Mobil cihaz ile gönderdi
    Son düzenleme: 22 Temmuz 2014
  2. Bence alma. Onun yerine moto g al.

Mobil cihaz ile gönderdi
  3. Bende galaxy s2 var 6 ay önce kuzenime aldirdim 4gb lik modelini bu yazdigin sorunlarin hicbiri yok. Ne olu pixel ne sarj soketi... birde note 3 romu attik ben bile kiskandim
    Tek begenmedigim yani ips yerine tft ekran koymuslar o da ölü pixel sorununu ortadan kaldirmak icin

Bence moto g ye o kadar para verilmez 720p video ceken telefona o kadar para vermem ben

Samsung ile gönderdi
  4. O sorunlar eski partlarda oluyordu.Yeni partlarda bu sorunlar yok rahatlıkla alınabilir fakat ben incelemedim ama herkes moto g daha iyi diyor ikisini inceleyip seçiminizi yapın.

Mobil cihaz ile gönderdi
  5. Moto g nin pili cikmiyor hafiza karti takilmiyor bence daha berbat... sirf guncelleme icin bir telefon alinmaz

Samsung ile gönderdi
  6. Gmd yerine Moto G alirsan daha iyi olur :oke:

Mobil cihaz ile gönderdi
  7. Peki benim aldığım telefonun yeni part olduğunu nerden bilcem?

Mobil cihaz ile gönderdi
Yüklüyor...
18/10/2018 - 10:15