Gm8 Wifi ve Isınma Sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Eren Değerli

Eren Değerli

Moderator
    Konu Sahibi
Gm8 Wifi ve Isınma Sorunu
General Mobile 8 telefonuma Android 9 güncellemesi geldi. Bu güncellemeyi yaptıktan sonra wifi bağlantısı yavaşladı ve telefon daha çok ısınmaya başladı. Ayriyetten oyunlar önceden arka plana alınca devam ediyordu ve artık buda kalktı. Bu sorunun çözümünü bilen arkadaşlar veya bu telefonu kullanan arkadaşlar yorum yaparsa iyi olur.

Wifi hız testi:
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Güncelleme ile bazen telefonu ilk zamanlar yavaşlatan sistem birkaç gün sonra tekrar hızlanıyor çoğu zaman böyle olduğunu gördüm. Eğer imkan varsa android 9 orjinal güncelleme elle indirilip sıfırdan bilgisayardan yüklenebilir böylece güncelleme ile oluşabilecek bazı düzensizlikler engellenmiş olabilir.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Aynı cihaz bendede var. Bahsettiğiniz sorunları yaşamıyorum.

Eren Değerli

Eren Değerli

Moderator
    Konu Sahibi
Güncelleme ile bazen telefonu ilk zamanlar yavaşlatan sistem birkaç gün sonra tekrar hızlanıyor çoğu zaman böyle olduğunu gördüm. Eğer imkan varsa android 9 orjinal güncelleme elle indirilip sıfırdan bilgisayardan yüklenebilir böylece güncelleme ile oluşabilecek bazı düzensizlikler engellenmiş olabilir.
Güncellemeyi haftalar önce yaptım sorun hala devam ediyor. Orijinal indirmeyi deneyeceğim.

Eren Değerli

Eren Değerli

Moderator
    Konu Sahibi
Telefona bugün gücelleme geldi hata ve güvenlik güncelleştirmesiydi güncelledim ve sorun çözüldü :ehe

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
Silinen Üye 484994

Silinen Üye 484994

Kapalı Hesap
Şu an android 9'dan memnun musun? İlk zamanlar Dolby sistemi çalışmıyordu, çift ekran özelliği kapalıydı, bildirim gelme sorunu yaşanıyordu ama belki reklam engelleyici yuzundendi; tek memnun kaldığım kısım şarjın daha dengeli olmasıydı. Daha hızlı şarj oluyordu. Ben de orijinal 8'e geri döndüm. Şu bunlardaki sorunlar giderilmiş durumda mı? Teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK ve Eren Değerli

Mu48

Üye
Bende 8.1 oreoyu çok özledim. Nasıl dönerim...9 son güncelleme çok sorun lu

gonyalı

gonyalı

Üye
Benim tel andro 8.0
Andro 10 güncellemesi var fakat inadına yüklemiyorum. Sürüm yükseldikçe daha fazla kısıtlanıyormuş hissi veriyor bana.

• Beğen
Tepkiler: Eren Değerli ve DeV/AsA
DeV/AsA

DeV/AsA

Üye
General Mobile 8 telefonuma Android 9 güncellemesi geldi. Bu güncellemeyi yaptıktan sonra wifi bağlantısı yavaşladı ve telefon daha çok ısınmaya başladı. Ayriyetten oyunlar önceden arka plana alınca devam ediyordu ve artık buda kalktı. Bu sorunun çözümünü bilen arkadaşlar veya bu telefonu kullanan arkadaşlar yorum yaparsa iyi olur.

Sürüm güncellemesi alan cihazları kullanmaya devam etmek yerine fabrika ayarlarına döndürüp yeni sürüme sıfırdan başlarsanız farkı çok net hissedebilirsiniz, benden tavsiye.

• Beğen
Tepkiler: gonyalı ve Eren Değerli
Eren Değerli

Eren Değerli

Moderator
    Konu Sahibi
Şu an android 9'dan memnun musun? İlk zamanlar Dolby sistemi çalışmıyordu, çift ekran özelliği kapalıydı, bildirim gelme sorunu yaşanıyordu ama belki reklam engelleyici yuzundendi; tek memnun kaldığım kısım şarjın daha dengeli olmasıydı. Daha hızlı şarj oluyordu. Ben de orijinal 8'e geri döndüm. Şu bunlardaki sorunlar giderilmiş durumda mı? Teşekkürler
Şuan android 9 kullanıyorum ve bir sıkıntım yok.

Eren Değerli

Eren Değerli

Moderator
    Konu Sahibi

Mu48

Üye
Telefon marka ve model yazarsanız yardımcı olabiliriz.
GM 8 çift sim kartlı 64gbyt
Mesaj birleştirildi:

Sorun 5kasim2020 güncelleme sonrası oluşan kritik sorunlar WiFi ekran paylaşımı gitti .. şarj süresi azaldı kullanımda
Mesaj birleştirildi:

Benim tel andro 8.0
Andro 10 güncellemesi var fakat inadına yüklemiyorum. Sürüm yükseldikçe daha fazla kısıtlanıyormuş hissi veriyor bana.
Sakın güncelleme. Sıkıntı oluyor.

Yönetici tarafından düzenlendi:
  • Beğen
Tepkiler: gonyalı
Eren Değerli

Eren Değerli

Moderator
    Konu Sahibi
Mesaj birleştirildi:

Sorun 5kasim2020 güncelleme sonrası oluşan kritik sorunlar WiFi ekran paylaşımı gitti .. şarj süresi azaldı kullanımda
Mesaj birleştirildi:

Sakın güncelleme. Sıkıntı oluyor.
Güncellemeden memnun değilseniz fabrika ayarlarına döndürebilirsiniz.

Üst Alt