Glossy Symbian Panasonic X700

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

face1tr

Üye
    Konu Sahibi
Glossy Symbian Panasonic X700
  • Nokia dışında Symbian işletim sistemini kullanan ender smartphonelardan biri; dünyada onu herkes Glossy Symbian lakabıyla tanıyor zira en küçük symbianOS telefon ünvanına sahip.

• Tam bir kişisel yardımcı! Symbian OS v7.0s, Series 60 UI arayüzünün her zerresinden yararlanabilmeniz için donanımsal tüm klit özellikler düşünülmüş.. flaşlı vga kamera, ırda port(kızılötesi), bt, USB port, 2 gb mini sd kart desteği ve aklınıza gelebilecek herşey..

• Önceden yüklü ve kullanıma hazır tam kadro uygulamaları ile X700, nerede olursanız olun, verimli ve uyumlu çalışma imkanı sunar. Microsoft Office uygulamalarını (Word, Excel ve Powerpoint) alabilir, gönderebilir, görüntüleyebilir, yönetebilir ve düzenleyebilirsiniz.

• Panasonic X700 de dikkat edilmesi gereken ayrıntılar kağıt üzerinde yazılan teknik özelliklerinin yanında gündelik hayatta ele alındığınızda, masa üzerine koyduğunuzda alınan olumlu eleştiriler.. telefon gerçekten çok sağlam, ele oturan, şık bir kasaya sahip.. tasarımı kimsenin karşı çıkamayacağı kadar güzel..

• Fiyatının şu günlerde ''şok fiyat'' ibaresi altında 400 - 450 ytl seviyesine düştüğü (ilk çıktığında 750 ytl ) ve tüm symbian s60 uygulamalarını destekleyen panasonic x700, fiyat performans oranı yüksek kaçırılmaması gereken bi ürün..
dış görünüm..

face1tr

Üye
    Konu Sahibi
dış görünüm(sıfır ışık)..

face1tr

Üye
    Konu Sahibi
ekran görüntüleri..

face1tr

Üye
    Konu Sahibi

Örnek fotolar..

face1tr

Üye
    Konu Sahibi
Ürün resmi sitesi

Satın almak için

X700 hakkında benden bu kadar; umarım yararlı bi topic olmuştur..

Zero

Zero

Üye
Çalışma için teşekürler.. X700 taraftarları artabilir :)
Kamera dışında bir eksiği gözükmüyor. Sanırım X800'de de VGA kamera var..

face1tr

Üye
    Konu Sahibi
Sanırım X800'de de VGA kamera var..

Evet 640 x 480 pixsel flaslı vga kamera var..

Bu arada panasonic'in ikinci symbian'lı telefonu x800 bu yıl sona ermeden türkiye piyasasında satışa sunulmuş olacak.. bilginize ;;)

edit :

acaba bu topiğin bi kopyasınıda s60 konu altına alsakmı ?? yada s60 topiğinden bu topiğe link mi versek ??

husnu

Üye
arkadaslm panasonic hakketen adam gibi makine.gd93 hala en sevdigim telefonum.sunu soracam s60 kategorisinde x700 7.0 ml yoksa sx1 gibi 6.1 mi saygilarimla

face1tr

Üye
    Konu Sahibi
x700 : Symbian OS v7.0s, Series 60 UI
6600 : Symbian OS v7.0s, Series 60 v2.0 UI
sx 1 : Symbian OS v6.1, Series 60 v1.0 UI

genel olarak bakıldığında 6600 ile aynı

gentleman

gentleman

Üye
x 700 güzel bir telefon symbian işletim sistemi kulanıyor tavsiye ederim

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Topic için teşekkürler.

Fotoğraflarını saymazsak , gayet hoş telefon.

ChaLLenGeR

ChaLLenGeR

Üye
640x480 var herhalde telefonda görünüm güzel kullanım bilmiyorum almak isteyenlere hayırlı olsun

face1tr

Üye
    Konu Sahibi
Küçük bi ekleme :
Resmi sitede yazan teknik özelliklerin yanında 2gb mini sc card desteği olduğunuda belirtelim ;;)

mlkkykc

Üye
ya çok saol yok yararlı bi topic olmuş.yalnız benim aklıma bişey takıdı.bunun şarjı ne kadar gidio?

face1tr

Üye
    Konu Sahibi
normal kullanımda 2 gün fakat ortalamanın üzerinde foto çeker, müzik falan dinlersen her gece yatarken şarja bağlamalısın ;;)

nofrost

Üye
eğer geceleri yattığınızda telefonu kapatırsanız 4-5 gün gidiyor pil.ben saat gece 12.30 gibi kapatıyorum sabah 7 de açyorum 4-5 gün gidiyor

tnrskr

Üye
güzel tel acaba word ve excell dosyalarını bilgisayarda yazdığım açabiliyormu nokia 6230i tel var satıp bunu almak mantıklımı sizce benim için kamera çokda önemli değil birde sesi falan nasıl bu tel baya hoşuma gitti iyi bayramlar

ibonline

ibonline

Üye
oldum olası bu türde kapaklı telefonları sevmedim mpx220 de bu yüzden sevmedim kücük demişssin kapagını acınca kücükmü oluyor

slayer

Üye
çekici ama pek kaliteli gibi börünmüyor... :(

kapaklı telefon bence daha güzel... kapağı açınca hacmi değişmiyorki... yine küçük.. :DD

-----------------------------------
+
çok güzel hazırlamısın arkadasım... tşk...

symbianboy

Üye
hemen hemen 7610 kadarmış telefon güzele benziyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt