Haber Glance Screen Background

Sponsorlu Bağlantılar

skynet

Üye
Bende siyah beyaz yüz resmi koydum baya güzel durdu :thumbup:

Orjinal resim :)

Son düzenleme:

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
:off: kıskanıyorum ama!!1 bende niye çizgi çizgi duruyo bu :sinir bi kaldırıp tekrar kurayım bakiim

hookword

hookword

Üye
Emeğinize sağlık süper oldu

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
maalesef hala aynı :dry: L820'de deneyen var mı acep??

braayn

braayn

Üye
benim eklediğim videoda L820 gayet başarılı özellikle arka planın siyah olan resimlerde deneyin mesela ben BEŞİKTAŞ logosunu denedim şirkette Lg kullanan arkadaş hasta oldu :) glance screen özelliiği bi harika dostum :)

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
benim eklediğim videoda L820 gayet başarılı özellikle arka planın siyah olan resimlerde deneyin mesela ben BEŞİKTAŞ logosunu denedim şirkette Lg kullanan arkadaş hasta oldu :) glance screen özelliiği bi harika dostum :)
tam renk desteği, çiziksiz pikselsiz düzgün çıkıyor yani??

mesutcinik

mesutcinik

Üye
bende de bir kere oldu kullanmaya devam ediyorum ikincisi olmadı henüz
ben kullanmaya başlamamdan sonra bir kaç saat içinde iki kez olunca kaldırdım artık öyle birşey yapmıyor uygulamanın beta olmasından dolayı sanırım

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
işte sorun çizik çizik görünmesi. ilk sayfadaki ekran görüntüsünde (kaplan) öyle değil ama

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Bende de sorun yok :no:

papakudioflu

papakudioflu

Admin
işte sorun çizik çizik görünmesi. ilk sayfadaki ekran görüntüsünde (kaplan) öyle değil ama
bunun neden olduğunu daha önce de söyledim. Senin telefonunun o şekilde olması için daha 40 değil 140 fırın ekmek yemesi lazım. O ekran görüntüsü lumia1520'ye ait ve çözünürlüğü 3550X2000 :kop:

serinaga

serinaga

Üye
bunun neden olduğunu daha önce de söyledim. Senin telefonunun o şekilde olması için daha 40 değil 140 fırın ekmek yemesi lazım. O ekran görüntüsü lumia1520'ye ait ve çözünürlüğü 3550X2000 :kop:

:kop2:

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
bi dk o zaman, kendi içindeki resimleri değil de kendim seçtiğim resimlerde 820nin ekran çözünürlüğüne tam uyumlu bir resim seçersem düzgün çıkması lazım o zaman?? değil mi? akşam evde bi resmi deneyeyim öyle. sonucu paylaşırım..

papakudioflu

papakudioflu

Admin
bi dk o zaman, kendi içindeki resimleri değil de kendim seçtiğim resimlerde 820nin ekran çözünürlüğüne tam uyumlu bir resim seçersem düzgün çıkması lazım o zaman?? değil mi? akşam evde bi resmi deneyeyim öyle. sonucu paylaşırım..
olmaaaz:D senin ekranın kapasitesi o kadar. Dikkat edersen o ekranda resim gösterilirken aslında ekran kapalı. Sadece belli bölgelerini aydınlatıyor. Senin istediğin gibi olması için ya piksel yoğunluğunun FHD derecesinde olması ya da ekranın tamamının aydınlatılması lazım. Bu durumda da şarjın 3-4 saat gider herhalde.

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
olmaaaz:D senin ekranın kapasitesi o kadar. Dikkat edersen o ekranda resim gösterilirken aslında ekran kapalı. Sadece belli bölgelerini aydınlatıyor. Senin istediğin gibi olması için ya piksel yoğunluğunun FHD derecesinde olması ya da ekranın tamamının aydınlatılması lazım. Bu durumda da şarjın 3-4 saat gider herhalde.
ya kısacası böyle idare edeceksin diyorsun yani :)

ardacumhur

ardacumhur

Üye
Abi madem sürekli ekran açık kalsın, resim göreyim istiyorsun ekranını hep açık bırak :D
Abi madem sürekli ekran açık kalsın, resim göreyim istiyorsun ekranını hep açık bırak :D

O değil de uygulama canavar olmuş. Kaplanımı koydum hemen ;)

csH

csH

Üye
En iyisi kaplan gerisi yalan :D

4MaGuS

4MaGuS

Üye
En iyisi kaplan gerisi yalan :D
en iyisi yapraklı bir resim var o süper damarlı gibi çok hoş duruyor kaplanı sevmedim ben ancak şarj yiyecegi için şuanlık kullanmıyorum göz atamayı belki güncellemeden sorna bildirimler gelirse kullanırız