Haber Glance Screen Background

Sponsorlu Bağlantılar

zaferozkan

zaferozkan

Üye
Mükemmelmiş çok güzel oldu

Dexter Morgan

Dexter Morgan

Üye
çok güzel

alical33

alical33

Üye
çok güzelmişte bu nokianınmı 3.partimi uygulama

suyunsesi

suyunsesi

Üye
Manyak olmuş çok sevdim. Yalnız gece modunu kapatmak gerek, sanırım onada güncelleme gelir.

mesutcinik

mesutcinik

Üye
Ben bu uygulamayı kurduktan ve kullanmaya başladıktan bir süre sonra ekrandaki renkler acayip, farklı şekiller almaya başlamıştı bunu iki kez tekrarladı bende uygulamayı kaldırdım şu an sorun yok aynı şeyi yaşayan var mı daha ?

serinaga

serinaga

Üye
çok merak ettim şimdi yüklüyorum, paylaşım için teşekkürler Ali kardeşlere ...

eRdaL.

eRdaL.

Üye
Ben bu uygulamayı kurduktan ve kullanmaya başladıktan bir süre sonra ekrandaki renkler acayip, farklı şekiller almaya başlamıştı bunu iki kez tekrarladı bende uygulamayı kaldırdım şu an sorun yok aynı şeyi yaşayan var mı daha ?

bende de bir kere oldu kullanmaya devam ediyorum ikincisi olmadı henüz

alical33

alical33

Üye
Nokia beta labs tarafından yayınlandı. Zaten uygulama henüz beta aşamasında.muhtemelen ilerideki güncellemelerde ekstralar eklenip göz atma uygulamasıyla birleştirilecektir
belki bilfirimlerinde görülebileceği toplu bir güncelleme yaparlar

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Arkadaşlar konuya Glance Screen'de kullanabileceğiniz örnek resimler eklenmiştir.

Özellikle "t78i" diye yazan çiçekli resmi denemenizi tavsiye ederim. :ok2:

4MaGuS

4MaGuS

Üye
kendisinde gelen çiçekli resim daha güzel bence aslandan bile güzel ve hoş duruyor

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
tamamdır konu çözlümştür

braayn

braayn

Üye
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

arkadaşlar gece modunda evet çalışmıyor şuanda birde glance screen ekranına koyduğunuz resimi wallpaper yapamıyoruz videoda ben yaptım aynı resmi iki defa kaydederek yapabildim..
uygulamaya bayıldım çok hoş.

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Kaplan beni cezbetti arkadaş. :tşk:

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
yaw bende mi sorun var acaba, kaplan resmini seçiyorum böyle piksel piksel çizik çizik gösteriyo, (sonradan eklenen resimlere renk efekti verirkenki durum gibi) sonra kendim resim ekledim (t78i'yi) ona da efekt uygulamadım onda da aynı. anlamadım gitti herkesde böyle mi bu? ilk sayfadaki kaplanlı ekran görüntüsünde resim normal görünüyo çünkü ama bende çizik çizik pikselli :sinir

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
yaw bende mi sorun var acaba, kaplan resmini seçiyorum böyle piksel piksel çizik çizik gösteriyo, (sonradan eklenen resimlere renk efekti verirkenki durum gibi) sonra kendim resim ekledim (t78i'yi) ona da efekt uygulamadım onda da aynı. anlamadım gitti herkesde böyle mi bu? ilk sayfadaki kaplanlı ekran görüntüsünde resim normal görünüyo çünkü ama bende çizik çizik pikselli :sinir

Ben t78i'yi hiçbir efekt uygulamadan koydum.
Gayet de güzel görünüyor.
Herhangi bir problem yok :hmmm