Haber Glance Screen( Göz Atma) Uygulamasına Arkaplan Desteği geldi.

Sponsorlu Bağlantılar

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Glance Screen( Göz Atma) Uygulamasına Arkaplan Desteği geldi.
Nokia'nın Windows Phone platformundaki en önemli inovasyonlarından biri olan Göz Atma uygulaması bugün önemli bir güncelleme aldı.
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Bu güncelleme ile uyumlu modellerde telefonunuzun başlat ekranına ayarladığınız duvar kağıdını göz arma ekranında da görebilirsiniz.

Uygulamayı yükledikten sonra:

1) Ayarlar> Kilit Ekranı ayarına giderek Arka Plan kısmını "Fotoğraf" olarak seçili olduğundan emin olun.
2) Ayarlar> Göz Atma Ekranı ayarına giderek "Arka Plan Resmi->Açık" şeklinde ayarlı olduğundan emin olun.

Ekli dosyalar

Yönetici tarafından düzenlendi:
  • Beğen
Tepkiler: Krnl386 ve zaakaan

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
vuv süper olmuş bu :tşk: haber için

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
hobaaaa :D

...decode...

...decode...

Üye
uygulamayı güncellediğim halde telefonun göz atma ayarlarında böyle bir ayara rastlamadım :hmmm

KırmızıBeyaz60

KırmızıBeyaz60

Üye
925 de glance'e girip içerik kısmının altındaki kilit ekranına tıklıyorum. Normal kilit ekranı ayarları geliyor. Bing seçili, kendim de fotoğraflardan da uygulama seçmeyi denedim. Uygulamadan çıkıp kilit tuşundan kapattım ekranı glance ekranında yine sadece saat var. 925 desteklemiyor mı bunu? @papakudioflu

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Bende de öyle bir seçenek gözükmüyor(L1020) @papakudioflu

og1907

og1907

Üye
1320'de uygulamayı güncelledim ve işlem tamam :)

EsaSOgLaNN

EsaSOgLaNN

Üye

Bildirimler + Eylemler de görünüyor ama duvar kağıdı seçme seçeneği yok

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Arkadaşlar kilit ekranı ayarlarından arka plan resmi seçtikten sonra göz atma ayarlarından arka plan resmi açık yapın

Ekli dosyalar

EsaSOgLaNN

EsaSOgLaNN

Üye
Arkadaşlar kilit ekranı ayarlarından arka plan resmi seçtikten sonra göz atma ayarlarından arka plan resmi açık yapın

L820 Ayarları böyle desteklemiyor mu hata mıdır nedir ilginç

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
bende desteklenmediği söyleniyor 920

hajkhanx33

hajkhanx33

Üye
1320 ne torplli cihaz arkadas : )

KırmızıBeyaz60

KırmızıBeyaz60

Üye
Uygulama içinde önce kilit ekranına gidip fotoğraf seçiyoruz, sonra geri gelip Ali Kemal abinin dediği gibi arka planı açık yapıyoruz ve aktif olması için gece modunun kapalı olması gerekli yani glance ekranındaki saatin rengi kırmızı falan olmamalı.

rcxy

Üye
Glance background uygulamasından farklı mı peki arkadaşlar? Yani onla da göz atma ekranına fotoğraf tanımlayabiliyorduk. Hatta birden fazla fotoyu dönüşümlü gösteriyordu. Bunda fotoğraflar daha mı net peki? Gerçi o uygulama her modelde kullanılabilir miydi onu bilmiyorum.

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
1320'de var, 820'de yok. Geçerli sebep olarak şarjı görüyorum.

GianniInfantino

GianniInfantino

Üye
Kilit ekranı ayarlarında uygulama olarak fotoğraf seçip seçtiğiniz fotoğrafın da telefonunuzun arka plan klasöründe olmaması gerekiyor. Film rulosu, kaydedilen resimlerde falan olabilir fakat sisteme gömülü arka planlarda çalışmadı

Düzeltme: Şimdi çalıştı. Bir kere çalıştırdıktan sonra hangi resim olduğu fark etmedi

ERsin YAvuz

ERsin YAvuz

Üye
peki arka olanı bing yaptığımızda neden olmuyor

Dexter Morgan

Dexter Morgan

Üye
Kilit ekranı resmi gözükmüyor bende

Serhan

Serhan

Üye
925 de olumlu. Çalıştı.
Yalnız bu Glance Screen i şarj gitmeden saate bakalım diye kullanıyorduk. Böyle gelince hep açık duracak ve resimden şarj çok gidecek.
Ben çok beğenmedim.
Ama resmi siyah ve beyaza dönüştürmesi süper. Öyle kullanılabilir.

Üst Alt