GetContact v3.2.7

Sponsorlu Bağlantılar

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
    Konu Sahibi
GetContact v3.2.7
GetContact, kullandığımız CIA uygulamasına benzer olarak çalışır bilinmeyen numaraların kimlere ait olduğunu bulabiliriz, bizleri arayan numaraları engelleyebiliriz yada tanıdığımız kişilerin numaralarını bulabiliriz. Ancak diğer uygulamalardan onu ayıran noktası şu oluyor: Rehberimizdeki tüm numaraları sisteme dahil ederek, o numaraların bizleri nasıl kaydettiğini görebiliyoruz. Oldukça faydalı olabilirdi, tabi bilgilerimizi paylaşmamız istenmeseydi. :)

YENİLİKLER
- Akıllı spam koruması
- Arayüz iyileştirme
- Performans artışı
- Küçük hata düzeltmeleri

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Kullanımdan dolayı doğabilecek tüm sorumluluklar, Uygulamayı kullanan kullanıcıya aittir. MaxiCep sorumlu tutulamaz!

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: Murat Alper ve Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
:tşk:

• Beğen
Tepkiler: TheNightMare.
Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
Uygulamayı indirmeden önce kullanıcıların şu habere göz gezdirmelerinde yarar olabilir:

• Beğen
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
    Konu Sahibi
Uygulamayı indirmeden önce kullanıcıların şu habere göz gezdirmelerinde yarar olabilir:
Ben Şahsen bu uygulamanın, hiç meraklısı degilim. [Kullanmadım, Kullanmam'da] Bunu kullanınca tüm Rehber bilgileriniz depolanarak, diğer kişilerle payalaşılılıyor.

• Beğen
Tepkiler: Bab-ı Umut
Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
Ben Şahsen bu uygulamanın, hiç meraklısı degilim. [Kullanmadım, Kullanmam'da] Bunu kullanınca tüm Rehber bilgileriniz depolanarak, diğer kişilerle payalaşılılıyor.

Sürekli uygulama indirip kullanan üye ve ziyaretçilerimize bilgi amaçlı daha bilinçli olmamız için yazdım zaten. Ama bu ve buna benzer uygulamaları kullanmadan önce iyi düşünmek gerek. Zira sadece bu uygulama değil, her uygulama özelliği itibariyle bazı şeyleri mutlaka bizden alıyor. Ama genelde umursamıyoruz.

• Beğen
Murat Alper

Murat Alper

Moderator
:tşk:

• Beğen

Üst Alt