geri kazanmama yardım edin lütfen

Sponsorlu Bağlantılar

Mr.Sun

Mr.Sun

Üye
    Konu Sahibi
geri kazanmama yardım edin lütfen
15 yaşındayım uzun zamandır konuştuğum biri var buna çıkma teklif ettim ancak daha önce biriyle çıkmış ve o yüzden erkeklerden soğumuş ve uzun zaman boyuncada birini sevmek yada onla çıkmak istemiyor benden nefret etmiyor çünkü arkadaşlığımız çok eskiye dayanıyor ancak daha onceki çıktığını ona yaşattıkları yüzünden kimseyle uzun bi zaman böyle bşy yaşmak istemiyor ben ise artık dayanamıyorum bu kızı nasıl kazanabilirim yardım edin lütfen aklımdan hiç çıkmıyor uykularım kaçıyor

İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
Uyku hapı al başka çıkış yolu yok :islik

manguru022

manguru022

Üye
15 yasında ne kızı ulen. Boşver sen

Joker.

Joker.

Üye
Kızla pembe hayaller kur,ara sıra ukala ol ama gerektiğinde ve eğer eski sevgilisi hakkında konu filan olursa kendini asla öne atma hemde hiç.Yok kötü yapmış filan deme.

Kendi fikrim ise sevgili olmaya çalışma sıkı dostluk daha önemli.

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
bana göre bu işleri bırak dersler önemli :oke:

Mr.Sun

Mr.Sun

Üye
    Konu Sahibi
Uyku hapı al başka çıkış yolu yok :islik
hap felan etki etmiyo bana :|
15 yasında ne kızı ulen. Boşver sen
aşk bu yaşı olmuyo :)
Kızla pembe hayaller kur,ara sıra ukala ol ama gerektiğinde ve eğer eski sevgilisi hakkında konu filan olursa kendini asla öne atma hemde hiç.Yok kötü yapmış filan deme.
Kendi fikrim ise sevgili olmaya çalışma sıkı dostluk daha önemli.
pembe hayalin ötesine çıktım evlenelim dedim sonra bi laf dedi kaldım 3 yıldır peşinden koşuyorum artık arkadaş olarak göremiyorum :bilmm
bana göre bu işleri bırak dersler önemli :oke:
derslerden yana sıkıntı yok :thumbup:

avast

avast

Üye
Sansin yoksa sans yaratamayiz ama isik varsa :D viseyler olur bol vakit gecirin kendinden cok bahsetmek yerine ondan bahset :D bol vakit onemli yani hani nasil arkadasinla cikip geziyosan hergun kizlada haftada 3-4 gun gez sonucta kendini sevdirmen gerek ve sevmek bi seferde olmaz birlikte biseyler yasadikca olur

Mr.Sun

Mr.Sun

Üye
    Konu Sahibi
Sansin yoksa sans yaratamayiz ama isik varsa :D viseyler olur bol vakit gecirin kendinden cok bahsetmek yerine ondan bahset :D bol vakit onemli yani hani nasil arkadasinla cikip geziyosan hergun kizlada haftada 3-4 gun gez sonucta kendini sevdirmen gerek ve sevmek bi seferde olmaz birlikte biseyler yasadikca olur
gezmek istiyorum ama en fazla sitelerinin bahçesinde otururuz başka gere gitmez ordada yanlız kalamayız başkaları gelir bende o yüzden mesajlaşıyorum

avast

avast

Üye
O is olmaz :D neyse benimki oneriydi ama sunuda bil vakit gecirmeden kimse gercekten sevmez beraber biseyler yasanmali yani bi sevgi olmasi icin bol sohbet yuz yuze tabi bok faliyet spor yapin fiom izleyin yemege gidin :D boyle soyleyince kolay tabi afallama gevezelik yapma ama kizi sikmada bilgilerim korelmis biraz :ehe 2 yildir sevgilim var yeni kizlar olmayinca korelmisim ama tavsiyemvyuz yuze ;)

Joker.

Joker.

Üye
hap felan etki etmiyo bana :|

aşk bu yaşı olmuyo :)

pembe hayalin ötesine çıktım evlenelim dedim sonra bi laf dedi kaldım 3 yıldır peşinden koşuyorum artık arkadaş olarak göremiyorum :bilmm

derslerden yana sıkıntı yok :thumbup:
Evlenelim mi dedin :gun1:. Bunu yapman kötü olmuş . Yaş daha 15 ne evlenmesi. Yaşıtız sayılır l
O is olmaz :D neyse benimki oneriydi ama sunuda bil vakit gecirmeden kimse gercekten sevmez beraber biseyler yasanmali yani bi sevgi olmasi icin bol sohbet yuz yuze tabi bok faliyet spor yapin fiom izleyin yemege gidin :D boyle soyleyince kolay tabi afallama gevezelik yapma ama kizi sikmada bilgilerim korelmis biraz :ehe 2 yildir sevgilim var yeni kizlar olmayinca korelmisim ama tavsiyemvyuz yuze ;)
Şu yeni kızlar kısmına tam olmasada katılıyorum.Hep aynı kişi ile konuşunca istersen deliler gibi aşık ol ama her şey aynı geliyor bazen her şeyin cevabını biliyormuşsun gibi oluyor.Ara sıra diğer arkadaşların ile konuş onlarla takıl.(Erkekler dahil , oyun filan oynayın halı saha yapın )

Mr.Sun

Mr.Sun

Üye
    Konu Sahibi
dediklerinizi yapmaya çalışcam :D ne güzel 2 yıldır düzenli bi ilişkinniz var benim bu ilk olacak aynı zamanda son olsun istiyorum :D

avast

avast

Üye
Evlenelim mi dedin :gun1:. Bunu yapman kötü olmuş . Yaş daha 15 ne evlenmesi. Yaşıtız sayılır l

Şu yeni kızlar kısmına tam olmasada katılıyorum.Hep aynı kişi ile konuşunca istersen deliler gibi aşık ol ama her şey aynı geliyor bazen her şeyin cevabını biliyormuşsun gibi oluyor.Ara sıra diğer arkadaşların ile konuş onlarla takıl.(Erkekler dahil , oyun filan oynayın halı saha yapın )
Halisahami :D onlar benim faliyetim degil artik :D hergun halisaham var hergun fitnesse giderim arkadaslarimla yanlis imaj biraktim sanirim :D hergun 12-1 macim olur mactan 2 saat once salonda idmana gideriz falan :D sevgili farkli arkadaslar farkli dengesizlige gerekvyok :D

avast

avast

Üye
dediklerinizi yapmaya çalışcam :D ne güzel 2 yıldır düzenli bi ilişkinniz var benim bu ilk olacak aynı zamanda son olsun istiyorum :D
Valla ben onceden 1 hafta ayni kizla takilamazdimda iste vzaman gecirdikce cseviyosun vaglaniyosun simdicaileler tanisti falan :D iyiyiz baya

Joker.

Joker.

Üye
Halisahami :D onlar benim faliyetim degil artik :D hergun halisaham var hergun fitnesse giderim arkadaslarimla yanlis imaj biraktim sanirim :D hergun 12-1 macim olur mactan 2 saat once salonda idmana gideriz falan :D sevgili farkli arkadaslar farkli dengesizlige gerekvyok :D
Yaş ?

technoshark

technoshark

Üye
Çirkin misin ?

zombaka

zombaka

Üye
15 yaşında ne kızı lan gidip parkta tattıravalliyemi binceksiniz

mürteza16

mürteza16

Üye
Dostum bence uğraşma. Akışına bırak. Zaten iyi bir dostluğun varsa devamı rahat gelir. Sadece onu severmişcesine ona karşı davran. Birgün o da birisiyle ilişki yaşamak ister. O zaman onun ilişki yaşayacağı kişi sen ol.

Okuduklarıma göre sen biraz erken davranmışsın. Evlenme falan. Bence hiçbir işe kalkmadan önce burada sorsan daha iyi olurdu. Ama iş işten geçmiş. Başı kötü olunca devamı zor gelir. Dediğim gibi akışına bırakırsan durum düzelmeye başlar. Düzelince de gerisi kolaylaşır. Düzeldikten sonra da ilişkiniz başlar.

Üst Alt