Gereksiz mesajlar atölyesi

Sponsorlu Bağlantılar

gonyalı

gonyalı

Üye
    Konu Sahibi
Gereksiz mesajlar atölyesi
  • Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
ya düşerse
anıracan mı burda .
düşmezse ben anıracam
anlaştık mı
peki tamam tek taraflı anlaştık düşmezse sen şiy yaparsın :anlas:

En Son Elemanın Biride Öyle Demişti Paradan 6 Sıfır Atsınlar Anırıcam Filan Diye :D

• Beğen
Tepkiler: gonyalı
gonyalı

gonyalı

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Moderatör mü
yoksa ayrılan mı
Mesaj birleştirildi:

parasına iddaya girmiyoz ki
niye haram olsun
ama iddaa haramdır doğru
kım ne zaman ayrılmöışş? şapşik onlar değil googleye yaz görürsün

panpiş şimdi kesin hüküm veremeyeceğim ama helal mı haram mı araştırmak lazım. yaani para yok ama ona bakarsan şatrançta haram hiristiyanın şeyleri.efenime söylim zar atmak filanda haramdır illa paraya gerek yok

• Beğen
gonyalı

gonyalı

Üye
    Konu Sahibi
"6 sıfır atılırsa eşek gibi anırırım"
Başbakan Erdoğan, 10 yıllık iktidarları döneminde önemli icraatlar yaptıklarını, bunlardan bir tanesinin de paradan 6 sıfırın atılması olduğunu hatırlattığı konuşmasında sözü Emin Çölaşan'a getirdi. İsim vermeden Çölaşan'ın "paradan 6 sıfır atılırsa Taksim'de eşşek gibi anırırım" dediğini belirten Başbakan şöyle devam etti.

ANIRICAM DEDİ AMA O GÖREVİ ŞİMDİ KÖŞESİNDE İFA EDİYOR!

"Paradan 6 sıfır atılması döneminde, Taksim'e çıkıp anırırım diyen köşe yazarları oldu, bu 6 sıfır tutmaz demişti. Siz kim olduğunu bilirsiniz. Tabii bu 6 sıfırı biz attık, enflasyon patlamadı. Ama tabii bunlar hiç bir zaman sözlerinin eri olamadıkları için oraya da çıkıp anıramadı. Ama şimdi o görevini köşelerinde ifa ediyorlar.
kaynak : Medya Radar
Mesaj birleştirildi:

yandexte arattım çıktı
goglede diğil @DarkredBlue61

• Kahkaha
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Başbakan Erdoğan, 10 yıllık iktidarları döneminde önemli icraatlar yaptıklarını, bunlardan bir tanesinin de paradan 6 sıfırın atılması olduğunu hatırlattığı konuşmasında sözü Emin Çölaşan'a getirdi. İsim vermeden Çölaşan'ın "paradan 6 sıfır atılırsa Taksim'de eşşek gibi anırırım" dediğini belirten Başbakan şöyle devam etti.

ANIRICAM DEDİ AMA O GÖREVİ ŞİMDİ KÖŞESİNDE İFA EDİYOR!

"Paradan 6 sıfır atılması döneminde, Taksim'e çıkıp anırırım diyen köşe yazarları oldu, bu 6 sıfır tutmaz demişti. Siz kim olduğunu bilirsiniz. Tabii bu 6 sıfırı biz attık, enflasyon patlamadı. Ama tabii bunlar hiç bir zaman sözlerinin eri olamadıkları için oraya da çıkıp anıramadı. Ama şimdi o görevini köşelerinde ifa ediyorlar.
kaynak : Medya Radar
Mesaj birleştirildi:

yandexte arattım çıktı
goglede diğil @DarkredBlue61
valla panpiş bazen bende diyorum yandex mı kullansam rusların diye ama ne bileyim bulmuyor bazı şeyleri o zaman çıldırıyorum. tabi benim sigortalar düşük akım hemen atıveriyor gari.

• Kahkaha
gonyalı

gonyalı

Üye
    Konu Sahibi
valla panpiş bazen bende diyorum yandex mı kullansam rusların diye ama ne bileyim bulmuyor bazı şeyleri o zaman çıldırıyorum. tabi benim sigortalar düşük akım hemen atıveriyor gari.
sigortan atarsa pc yi kırarsın yazık olur .ama yandex en az gogle kadar iyi

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
sigortan atarsa pc yi kırarsın yazık olur .ama yandex en az gogle kadar iyi
bizim Türk sitelerinide klapsıyor mu acaba herkeş googleye veriyor genelde bizim poek sayın pek sevgili pek büyük yöneticimiz bilir @Baydırman hünkarım forumun etiket vs si yandex ile googlede aynı mı çıkıyor yoksa sadece googleye mı şiy yapıyor?

• Beğen
gonyalı

gonyalı

Üye
    Konu Sahibi
bizim Türk sitelerinide klapsıyor mu acaba herkeş googleye veriyor genelde bizim poek sayın pek sevgili pek büyük yöneticimiz bilir @Baydırman hünkarım forumun etiket vs si yandex ile googlede aynı mı çıkıyor yoksa sadece googleye mı şiy yapıyor?
yandextede forum maxicep çıkıyor
hatta benim gereksiz konular en başta çıkıyor.
Mesaj birleştirildi:

sayın pek sevgili pek büyük yöneticimiz bilir @Baydırman hünkarım
kaç litre zeytinyağı koktu
ah bi bilsen ufffffff :)

• Kahkaha
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
yandextede forum maxicep çıkıyor
hatta benim gereksiz konular en başta çıkıyor.
Mesaj birleştirildi:

kaç litre zeytinyağı koktu
ah bi bilsen ufffffff :)
Yağda Pahalılaştı Geçen 570 Kağitti 580 mı 590 dan mı ne aldım :ah araba kaportadan çıkarsa alırım olmadı.

Bi ara Öyleydi Hepsi Çıkmıyordu Yandexe. Acxaba O Tarafta İşleyiş Nasıl Oluyor Googlede Çıkmaz Muhtemelen Denedin mi Hiç? Google Harekete Bakıyor Genelde o Yüzden Googlede Aktif Değilse Çıkmıyor Konun

Baydırman

Baydırman

Moderator
Yandex de indexliyor fakat google daha iyi bence

gonyalı

gonyalı

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Baydırman

Baydırman

Moderator
sen Abd ci
Ben Rusya cı
Ama sen modratör
Ben üye
kazanan tabiki
Moderatör ve Rusya
ben kaybettim 😁
Abdcilik ne alaka arama konusunda daha iyi olduğunu düşünüyorum navigasyon konusunda da yandex daha iyi mesela

gonyalı

gonyalı

Üye
    Konu Sahibi
arama konusunda daha iyi olduğunu düşünüyorum navigasyon konusunda da yandex daha iyi mesela
arama konusunda yandex kendini epey geliştirdi sadece rüya yorumlarında pek bişi çıkmıyor gogıl ondan iyi ama sadece rüya konusunda .
onun dışında bazı konularda gogıldan daha iyi ve aynı olduğu şeyler de var.
Navigasyon hiç şüphesiz Yandex zaten
onda milletçe hemfikiriz
Mesaj birleştirildi:

Abdcilik ne alaka
gogılı fonlayan Abd

• Beğen

Üst Alt