General Mobile Planet Güncellemesi ?

Sponsorlu Bağlantılar

seco_can_can

seco_can_can

Üye
    Konu Sahibi
General Mobile Planet Güncellemesi ?
Merhaba Arkadaşlar bu telefonu 1 hafta önce aldım ve çok memnunum sadece bir konu kafama takıldı andrid sürümü eski 2.3.4 yazıyor ve güncellemek için hiçbir sayfa bulamadım ayarlardan hakkında yerine geliyorum ama sadece bilgilendirme var tıklanıcak bir yer yok soluk renkli yazılar tıklanmıyor inernettede bir bilgi bulamadım sitesi de dahil yardımlarınızı bekliyorum. Ayrıca oyunlar nasıl diye merak edenler varsa son olarak akşam most wanted yükledim 0 kasma ile oynanıyor :D

- - - Eklendi - - -

yokum arkadaşlar hiç kullanan ??

seco_can_can

seco_can_can

Üye
    Konu Sahibi
güncel

PME 4L

PME 4L

Üye
Eger internette bulamadıysan bence kuiianmaya devam et her islevi yapabilirsin zaten

seco_can_can

seco_can_can

Üye
    Konu Sahibi
oyun oynamak için güncellemek istiyorum aslında çoğu oyunu kabul etmiyor sürümünüz eski uyarısı alıyorum markette

seco_can_can

seco_can_can

Üye
    Konu Sahibi
up III

PME 4L

PME 4L

Üye
Google playdenmi indirimek isitiyorsun cunku mevcut surumun oyunlar icin yeter

seco_can_can

seco_can_can

Üye
    Konu Sahibi
anladığım bu telefonu benden başka kimse almamış :( koca forumun hiç takmıyor bile arkadaş

-Emre

-Emre

Üye
Sen de apk olarak yükle =D

hv99

Üye
Bende var 2 ay önce aldım çoooook memnunum fiyata göre SÜPER tek eksiği .flash yk ama güzel kamera var...Araştırdım ma olumsuz gelmicek diyorlar güncelleme.genel olarak oyunları acıyor sadece versiyondan dolayı olanlar açmıyor kasma sıfır ... tavsiye ederim ...

kobejames

kobejames

Üye
bende geçen senenin haziranında almıştım yaz sonuna doğru android 4.0 gelicek dediler cazip geldi aldım ama hala gelmedi güncelleme fln. kullananlar memnun ama bende most wanted oynarken kasıyo çok aşırı ısınıyo ve şarjı çabuk bitiyor. son zamanlarda bide GM Home etkinliği yanıt vermiyor hatası vermeye başladı. bataryayı çıkarıp takınca düzeliyordu. bende bugün gönderdim servise.

Üst Alt