Yardım General Mobile E-Tab 4 Güncelleme Sorunu

cccyasinreyiz

cccyasinreyiz

Üye
    Konu Sahibi
Merhaba arkadaşlar duyduğuma göre bizim bu tabletlere güncelleme gelmişte bende kontrol edeyim dedim ama sistem güncellemelerine girdiğimde '' Sunucu cevap vermiyor. Lütfen internet bağlantınızı kontrol ediniz. '' diyor halbuki tabletim internete bağlı neden böyle bir hata alıyorum acaba ? :vur :bann:

Birde sanırsam yeni güncellemede yeni kullanıcı açma filan engellenmiş öyle okudum bir yerden ne kadar doğrudur ? :sos
Güncel.Güncel..
 
MrSosluIskender

MrSosluIskender

Üye
Doğru olmayı bırakın da GM ürünlerini pek önermem. Hatayı baştan yapmışsınız.
 
cccyasinreyiz

cccyasinreyiz

Üye
    Konu Sahibi
Yok kardeş kendim gidip satın almadım yoksa ben tablet alsam samsung filan alırdım bu okulun verdiğinden bahsediyorum :D
 
  • Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
MrSosluIskender

MrSosluIskender

Üye
Hee yanlış anladım. Sakın güncelleme yapma tabletteki herşey gidiyor, bir şey yükleyemiyorsun
 
cccyasinreyiz

cccyasinreyiz

Üye
    Konu Sahibi
Tamamdır saolasın :)
 
MrSosluIskender

MrSosluIskender

Üye
:rica: Kardeşim
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt