General Mobile E-Tab 1 Tablet İçin Rom..

Sponsorlu Bağlantılar

openstar

openstar

Üye
    Konu Sahibi
General Mobile E-Tab 1 Tablet İçin Rom..
Arkadaşlar merhaba, Elimde meb'in verdiği General Mobile E-Tab1 tablet var. Meb'in ilk verdiği tabletlerden. Bu tabletleri Meb 4 yılda bir yeniliyor ve yenisini veriyor. Meb bu eski tableti almayarak yeni E-tab 5 Tablet verdi. Eskisi işimize yaramaz, sizde kalabilir dediler. Ancak Bu tablet (Yani Etab 1) açılmıyor ve boot ekranında logo da kalıyor. Şimdi bunu aktif etmek, çalışır hale getirmek için bu tabletin orjinal rom'una ihtiyacım var. Yani General Mobile'in bu tablet için çıkardığı orjinal rom'a..
Tabletin resmini atıyorum...Tabiki bu şekilde açık değil... :)

Aslında böyle...

Tablete Hiç bir şekilde format atılamıyor. Tüm tuş kombinasyonlarını denedim. Hiç bir şekilde açılmadığı için (Güvenli mod, recovery mod falan...) menüden de formatlanamıyor. Sadece logo ekranında takılı kaldığında bilgisayara bağlarsak, bilgisayar android cihaz bağlandı uyarısı veriyor.
Şimdi bana bu tabletin orjinal rom'u lazım. Yardımcı olabilecek arkadaşların, yardımlarını bekliyorum.
Faydası olabileceğini düşündüğüm için anakartınında resimlerini ekliyorum..

Bu da videosu....
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Model numarasına göre nette arama yaptınız mı?

openstar

openstar

Üye
    Konu Sahibi
Model numarasına göre nette arama yaptınız mı?
E yanii..
Tabiki aradım..
Ancak etab4 ve etab5 için var genellikle..
Bunun için bulamadım..
Sanırım bunun için android 2.3.4 sürümü var en son..

openstar

openstar

Üye
    Konu Sahibi
Yardımcı olacak Kimse yok mu? yani..

Afşın

Afşın

Üye
VALLA AYNI SORUN BENDEDE VAR YOK MU YARDIMCI OLACAK BABAYİĞİT:bilmm:bilmm:bilmm:bilmm:bilmm:bilmm

kiniklar

kiniklar

Üye
Takp

Son düzenleme:

vkesgin37

Üye
beyler bayanlar ben bu tabletle uyumlu bir rom buldum anakartı aynı modelin ismi pipo T9S modeli ama romu yükleyemedim bütün kombinasyonları denedim ama nafile ilerleme kaydederseniz takipteyim

Üst Alt