GENERAL MOBİLE E-TAB 4 AÇILMIYOR

Sponsorlu Bağlantılar

htahta

Üye
    Konu Sahibi
GENERAL MOBİLE E-TAB 4 AÇILMIYOR
Konuyu Yanlış Yere açtıysam kusura bakmayın . Affedin
Fatih Projesi Kapsamında Dağıtılan e-tab 4 tableti arkadaşım kurcalarken bozmuş. Rootlamaya çalışmış herhalde . Biliyorsunuz Debug Mode pasif oluyor zaten . Şİmdi tablet general mobile yazısı döndükten sonra siyah ekranda kalıyor. Bilgisayarda tanımıyor. Rom da atamıyorum Haliyle. Napabilirim arkadaşlar . Driverleri felanda yok.Format Atmayı defalarca kez denedim

Son düzenleme:

exp_l0it

exp_l0it

Üye
android bilmem ama hard format belki cihaz üzerinden... yada hocaya açıklayıp vericeksiniz tableti. belki disiplin cezası. aslında kurcalamamanız gerek başından beri.

eaagent

eaagent

Üye
Cihazı kapatın ve bekleyin. Cihazı tekrar açın ve yazı geldiğinde ses açma ve kapama tuşlarına basılı tutarak güvenli mode girin ve format atın. Ancak bu işlem tablette aktivasyon işlemi gerektirebilir. Tavsiyem öncelikle bir uzmana göstermeniz.

exp_l0it

exp_l0it

Üye
Cihazı kapatın ve bekleyin. Cihazı tekrar açın ve yazı geldiğinde ses açma ve kapama tuşlarına basılı tutarak güvenli mode girin ve format atın. Ancak bu işlem tablette aktivasyon işlemi gerektirebilir. Tavsiyem öncelikle bir uzmana göstermeniz.
aktivasyon gerektiriyor. uğraştım bir dönem o işlerle biliyorum. hocadan tekrar şifre almaları gerek.

eaagent

eaagent

Üye
aktivasyon gerektiriyor. uğraştım bir dönem o işlerle biliyorum. hocadan tekrar şifre almaları gerek.
Söylediğim gibi Uzman birinin desteğini almak ve okulla irtibata geçmek daha mantıklı olacaktır.

htahta

Üye
    Konu Sahibi
Dediğinizi Uyguladım. Ama sonuc ayni ekran siyah geliyor.

android bilmem ama hard format belki cihaz üzerinden... yada hocaya açıklayıp vericeksiniz tableti. belki disiplin cezası. aslında kurcalamamanız gerek başından beri.
Yazmayı unutmuşum uyardığınız icin tesekkürler . Defalarca kez hard formatı denedim :)

Son düzenleme:
exp_l0it

exp_l0it

Üye
Yazmayı unutmuşum uyardığınız icin tesekkürler . Defalarca kez hard formatı denedim :)
başka bir çözüm yola çıkmazsa eğer hocaya götürmek zorundasınız. geçmiş olsun

Üst Alt