E-tab 4 Sistem Dosyaları

Sponsorlu Bağlantılar

Silinen Üye 2498213

Silinen Üye 2498213

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
E-tab 4 Sistem Dosyaları
Arkadaşlar merhaba. E tab 4 e twrp den factory reset atmak isterken yanlışlıkla tüm sistem dosyalarını sildim. Tabletimde twrp zaten yüklü. Root da vardı. Bilgisayara bağladığımda bilgisayar tarafından algılanmasında da bir sıkıntı söz konusu değil. Sizden ricam şu an ne yapmalıyım. Tableti normal açmaya çalışırken sadece General Mobile yazısı geliyor ve orada kalıyor. (Boot dosyası da silindiği için olabilir.) Acaba uygun bir rom varsa atabilir misiniz?

silivriserdar

silivriserdar

Üye
Arkadaşlar merhaba. E tab 4 e twrp den factory reset atmak isterken yanlışlıkla tüm sistem dosyalarını sildim. Tabletimde twrp zaten yüklü. Root da vardı. Bilgisayara bağladığımda bilgisayar tarafından algılanmasında da bir sıkıntı söz konusu değil. Sizden ricam şu an ne yapmalıyım. Tableti normal açmaya çalışırken sadece General Mobile yazısı geliyor ve orada kalıyor. (Boot dosyası da silindiği için olabilir.) Acaba uygun bir rom varsa atabilir misiniz?

Stock rom yüklemeniz gerek.

Alıntı ile cevaplayın.

Silinen Üye 2498213

Silinen Üye 2498213

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
silivriserdar

silivriserdar

Üye
Stock rom yüklerim de bulabilirsem:D Maalesef bulamadığımdan yükleyemiyorum. Sizin bildiğiniz rom var mı acaba?

Var ama bu cihaz 3 model doğru modeli seçmeniz gerek. Ve doğru rom'u onun için size özelden bir mesaj atacağım o sitede mevcut.

Alıntı ile cevaplayın.

Misafir - 443775

benim de sorunum aynı yardımcı olabilir misiniz?

Üst Alt