General Mobile Discovery Güncelleme Hakkında Bilgi

Sponsorlu Bağlantılar

Kerim.

Kerim.

Üye
Benim inmiyor guncelleme.duruyor %0da sonra durdu diyor

TheOldBros

TheOldBros

Üye
Benim inmiyor guncelleme.duruyor %0da sonra durdu diyor
Ben simdi guncelledim dikkat et root varsa kaldir sonra tel acilmiyo benimde %0 larda geziyordu sonra indirmeye başladı klavyesi super olmus

• Beğen
Tepkiler: Buğra
Kerim.

Kerim.

Üye
Ben simdi guncelledim dikkat et root varsa kaldir sonra tel acilmiyo benimde %0 larda geziyordu sonra indirmeye başladı klavyesi super olmus
Baya guzel olmus simdiki klavyesini cok sevmiyordum

• Beğen

maximan2008

Üye
Benim kirpisma sorunu dedigim videolarda degil tam aksine telefonu normal kullanirken oluyor dakika da 3 4 defa cok kisa sureligine oluyor ama bu surekli degil simdi mesela olmuyor arada oluyor. Guncelleme yaptiktan iki saat sonra olmustu mesela. Bubarada guc tasarruf modu kapali ve burakgon un verdigi v6000 i pc den spflash tool ile flasladim ustune guncellemeyi yukledim
her türlü kıpraşma sorunu için v6000 yükleyin.daha sonrasında güncelleme yapın.bahsedilen kıpraşma sadece video değil,genel kullanımda iken oluşan hareketlenmelerde dahil.

• Beğen
slhtnr

slhtnr

Üye
her türlü kıpraşma sorunu için v6000 yükleyin.daha sonrasında güncelleme yapın.bahsedilen kıpraşma sadece video değil,genel kullanımda iken oluşan hareketlenmelerde dahil.
Yine fayda etmiyor arada sirada yine kirpisma oluyor

• Beğen
KayraBey

KayraBey

Üye
Kıprışma dediğiniz nedir

• Beğen
Tepkiler: Invoke ve Buğra
slhtnr

slhtnr

Üye
Valla benim yedek vardi onu geri yukledim bu kirpisma canimi sıktı

TheOldBros

TheOldBros

Üye
ben videolar denedim ama daha kıpraşma olmadı güncellemeden sonra şuan şarzı yok olunca tekrar videoları deneyeceğim bakalım varmı kıpraşma

• Beğen

herakleus

Üye
Ben v6000 kurup güncellemeleri de yaptim tasarruflar da kapali halen sadece videolarda kirpisma devam ediyor bir turlu duzelmedi

• Beğen
ölümüne

ölümüne

Üye
Güncellemeden sonra kamerayla fotoğraf çekip cihazı yeniden başlatınca galeride ikinci bi camera klasörü oluşuyor ve aynı fotoğraftan iki tane oluyor şimdi farkettim sizde de var mı bi dener misiniz ikinci kafama takılan şey telefonu sıkıntısız güncellemiştim ama telefon tam açıldığı an güncelleme başarısız lütfen şebeke... diye bir hata var görünüp kayboluyor okunmuyor sizde de böyle bi durum var mı cihazda hiç bi sıkıntı yok dediğim durum dışında

Son düzenleme:
  • Beğen
caglar b

caglar b

Üye
Güncellemeden sonra kamerayla fotoğraf çekip cihazı yeniden başlatınca galeride ikinci bi camera klasörü oluşuyor ve aynı fotoğraftan iki tane oluyor şimdi farkettim sizde de var mı bi dener misiniz ikinci kafama takılan şey telefonu sıkıntısız güncellemiştim ama telefon tam açıldığı an güncelleme başarısız lütfen şebeke... diye bir hata var görünüp kayboluyor okunmuyor sizde de böyle bi durum var mı cihazda hiç bi sıkıntı yok dediğim durum dışında
Galeri sorunu bende yok ama güncelleme başarısız lütfen şebeke zımbırtısını bende görüyorum

Elektr0

Elektr0

Üye
bu güncellemeyi daha yeni yükledim kurdum telefona klavye güzel bu sefer begendim yav :oke:

• Beğen
TheOldBros

TheOldBros

Üye
Ben v6000 kurup güncellemeleri de yaptim tasarruflar da kapali halen sadece videolarda kirpisma devam ediyor bir turlu duzelmedi
Kiprasma tek çözüm bende ise yaradi CPU güç tasarrufunu kapatin

• Beğen

herakleus

Üye
onuda kapattim halen yapıyor

• Beğen
Umut

Umut

Üye
Arkadaşlar telefon ilk piyasaya çıktığında, Telefon hakkında menüsünde Derleme versiyonu kaç yazıyordu hatırlayan var mı? 2 Eylül'deki çıkan yazılımdan önceki yazılımdaki numara da olur. Bir deneme yapıyorum da derleme numarası lazım.

Edit: Buldum gerek kalmadı.

Son düzenleme:

Üst Alt