General Mobile Discovery Güncelleme Hakkında Bilgi

Sponsorlu Bağlantılar

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: TheOldBros

Peocawe

Peocawe

Üye
arkadaslar guncellemeden sonra sarjim baya hizli gitmeye basladi..sizde de bu sorun var mi acaba?

Peocawe

Peocawe

Üye
birde anlamadıgım nokta guncellemeden sonra ara sıra reset atıyor cihaz.

Peocawe

Peocawe

Üye
Kafayi yedi cihaz ya. Facebook aciyorum telefon donuyor, whatsapp da biriyle sohbet edecegim an takiliyor. Kendi kendine reset atiyor felan. Hayirdir insallah :)

• Beğen
Tepkiler: Buğra
slhtnr

slhtnr

Üye
Kirpisma sorunu hala devam ediyor son guncellemede işe yaramadi :/

• Beğen
Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi

lucyy77

Üye
yüzde 75 de dondu kaldı indirme . ne yapıyım durdurayım mı

maximan2008

Üye
kıpraşma sorunu olan arkadaşlar.v6000 sürümünü spflash ile yukleyip güncellemelere o şekilde devam etsin

Son düzenleme:
  • Beğen
slhtnr

slhtnr

Üye
Guc tasarruf modunu kapatmayi denediniz mi suan neredeyse kimsede kirpisma sorunu kalmadi (olanlarda)
Benim kirpisma sorunu dedigim videolarda degil tam aksine telefonu normal kullanirken oluyor dakika da 3 4 defa cok kisa sureligine oluyor ama bu surekli degil simdi mesela olmuyor arada oluyor. Guncelleme yaptiktan iki saat sonra olmustu mesela. Bubarada guc tasarruf modu kapali ve burakgon un verdigi v6000 i pc den spflash tool ile flasladim ustune guncellemeyi yukledim

• Beğen
TheOldBros

TheOldBros

Üye
Benim kirpisma sorunu dedigim videolarda degil tam aksine telefonu normal kullanirken oluyor dakika da 3 4 defa cok kisa sureligine oluyor ama bu surekli degil simdi mesela olmuyor arada oluyor. Guncelleme yaptiktan iki saat sonra olmustu mesela. Bubarada guc tasarruf modu kapali ve burakgon un verdigi v6000 i pc den spflash tool ile flasladim ustune guncellemeyi yukledim
Bende de videolarda ara sira oluyo o cok moral bozucu bisey insallah guncellemeyle giderilmistir unroot atip guncelliycem

• Beğen
fk555897

fk555897

Üye
Kullanıcılarına hayırlı olsun

• Beğen
Tepkiler: Buğra, Özkan Ç. ve Peocawe
Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Kirpisma sorunu yasayan kisilerin cogunda bu sorun kalmadi guncellemeyle birlikte :spr

• Beğen
Tepkiler: Invoke ve Özkan Ç.
TheOldBros

TheOldBros

Üye
Kirpisma sorunu yasayan kisilerin cogunda bu sorun kalmadi guncellemeyle birlikte :spr
Bugra suan unroot yaptim super suyu silip guncelleme yapsammi gerci serverdan inmiyor %0 yine hata vermez dimi

Üst Alt