İpucu General Mobile Discovery Güncelleme Alırmı ?(4.3 Yada 4.4)

Sponsorlu Bağlantılar

LG.G2.32GB

LG.G2.32GB

Üye
Bazen insanlarimizi anlayamiyorum... Telefonlarin yüksek fiyatlarindan ve vergilerden şikayetçi olurlar ama rakiplerine göre daha ucuz bir telefon oldu mu hemen kötülüyorlar. Bir karar verin :)
Benim düşüncem güncelleme alacağı yönünde. Yükselmesi için tek firsati -şimdilik- GMD, bu firsati da geri tepmeyecektir herhalde. Ama android versiyonundan önce arayüz ile ilgilense kanaatimce daha iyi olur.
gerçekten gmd f/p canavarı bi telefon ama
android sürüm güncellemelerinden en fazla 1 alır 2 olmaz bak telefonunuz gerçekten çok iyi ama
çok güncelleme beklemeyin

• Beğen
Tepkiler: Neagf ve Buğra

Neagf

Üye
gerçekten gmd f/p canavarı bi telefon ama
android sürüm güncellemelerinden en fazla 1 alır 2 olmaz bak telefonunuz gerçekten çok iyi ama
çok güncelleme beklemeyin
Kesin birşey söylemek zor. Neden alamasin? Şuan ustunde durmasi gereken tek telefon bu. Başka işi yok :D mesela samsung, bir çok telefonu var hangi biriyle uğraşsin? :) ama gm'nin boyle bir sorunu yok.

• Beğen
Tepkiler: Buğra
Kerim.

Kerim.

Üye
Bakalım insallah alır:)

• Beğen
Tepkiler: ulusoy1 ve Buğra
ulusoy1

ulusoy1

Üye
Millet okadar para verip s3 alacagina telpa garantili 16 gb siyah general mobil i 615 liraya aldim harika bi telefon s3 ten bile iyi uygulama hic kasmiyor herseyi cok guzel cok memnunum.Telefonu alirken sordum gu celleme felan gelirmi diye adam gelir hatta ilk guncellemesi de gelmis olmali dedi bana telefonu bi actim 102 mb guncelleme geldi dedi hemen yukledim bence harcamazlar boyle ozellikli telefonu işallah gelir

• Beğen
Tepkiler: Buğra
LG.G2.32GB

LG.G2.32GB

Üye
Millet okadar para verip s3 alacagina telpa garantili 16 gb siyah general mobil i 615 liraya aldim harika bi telefon s3 ten bile iyi uygulama hic kasmiyor herseyi cok guzel cok memnunum.Telefonu alirken sordum gu celleme felan gelirmi diye adam gelir hatta ilk guncellemesi de gelmis olmali dedi bana telefonu bi actim 102 mb guncelleme geldi dedi hemen yukledim bence harcamazlar boyle ozellikli telefonu işallah gelir
:) gerçekten cihaz fp cihazı
ama güncelleme derken daha çok googlenin android sürüm güncellemeleri daha önemli

• Beğen
Tepkiler: ulusoy1 ve Buğra
PriZm

PriZm

Üye
4.3 ü alır ama 4.4 ü bilmiyorum.

attach97

attach97

Üye
çok hoş bi telefon bence de :D telefonu sallayınca müzik değiştirme özelliğini cok begendim mesela , müzik kütüphanesi arayüzüde cok iyi . inşallah güncelleme sorunu olmaz . 4.4 olmasa da 4.3 ü görmek isteriz gmd'de :D

H.TOGAN

H.TOGAN

Üye

Rygebin

Rygebin

Üye
Arkadaşlar yeni aldığım habere göre 3. güncelleme duyurulmus ama turkiyeye daha gelmedi. 4. güncelleme üzerinde de çalışıyorlarmış

enesrsln

enesrsln

Üye
Android sürüm güncellemesi geleceğini pek sanmıyorum ama taş çatlasın 4.3 gelebilir. Daha da yukarısını almaz.

Buğra

Buğra

Admin
4.3 degıl 4.4 dırekt gelecek arkadaslar

• Beğen
Tepkiler: Rıdvan4 ve Neagf
maktama

maktama

Üye
Android sürüm güncellemesi geleceğini pek sanmıyorum ama taş çatlasın 4.3 gelebilir. Daha da yukarısını almaz.

Nasıl bu kadar kesin konuşabiliyorsunuz anlamıyorum:eek:, GM'de mi çalışıyorsunuz ki bu kadar kesin bilgiye sahipsiniz? "..taş çatlasın 4.3..."müş. 4.4 gelirse siz mi çatlayacaksınız?!!?:D

Ben "kesin gelir" demiyorum ama sizin gibi taş da çatlatmıyorum.

Dh'deki gm çalışanı ile olan yazışmalara göre direk 4.4 gelicek, ne kadar doğru bilemem.

• Beğen
Tepkiler: Rıdvan4 ve Buğra
enesrsln

enesrsln

Üye
Nasıl bu kadar kesin konuşabiliyorsunuz anlamıyorum:eek:, GM'de mi çalışıyorsunuz ki bu kadar kesin bilgiye sahipsiniz? "..taş çatlasın 4.3..."müş. 4.4 gelirse siz mi çatlayacaksınız?!!?:D

Ben "kesin gelir" demiyorum ama sizin gibi taş da çatlatmıyorum.

Dh'deki gm çalışanı ile olan yazışmalara göre direk 4.4 gelicek, ne kadar doğru bilemem.
Kardeşim bu benim şahsi fikrim. Senin düşüncelerinle uyuşmayabilir. Ben kendi düşüncelerimi söyledim katılıp katılmamak senin elinde. Dikkatli okuduysan ''sanmıyorum'' dedim. General Mobile Discovery'e kesinlikle gelemez diye bir ifade kullanmadım.

• Beğen
Tepkiler: Neagf ve Buğra
mty2147

mty2147

Üye
  • Haydi hayırlısı güncellemeyi bekliyoruz

kobejames

kobejames

Üye
general mobile güvenmeyin bence ben planet kullanıyorum general mobilenin kendi yerinden aldım android 4.0 gelicek yazın sonunda dedi 2012 haziranda aldım telefonu ama şimdide gelmiycek diyolar kesin emin olmadan bişeye kalkışmayın bence

fk555897

fk555897

Üye
Güncelleme verilecek diye duymuştum.

Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
Ben telefonumda her gun surum degistiriyorum :D 4.0 - 4.1.2 - 4.2.2 - 4.3.1 :D 4.4 ciksin onuda guncelleriz :D