General Mobile Discovery Güncelleme Alırmı ?(4.3 Yada 4.4)

• 15 Ekim 2013
  • 23669 Okunma
  • 106 Cevap

1. General mobile discovery 4.3 yada 4.4 sürüm güncellemesi alırmı bileniniz varsa lütfen yazsın

Yazan: tory1tory
    Buğra bunu beğendi.
  2. 4.4 daha tanitilmadi her şeyiyle resmi olarak. Bu ay nexus 5 ile gelebilir.
    Diğer cihazlar için 2014 de gelmeye baslayacaktir . 4.3 bizim cihaza gelebilir gelmemesi için bir sebep yok ama 4.3 un pek bir farki ve özelliği yok :)

3. 4.4'ü alırsa babamdan hacılarım Discovery'i :D

Buğra bunu beğendi.
  4. bu telefon güncelleme almaz hayal kurmayın derim

Buğra bunu beğendi.
  5. Almamasi için bir sebep gösterin bana ?
    Şimdiye kadar 2-3 güncelleme aldi

Neagf bunu beğendi.
  6. Onları boşver sen biz umudumuzu kaybetmeyelim.Ama ben inanıyorum bir tane sürüm güncellemesi alacağımıza.:bira:

Buğra bunu beğendi.
  7. Ümit değil gelecek biliyorum :)

Neagf ve big.LITTLE bunu beğendi.
  8. Hadi hayırlısı:op:

Buğra bunu beğendi.
  9. Belki gormussunuzdur bizim telefona gecen haftalarda gelen büyük guncellemeyi internette ilk duyuran bendim :)

crazy0067 bunu beğendi.
  10. Sağlam kaynağin/kaynaklarin var herhalde hocam :)

Son düzenleme: 15 Ekim 2013
    Buğra bunu beğendi.
  11. Sözde samsung en cok guncelleme alandi S3 kullaniyorum ve hala gecen sene cikan 4.1.2 jelly bean var. Cm 10.2 kullaniyorum mutluyum :)

Buğra bunu beğendi.
  12. şuanki andoid sürümü 4.2.1 ise almicak :)

13. kullanıcısı olduğum için söylemiyorum ama güncelleme alıcağını düşünüyorum çünkü bu kadar piyasa yapmış bi telefonu harcamazlar kaz gelicek yerden tavuk esirgenmez derler :D

14. niçin ? :)

15. Bence de. Cunku general mobile'in sattiracak daha ust bir telefonu yok. S4'e gelen guncellemeyi S3'e vermediler cunku S4 satislari zarar gormesin diye. Kullanicisi degilim ama bilinmeyen marka diye onyargiyla bakilmamali :)

Buğra bunu beğendi.
  16. kesinlikle piyasada tutunmaya çalışıyor bence devamı gelicek belkide yine aynı firmanın başka modellerini getiricek ki mantıklı ticaret bu yani kendi üreten bi firma olmadığı için bi kaç modeli sahiplenmesi lazım bence

Buğra bunu beğendi.
  17. 1 tane alırsınız gerisini almassınız

Buğra bunu beğendi.
  18. Arkadaşlar merak etmeyin.
    Telefon ilk ciktiginda çoğu kişi olduğu gibi kalir güncelleme gelmez diyordu simdi 2-3 tane güncelleme geldi ama bu seferde android sürüm güncellemesi almaz diyorlar :)
    Yani ne yapsa GM yaranamiyor
    Merak etmeyin güncelleme desteği devam edecek

ulusoy1, Neagf ve seco_can_can bunu beğendi.
  19. üstat siz android 5te alırsınız sikinti yok :icelim:

20. Bazen insanlarimizi anlayamiyorum... Telefonlarin yüksek fiyatlarindan ve vergilerden şikayetçi olurlar ama rakiplerine göre daha ucuz bir telefon oldu mu hemen kötülüyorlar. Bir karar verin :)
    Benim düşüncem güncelleme alacağı yönünde. Yükselmesi için tek firsati -şimdilik- GMD, bu firsati da geri tepmeyecektir herhalde. Ama android versiyonundan önce arayüz ile ilgilense kanaatimce daha iyi olur.

anilari35, sparrov61, Dede ve 1 kişi daha bunu beğendi.
Yüklüyor...
14/11/2018 - 05:15