Telefon Tavsiyesi General Mobile Discovery 16GB alıyım mı arkadaşlar lütfen yardımcı olun

Sponsorlu Bağlantılar

abuzer02

abuzer02

Üye
    Konu Sahibi
General Mobile Discovery 16GB alıyım mı arkadaşlar lütfen yardımcı olun
General Mobile Discovery 16GB alıyım mı arkadaşlar lütfen yardımcı olun.

Slm arkadaşlar hayırlı Ramazanlar arkadaşlar artık Sony xperia miro'yu değiştirme zamanı geldi. General mobile discovery almayı düşünüyorum ne dersiniz alıyım yarın gidip alacam yinede sizin gibi profesyonel arkadaşlardan gelecek yorumlara göre alacam biraz acil bi durum sony telefonumu bi arkadaşıma sattım ve yarın teslim edecem discoveryi 2'ci el mi alıyım yoksa için rahat olsun diye sıfır mı alıyım arkadaşlar bu telefonu alırsam pişman olmak istemiyorum ben Adıyaman'ın Kahta ilçesinde oturuyorum o kadar telefoncu gezdim 2'ci el discovery bulamadım bizim burda baya tutuldu hepsi sıfır piyasasıda bizim burda baya iyi hemen müşteri bulunabiliyor. O fiyata bu performansı verebilecek bi telefonda bulamadım çok tavsiye edilwn bi telefonmuş öneri ve görüşlerinizi bekliyorum arkadaşlar şimdiden herkese teşekkür ederim.

Invoke

Invoke

Üye
2.el olayını bilemem ama sıfır olarak düşünürsek o fiyata bu performansı(daha iyisini) verebilecek telefonu söyleyeyim; Moto G.

0MG90

0MG90

Üye
Discovery2 yi bekle bence
Hemen alman lazımsa Moto G derim

abuzer02

abuzer02

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar Moto g kullanıcıları yanlış anlamasın özür diliyorum Motorola piyasası olmayan telefon yani aldığım zaman yarın öbürgün satacağım zaman sıkıntı yaşarım tamam moto g çok güzel bi telefon gerek güncelleme desteği gerek donanım olarak iyi bi telefon ama discovery'i alırsam eğer bi gün satarsam hemen müşteri bulurum piyasası çok iyi

• Beğen
Tepkiler: efeyılmaz
0MG90

0MG90

Üye
Ben ikinci el GMD alan görmedim 3 arkadaşımda vardı bu sene aldılar sıfır cihaz

• Beğen
Tepkiler: abuzer02
abuzer02

abuzer02

Üye
    Konu Sahibi
İnanırmısınız bizim burda discovery satışı çok iyi gerçekten herşey donanım ve özellikle bitmiyor yarın öbür gün satacağın zaman piyasası olmadıktan sonra o telefonu neyleyim

0MG90

0MG90

Üye
Neden olmasın Hepsiburada'da peynir ekmek gibi gidiyordur o fiyata

abuzer02

abuzer02

Üye
    Konu Sahibi
bende discovey sanmıştımbizim burda samsung ile discovery'nin piyası iyi ama en fazla rağbet discovery de

• Beğen
Tepkiler: efeyılmaz
Invoke

Invoke

Üye
Discovery alın o zaman.

• Beğen
abuzer02

abuzer02

Üye
    Konu Sahibi
bütçem en fazla 700 tl

KayraBey

KayraBey

Üye
Gmd al.

eren3546

eren3546

Üye
ikinci el daha mantıklı o paraya cm discovery hic tavsiye etmem ikinci els4 al 800yl ye

• Beğen

muzafferoz19

Üye
Gmd 2 çıktı 888tl onu al

byAndroid

byAndroid

Üye
Gm firmasi aciklama yapti 1.5 milyon disco satmidlar bu zamana kadar daha da satilmaya devam ediyor

flunight

Üye
al taş gibi tlfn

abuzer02

abuzer02

Üye
    Konu Sahibi
bulamıyacaz galiba dün bi telefoncuda bi tane gördüm discovery 16GB mavi renkliydi çok temizdi garantili kutuluydu 500 tl istiyordu fakat bi sıkıntı var telefonda şarz girişi tamir edilmiş telefon tamir edildiği için garanti kapsamından çıkmış başka bi sıkıntısı da yok bilmiyorum alıyım aceba

007wolverine

007wolverine

Üye
bence alacaksan sıfır al gmd'yi

kralberk13

kralberk13

Üye
ben gmd kullanıcısıyım 0 aldım ve çok memnunum övmek değil doğru olanı söylüyorum tavsiye ederimhemde 4 çekirdekli fiyatıda oldukça iyi

• Beğen

Üst Alt