Yardım general mobile discovery acil yardım !

Sponsorlu Bağlantılar

muharremkyksz

Üye
    Konu Sahibi
general mobile discovery acil yardım !
Selam arkadaşlar bende general mobile discovery var telefona virüs bulaşmıştı bunları temizleme aşamasında telefona baya bi işkence yapmama rağmen düzeltemedim şimdi yaptıklarım şunlar.

* ilk önce telefona root atmaya çalıştım çeşitli uygulamalarla

* malvare ve avast proğramıyla tarattım virüsleri buldu ama kaldıramadım heralde root tam olmadı virüsler sistem dosyası gibi olmuştu.

* telefonu fabrika ayarlarına çevirdim yine olmadı

* titanium backup proğramından da bazı şeylerin yedeğini almadan kaldırdım sistem dosyalarından bişeyler silmişim meslea launcheri sildim şimdi geri yükleyemiyorum

*google playden uygulama indiremiyorum kod 110 hatası veriyor, google playı güncelleyemiyorum, apk yükleyemiyorum, en kötü tarafıda usb girişi bozuk şimdi sen o telefonu çöpe at diyenler var gibi duyuyorum seslerinizi acaba başka şekilde düzeltme imkanım varmı bu telefonu

kralberk13

kralberk13

Üye
@TheLastRevolution :sos:polis:

• Beğen
Tepkiler: muharremkyksz
kralberk13

kralberk13

Üye
bilir bu işleri genelde

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
Selam arkadaşlar bende general mobile discovery var telefona virüs bulaşmıştı bunları temizleme aşamasında telefona baya bi işkence yapmama rağmen düzeltemedim şimdi yaptıklarım şunlar.

* ilk önce telefona root atmaya çalıştım çeşitli uygulamalarla

* malvare ve avast proğramıyla tarattım virüsleri buldu ama kaldıramadım heralde root tam olmadı virüsler sistem dosyası gibi olmuştu.

* telefonu fabrika ayarlarına çevirdim yine olmadı

* titanium backup proğramından da bazı şeylerin yedeğini almadan kaldırdım sistem dosyalarından bişeyler silmişim meslea launcheri sildim şimdi geri yükleyemiyorum

*google playden uygulama indiremiyorum kod 110 hatası veriyor, google playı güncelleyemiyorum, apk yükleyemiyorum, en kötü tarafıda usb girişi bozuk şimdi sen o telefonu çöpe at diyenler var gibi duyuyorum seslerinizi acaba başka şekilde düzeltme imkanım varmı bu telefonu

kardeş virüs bulaşan telefonun tek çaresi Stock ROM atmaktır internette kurtulmak ile ilgili binlerce makale anlatım vs bulabilirsin ama hiç biri çare olmaz tavsiyem hiç uğraşma Stock ROM'u bas geç temiz temiz kullan cihazını

Stock ROM olarak ta kesinlikle KitKat önermiyorum ( ancak Custom KitKat ROM'larda sıkıntı yok kullanabilirsin ) linkteki .exe dosyalarını indirip kolayca yükleme yapabilirsin unutmadan cihazın 4 ise 4 16 ise 16 ROM'unu indirmen gerek

Öncelikle aşağıdaki DRIVER'ları kur

Kurulum : indirdiğin .exe yi çalıştırıp kurulumu tamamla karşına böyle bir pencere gelicek ve boş olan alanlar dolu olacak bu pencerede PRELOADER ( listenin en başındaki ) tikini kaldırıp DOWNLOAD butonuna bas ve cihazını bataryasız olarak PC'ye bağla yükleme otomatik olarak başlayacaktır.

Üst Alt