Püf Noktası General Mobile 5 Plus Kolay Root Yapma

___kaptan___

___kaptan___

Üye
telefoncuya gitmeyin derim root atacam diye telefonun içini açarlar :) ben size özelden link atayım bir daha bakın.
Olabilir normalde 8,0 da sorun yok ama dokunmatik kısmıda hata oluşmaya başladı 1 ayda 3 defa servise verdim yazılımsa deyip yazılım güncelleyip verdiler o yüzden zaten garantisi bitmişken root yapayım dedim ama ömrümden ömür gitti ama root olmadı :kıskıs:

kip3lov

Üye
twrp girince şifre istiyor. Şifre nedir acaba ?

06Nurettin

Üye
teelfonda android 8.0 yüklü bu işlemleri yapmak için telefon pc ye bağlı ve kapalımı olacak veya açıkmı veya bu işlemi telefon üzerindenmi yapacağız tam açık anlaşılmıyor..?

___kaptan___

___kaptan___

Üye
Valla ben uzun süre yapmaya çalıştım yapamadim bıraktım

halo_42

halo_42

Üye
teşekkürler

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt