Yardım General Mobile 4G Açılmıyor


K.A.R.A

Üye
    Konu Sahibi
İyi akşamlar arkadaşlar herkese... Elimde bir tane tek sim kartlı General Mobile 4g cihaz var. Cihaz ne recovery moda giriyor ne de download moda... Recovery moda girmeye çalıştığım zaman komut yok ekranı 1 saniye sürmeden cihaz kapanıyor. Downlaod moda girmeye çalışıyorum (gerçi girip girmediği de muamma anlaşılmıyor) ama bu kez de bilgisayar görmüyor telefonu. Usb aygıtı tanınmadı hatası alıyorum. Ne yaptıysam görmedi bilgisayar. Bilgisayarda adb ve driverlar yüklü... Cihaz açıldığı zaman General Mobile yazısında takılı kalıyor ileri gitmiyor. Yardım edebilecek oloan var mı?
 

samil11

Üye
Aynı sorun bende var nasıl yaptın
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt