General Mobile 4G Marshmallow Resmi Root Yöntemi

Sponsorlu Bağlantılar

Rygebin

Rygebin

Üye
    Konu Sahibi
General Mobile 4G Marshmallow Resmi Root Yöntemi
Root işlemi 6.0 ve 6.0.1 e uyumludur.

Merhabalar , Sonunda Chainfire tarafından Marshmallow için resmî bir yöntem yayınlandı.

:biggrin::biggrin:

Kurulum

1- Twrp Recovery'i cihazımıza kuralım. ( )
2-Twrp'yi açalım ve "İnstall" sekmesinden verdiğim Supersu 2.62.zip dosyası kurulumunu geçekleştirelim.

Dip Not: Recovery flashlanmiyorsa Oem kilidi açık olmayabilir. Bu yüzden işlem öncesinde hem geliştirici seçeneklerinden , hem de bootloader ekranında fastboot oem unlock-go vererek açık olup olmadığını kontrol edelim.

Link:
:yuru

Darqos

Darqos

Üye
Root işlemi 6.0 ve 6.0.1 e uyumludur.

Merhabalar , Sonunda Chainfire tarafından Marshmallow için resmî bir yöntem yayınlandı.

:biggrin::biggrin:

Kurulum

1- Twrp Recovery'i cihazımıza kuralım. ( )
2-Twrp'yi açalım ve "İnstall" sekmesinden verdiğim Supersu 2.62.zip dosyası kurulumunu geçekleştirelim.

Dip Not: Recovery flashlanmiyorsa Oem kilidi açık olmayabilir. Bu yüzden işlem öncesinde hem geliştirici seçeneklerinden , hem de bootloader ekranında fastboot oem unlock-go vererek açık olup olmadığını kontrol edelim.

Link:
:yuru
Abi süpersin ya :D TŞK
Abi süpersin ya :D TŞK
Abi Root larsam Telefondaki dosyalar silinirmi ?
Abi İlk Link Uye olmuyor

Rygebin

Rygebin

Üye
    Konu Sahibi
silinmez
link kırılmış düzelticeğim.

MahsunCooL

MahsunCooL

Üye
Linki duzenlerseniz iyi olur ustadim tesekkurler

anilll

anilll

Üye
Bunu yaptigimizda telefona guncelleme yuklenebilecekmi

pierre2

pierre2

Üye
Peki root u tekrar nasıl kaldıracaz? Root kalkınca güncelleme gelir mi??

GM 5 Plus ile uygulamasından gönderildi.

Desaparecido9454

Desaparecido9454

Üye
Resmi root yönteminde güncellemeleri alabilecek miyiz bilgilendirme yapar mısınız ?

kralberk13

kralberk13

Üye
güncelleme ala bilceklermi bildirirmisin :)

kanat_58

kanat_58

Üye
dual versiona uyumlumu bu da sıkıntı olurmu kurmaya kalkarsam 6.0.1 versionu

kanat_58

kanat_58

Üye
Dün itibariyle Android 7 yani nougat versiyona geçtim telefon rootluydu sistem dosyalarında değişiklik yapmadığım için yüklemeyi başarılı bir şekilde yaptı fakat root ta gitti aynı şeyi tekrar yapsam telefonun çökme ihtimali varmıdır bilgisi olan cevap verebilir mi

kanat_58

kanat_58

Üye
iyi akşamlar bu nougoth root içinde bir tane konu açarmısın siteye üye olup link alamadım ben açmazsan şayet sana zahmet bana TWRP 3.0.2-4 bulurmusun

Invoke

Invoke

Üye
iyi akşamlar bu nougoth root içinde bir tane konu açarmısın siteye üye olup link alamadım ben açmazsan şayet sana zahmet bana TWRP 3.0.2-4 bulurmusun

Dün itibariyle Android 7 yani nougat versiyona geçtim telefon rootluydu sistem dosyalarında değişiklik yapmadığım için yüklemeyi başarılı bir şekilde yaptı fakat root ta gitti aynı şeyi tekrar yapsam telefonun çökme ihtimali varmıdır bilgisi olan cevap verebilir mi

Linkteki supersu çalışmaz nougatta, eski versiyon.

kanat_58

kanat_58

Üye
Invoke

Invoke

Üye
bunlar 7 de çalışırmı uyumlu olur değilmi sıkıntı olmaz yani

twrp mi? twrp çalışır. cihazın kod adı oradakiyle aynı değil mi? Yanlış link atmadım. Supersu'yu da arat bi' googleda bulursun sonra yine twrpde flashlarsın. nougata uygun bulman lazım onu. son sürüm beta falan bişidir büyük ihtimalle.

kanat_58

kanat_58

Üye
supersu buldum twrp yide buldum fakat donanımla alakalı sıkıntım var tüm driverler yüklü olmasına rağmen pc içerisinde telefonu görmüyor dosya atamıyorum fakat fotoğraf modunu seçince geliyor nedenini anlayamdım
tüm driverları yüklü sıknıtı yok orda görünüyor taktığımda hata almıyorum
tamam sorunu çözdüm driverları yeniden güncelledim yüklemeyi yaptım şimdi

Üst Alt