Geliyor

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
Geliyor

Üst üste gelen yenilgilerin ardından yönetimin af çıkardığı Ricardo Quaresma, yarın İstanbul'da olacak. Gerçekleştirilecek son toplantıyla kriz noktalanacak ve iki yıllık sözleşme imzalanacak

Gaziantepspor, Sivasspor ve Fenerbahçe yenilgilerinin ardından harekete geçen Beşiktaş Yönetimi, kadro dışı bırakılan Ricardo Quaresma’nın takıma dönüşüne yeşil ışık yakmıştı. Portekizli’yle dün yeni sözleşme imzalanması bekleniyordu. Ancak planlarda küçük bir değişiklik oldu. Quaresma, “Görüşmelerde ben de yer almak istiyorum. Ailevi problemlerimi çözüp, en geç perşembe günü İstanbul’da olacağım” dedi. Yönetim ise, “Bizden yana sorun yok. Hocan Samet Aybaba’yla görüş. Sorumluluklarını o belirleyecek” yanıtını verdi. Bunun üzerine taraflar perşembe günü toplanma adına sözleştiler. Böylece Quaresma’nın Antalya’daki kampa gecikmeli de olsa katılması gündeme geldi.

Aybaba: Kapımız açık

Yönetim ve oyuncu kanadında bu sıcak gelişmeler yaşanırken, Samet Aybaba duruma açıklık getirdi. Tecrübeli çalıştırıcı, “Kimseye karşı önyargımız yok. Yaptığım açıklamalarda bu futbolcunun geçmişte takıma ne verip, karşılığında ne aldığına baktım. İşlerin böyle devam edemeyeceğini dile getirdim. Anlaşır, gelir, çalışır ve kendini gösterirse kapımız ona açık. Beşiktaş’a katkı sağlayan herkesin yanındayım” ifadesini kullandı.

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Bu kadar tutarsızlık olmaz bir futbolcuyu mecbur olduğu için getirirsen ve futbolcu bunu hissederse hele ki quaresma gibi şımarık gibi bir futbolcu ise yine şımaracaktır alex gibi bir adam bile yaptıysa quaresma yine yapar.

• Beğen
Tepkiler: haltie
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...