Gençler de affediliyor

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
Gençler de affediliyor

[h=2]Beşiktaş'ta çıkan af Ricardo Quaresma'yla sınırlı değil... Siyah-Beyazlılar'da Tanju Kayhan ile Burak Kaplan da yönetimin kararıyla takıma dönüş yapacak[/h]
“Elimde sol bek var da, ben mi Uğur Boral’ı tercih ediyorum” diyen Beşiktaş Teknik Direktörü Samet Aybaba’ya, yönetimden iyi haber geldi. Ücretleri yüksek bulunması nedeniyle kadro dışı bırakılan Tanju Kayhan ile Burak Kaplan’ın takıma dönüş yapmasına karar verildi. Savunmanın sağ ve solunda görev yapabilen Tanju ile orta sahada kanatlarda oynayan Burak Kaplan’ın, tıpkı Quaresma gibi Antalya kampında takıma katılacağı dile getirildi.

Aybaba da beğeniyor

Sezon başındaki kampa katılan Tanju ile Burak sergiledikleri performansla teknik direktör Samet Aybaba’nın gözüne girmeyi başarmışlardı. Ancak iki futbolcunun da yıllık 400 bin Euro’luk kazançları, yönetim tarafından yüksek bulununca kadro dışı kalmalarına karar verilmişti. Böylece Quaresma’nın ardından Beşiktaş kadrosunu bir anlamda Tanju ve Burak’la da güçlendirmiş oldu.

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Burak stocha kafa tutmuş adam uğur boral selçuğa at koşturdu sahada böyle genç bir yeteneği geliştirmek varken hiçbir başarı gösterememiş fenerin artığı uğur boralın peşine niye düşerler anlamamki

haltie

haltie

Üye
Iki oyuncu da iyi burak şuan eksiğimizi bile kapatır

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Elleri mahkum ...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...